برنی ساندرز دارای لبه بیش از پیت Buttigieg در نیوهمپشایر

منچستر N. H. — آخرین در سال 2020 دموکراتیک ریاست جمهوری مسابقه و مقدماتی نیوهمپشایر (همه زمان محلی):

10:35 بعد از ظهر

برنی ساندرز است برگزاری باریک و سرب بیش از پیت Buttigieg در زود بازده در نیوهمپشایر دموکراتیک اولیه.

ایالت مینه سوتا ctq شد انتهایی در مقام سوم در روز سه شنبه نتایج. آن را به طور غیر منتظره ای قوی برای نشان دادن Klobuchar که رسید زیر standout در بحث عملکرد در روز جمعه.

با رای هنوز هم آمدن در این مسابقه خیلی زود به تماس. اما شب ناامید کننده بود برای دو برجسته کاخ سفید امیدوار. معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن بود که در رقابت با ایالت ماساچوست الیزابت وارن برای مکان چهارم است. نه در مسیر دریافت هر گونه نمایندگان.

دو دیگر دموکراتیک داوطلبان کاهش یافته است پس از نظر سنجی بسته در نیوهمپشایر. کارآفرین اندرو یانگ و کلرادو بهداشت ، مایکل بنت به پایان رسید خود را در کاخ سفید اجرا می شود پس از ناامید کننده پس از اتمام سه شنبه.

10:25 بعد از ظهر

به دنبال گذشته, New Hampshire, جو بایدن گفتن رای دهندگان به تعداد نیست او را به دلیل اقلیت رای دهندگان هنوز وزن در مسابقه.

بایدن گفت: روز سه شنبه در کارولینای جنوبی: “ما فقط شنیده ام از دو از کشورهای … من از کجا آمده که فقط زنگ باز و نه بسته شدن بل.”

بایدن تا به حال بدون زرق و برق نمایش آن در دو رای گیری متحده است و در حال حاضر هینگد مبارزات انتخاباتی خود را در حمایت خود را در میان اقلیت رای دهندگان در دو بعدی اولیه ایالت نوادا و کارولینای جنوبی است.

“شما نمی تواند دموکراتیک نامزد شما نمی توانید برنده شدن در یک انتخابات عمومی به عنوان یک دموکرات مگر اینکه حمایت قاطع از سیاه و قهوه ای و رای دهندگان می شود.”

معاون سابق رئیس جمهور چپ نیوهمپشایر قبل از رای گیری پیچیده شنبه سر به کارولینای جنوبی در حالی که آن را در چهارم دولت به انتخابات مقدماتی حزب دموکرات مسابقه این اولین جایی که سیاه و رای دهندگان را تشکیل می دهند و اکثریت رای دهندگان و آن را به عنوان دیده می شود بایدن را به از دست دادن.

در سه شنبه شب بایدن گفت: این جامعه است که دموکرات ها “گوش دادن کافی نیست” اما او افزود: “من هرگز به شما گوش.”

10:15 بعد از ظهر

دموکرات نامزد ریاست جمهوری ctq می گوید او تعریف کلمه “شن” و مورد ضرب و شتم شانس بار دیگر در نیوهمپشایر.

صحبت کردن با هواداران در کنکورد در روز سه شنبه شب در ایالت مینه سوتا سناتور تشکر نیوهمپشایر رای دهندگان قبل از تبدیل او تمرکز به مخاطبان گسترده تر. “سلام و امریکا و من ctq و من را مورد ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” او گفت:.

پس از عقب مانده در انتخابات برای بسیاری از سال و در پایان پنجم در آیووا Klobuchar به دست آورده حرکت در روز قبل از مقدماتی نیوهمپشایر در بخشی به دلیل قوی بحث عملکرد جمعه شب.

“من آمد و ما تحویل داده شده,” او گفت:. “امریکا شایسته یک رئیس جمهور است که به عنوان انعطاف پذیر به عنوان مردم است.”

10 p. m.

سابق ماساچوست رژیم صهیونیستی است. Deval پاتریک می گوید او را “منعکس کننده” خود را بدون زرق و برق نشان دادن در نیوهمپشایر اولیه و به زودی “را به برخی از تصمیم گیری” در مورد آینده خود را دموکراتیک انتخابات ریاست جمهوری است.

پاتریک که وارد مسابقه در ماه نوامبر گفته بود که قوی نشان دادن در نیوهمپشایر بود و نیاز به یک معتبر شات در برنده شدن در نامزدی. اما او trailed دور پشت و پیشرو در انتخابات زود بازده.

پاتریک گفت: سه شنبه شب: “ما نیاز باد از نیوهمپشایر در پشت ما برای حمل ما در این مبارزه است.”

اگر چه این نتایج نهایی نیست و پاتریک گفت که مشورت با همسر و “را برخی از تصمیم گیری” صبح روز چهارشنبه.

او همچنین اظهار تاسف پوشش رسانه ای از مبارزات انتخاباتی خود که او گفت: سمان ایده در ذهن طرفداران بالقوه که او شروع به پریدن کرد بیش از حد دیر است.

با وجود اینکه یکی از آخرین دموکرات برای ورود به مسابقه پاتریک مورد مناقشه که او وارد شده بیش از حد دیر است. اما او گفت: “بر وزن” بد پوشش “در راه است.”

9:40 بعد از ظهر

پس از ترک دموکراتیک ریاست جمهوری ابتدایی مسابقه اندرو یانگ می گوید که او احساس خود را پیام طنین انداز اما که رای دهندگان می خواستم کسی که با یک “مشخصات مختلف است که آنها تا به حال احساس یک درجه بالاتر از آشنایی با امنیت و با.”

صحبت با خبرنگاران سهشنبه شب یانگ اصرار مرکزی او در مبارزات انتخاباتی وعده اساسی جهانی درآمد که به هر آمریکایی بالغ 1000 $در هر ماه ادامه خواهد یافت ،

یانگ کاهش یافته و به تایید خاص هر نامزد حزب دموکرات گفت که او می خواهم به هر کسی که آمد در حمایت از جهانی درآمد اولیه و ساخته شده آن را یک اولویت در دولت خود را.

یانگ می گوید او امیدوار است مبارزات انتخاباتی خود را میراثی است که او “با تمرکز بر مشکلاتی که کردم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب به جای تهمت اقدامات روز به روز” و صحبت به رای دهندگان در مورد “مشکلات آنها را در اطراف آنها را در زمین و نه از نظر سیاسی صحبت کردن امتیاز است.”

“واقعیت این است که آمریکایی ها احساس می کنند که بسیاری از سیاستمداران نبوده است را به چالش پرداختن به مشکلات ما دیدن اطراف ما,” او گفت:. “آنها گرسنه برای یک نوع متفاوت از مکالمه های مختلف مجموعه ای از راه حل های یک شکل متفاوت از رهبری است.”

9:30 p. m.

یک جفت از جو بایدن عملیاتی تلاش خود را به ماسک یک شب ناامید کننده برای غایب دموکرات نامزد ریاست جمهوری در مبارزات انتخاباتی خود را, نیوهمشایر, سازمان دیده بان حزب.

بایدن در اصل برنامه ریزی شده برای حضور در, اما مبارزات انتخاباتی خود اعلام کرد اواخر روز سه شنبه صبح که او را به جای برگزاری یک رویداد در کارولینای جنوبی است.

که در سمت چپ سابق نیوهمپشایر رژیم صهیونیستی است. جان لینچ و بایدن خواهر والری بایدن اونز به جای خود.

بایدن اونز گفت این بود: “ابتدا از یک ماراتن طولانی به نامزدی. و ما آماده برای رفتن از راه دور.”

“در حالی که نتایج به نظر نمی رسد به آنچه که ما امیدوار ما در حال رفتن به مبارزه ما به هر گوشه ای از این کشور” بایدن اونز گفت.

ظاهر می شود به مخاطبان از طریق جریان زندگی بایدن متعهد به بازگشت به شکست رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر حکایت دارد.

“من دوست دارم نیوهمپشایر می شود.” “و من معنی آن را.”

8:50 بعد از ظهر

دموکرات نامزد ریاست جمهوری الیزابت وارن خطاب او نیوهمپشایر حامیان بدون انتظار برای نتایج در دولت اول-در-این-ملت اولیه.

این سناتور ماساچوست در زمان مرحله در حزب او در نزدیکی فرودگاه منچستر به سختی 20 دقیقه پس از نظرسنجی بسته شده در برخی از مناطق پنج شنبه. او صحبت کرد و برای 15 دقیقه پس از آن تا به حال شرکت کنندگان خط برای معروف او “selfie” خط.

وارن گفت که هر دو سناتور. برنی ساندرز و شهردار سابق پیت Buttigieg بود “قوی شب” تبریک گفت و او را “دوست و همکار” ctq برای چه اشتباه صاحب نظران سیاسی هستند “زمانی که تعداد آنها به ما.”

او می گوید: ساندرز و Buttigieg هستند “هر دو نامزد بزرگ.” او می گوید: “من احترام آنها هر دو اما مبارزه بین جناح در حزب ما گرفته شده به نوبه خود تیز در هفته های اخیر.”

وارن تماس خودش را بهترین نامزد برای متحد کردن حزب دموکرات و اضافه میکند: “مبارزه ما در مبارزه برای نجات دموکراسی ما یک نبرد دشوار اما مبارزه ما ساخته شده است برای مسافت های طولانی و ما فقط گرفتن آغاز شده است.”

8:40 بعد از ظهر

دموکرات نامزد ریاست جمهوری اندرو یانگ و مایکل بنت کاهش یافته است از سال 2020 نژاد پس از ناامید کننده پس از اتمام در نیوهمپشایر.

دو ساخته شده خود را در اطلاعیه های جداگانه سه شنبه شب در مدت کوتاهی پس از نظرسنجی بسته شده در اولین-در-این-ملت اولیه دولت است.

یانگ یک کارآفرین است که ایجاد وزوز خود را برای انتخابات ریاست جمهوری با دفاع از جهانی درآمد اولیه که به هر آمریکایی بالغ 1000 $در هر ماه. بنت کلرادو سناتور که بنا پیشنهاد خود را تا حد زیادی در تلاش برای برنده شدن در نیوهمپشایر اما موفق به دست آوردن کشش.

دموکراتیک زمینه در حال حاضر کاهش یافته و به تک رقمی. برنی ساندرز و پیت Buttigieg به پایان رسید در نزدیکی کراوات برای سرب در آیووا برای اولین بار-در-این-ملت ریاست جمهوری قفقاز هفته گذشته است.

8 p. m.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و به راحتی برنده نیوهمپشایر جمهوری خواه اولیه برابر حداقل مخالف است.

مغلوب ساختن پیشی جستن برنده اعلام شد که انتخابات در دولت بسته سهشنبه شب.

چهار سال پیش دولت ارائه برگ برنده خود را برای اولین بار اصلی پیروزی و کمک منجنیق او را به کاخ سفید است. اما مغلوب ساختن پیشی جستن به دقت از دست نیوهمپشایر به دموکرات هیلاری کلینتون در انتخابات عمومی ماه نوامبر.

مغلوب ساختن پیشی جستن و بهره مند از حمایت قوی از حزب جمهوری خواه پس از آن و در مبارزات انتخاباتی خود کار می کرد برای به دست گرفتن کنترل نامزدی روند به نوبه خود در ماه اوت را جمهوریخواه به “چهار روز infomercial” برای مبارزات انتخاباتی خود را.

رئیس جمهور برگزار شد تجمع در منچستر در شب دوشنبه و عملیاتی مستقر در سراسر کشور روز سه شنبه. آن را تلاش هر دو به انرژی حامیان و برای انجام تست اجرای این کمپین سازماندهی تلاش برای نوامبر. New Hampshire است که به عنوان به احتمال زیاد کلینتون وزارت امور خارجه به نوسان نسبت به مغلوب ساختن پیشی جستن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>