Bellator حوادث به تعویق افتاد PFL قرار می دهد نجومی در انتظار

دو مخلوط هنرهای رزمی سازمان اعلام کرد قصد دارد برای به تعویق انداختن یا تاخیر کارت به عنوان UFC مقامات همچنان به سعی کنید به حرکت آسمان و زمین برای قرار دادن در یک رویداد عظیم در ماه آوریل است.

Bellator MMA اعلام کرد اواخر دوشنبه این امر به تعویق انداختن سه را نشان می دهد برای برنامه ریزی ممکن است در حالی که جنگجویان حرفه ای لیگ را در وقفه تا زمانی که یک برنامه برای سازمان های فرمت شده و فصل به طور منظم و برگشتی می تواند تعیین شود.

“با توجه به ادامه نگرانی های ایمنی اطراف COVID-19 شیوع و همچنین به عنوان زمان فدرال و دولت های ایالتی و محلی اجباری, Bellator MMA امروز مقامات اعلام کرده اند که در آینده زندگی می کنند حوادث برنامه ریزی شده ممکن است به تعویق افتاد” یک بیانیه از سازمان به عنوان خوانده شده. “مثل همیشه سلامت و ایمنی ورزشکاران ما, طرفداران, همکاران و کارکنان همچنان اولویت ما است. ما قدر درک و صبر از هر کس که در طول این زمان دشوار است.”

این سازمان قصد دارد برای ادامه نظارت بر وضعیت برای تعیین بهترین روش برای تغییر زمان کارت که میله میله برای 9 مه در سن خوزه کالیفرنیا, مارس 16 در لندن و مه 29 در کالیفرنیا, کالیفرنیا.

Bellator لغو یک رویداد در مارس 13, کانکتیکات, فقط ساعت قبل از دعوا به مجموعه آغاز خواهد شد. این سازمان در حال برنامه ریزی برای انجام این نشان می دهد بدون طرفداران, اما تصمیم گرفتند به آن تماس بگیرید به جای.

کارت بعدی این است که در حال حاضر مجموعه ای برای ژوئن 6 در شیکاگو است.

در میان به تعویق افتاد و ممکن است دعوا یک جفت از عنوان حملات. نور قهرمان سنگین وزن Ryan Bader, رنو, مادری بود که میله میله برای دفاع از کمربند خود در برابر وادیم Nemkov. Gegard Mousasi برنامه ریزی شده بود برای مبارزه با داگلاس لیما برای خالی میان عنوان.

این PFL هنوز اعلام تاریخ برای آن برنامه اما سال گذشته تخته سنگ در آغاز ممکن است با قهرمانان مشخص در شب سال نو در نیویورک است.

“حرفه ای مبارزان لیگ است که در ادامه به نظارت بر COVID-19 بحران جهانی از نزدیک و بررسی تاثیر آن بر PFL 2020 فصل” PFL مدیر عامل پیتر موری گفت: در بیانیه ای که دوشنبه شب. “سلامت و ایمنی ما مبارزان طرفداران همکاران و لیگ پرسنل باقی می ماند اولویت ما است.

“در پرتو این بی سابقه ای همه گیر ما در حال تنظیم طرح ما برای بقیه سال جاری و نگاه به جلو برای شروع ما در فصل آینده به عنوان به زودی آن را به عنوان امکان پذیر است. ما متعهد به ادامه به تکامل و رشد ورزش MMA.”

UFC مقامات در حال تلاش برای نجات یک pay-per-view رویداد برنامه ریزی شده برای ماه آوریل 18. هیچ محل اعلام شده است پس از محل اصلی در بروکلین نیویورک رد شد. سرمقاله روزنامه Khabib Nurmagomedov که قرار است به عنوان سبک وزن در خط در برابر تونی فرگوسن نشان داد صبح روز دوشنبه او بعید خواهد بود قادر به سفر از روسیه که در آن او قفل شده است و با توجه به مقررات دولت.

تماس با آدم تپه در [email protected] Follow @AdamHillLVRJ در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im