Bellagio, Mayfair منجر لاس وگاس, سرگرمی, بازگشت

بازگشت از لاس وگاس به سبک جاذبه ها و سرگرمی های آشکار در حق رفت و آمد مکرر: Bellagio.

Mayfair شام باشگاه مشرف Bellagio, چشمه, نشان می دهد, قرار است به زودی مرحله خود را نشان می دهد به عنوان هتل خود را بازگشایی ژوئن 4. Petrossian Bar & Lounge با آن چرخش و پیانیست نیز به مجموعه بازگشت.

در حال حاضر اعلام کرده است که بازگشت از Bellagio fountains, سکوت از مارس 17, زمانی که رفت و آمد مکرر reanimates.

این یک شروع است.

این Mayfair است و علاقه خاص است. شیک شام باشگاه شده است یک نقطه کانونی در سراسر وگاس سرگرمی صحنه پس از باز کردن شب سال نو. وگاس تازه واردان کیم Willecke دنیس Jauch و فیل شاو بدون سقف سرگرمی و MGM اقامتگاههای تفریحی بین المللی ذهن خلاق بازگشت تصفیه شام-و-یک-نمایش فرمت به نوار.

نمایش رسیده محلی’ صحنه بیش از حد. خورده به مرحله نشان می دهد بودند نوازندگان آشنا به کسانی که آهنگ وگاس سرگرمی: J. F. Thibeault (از “Zumanity”در نیویورک-نیویورک و “زنده باد الویس” در آریا); لیزا ماری اسمیتدر اواخر از “پین کردن” در Strat و “باز” در پالازو تئاتر; Jason مارتینز عضو اصلی “پسران جرسی” در پالازو و پاریس لاس وگاس; و پاتریک هوگان یک ستاره با کیفیت پیانیست و خواننده از UNLV, جاز, مطالعات برنامه.

خستگی ناپذیر خوانندگان استیو Judkins و LaShonda ریس بودند برجسته در یک تجربه با ارزش کامل شب های سرمایه گذاری. کلمه در صحنه بود که Mayfair بود در میان پیشرو تولید درآمد رستوران در MGM اقامتگاههای تفریحی در هنگام خاموش شدن پایین آمد.

باشگاه بازگشت به زمان حال خواهد شد را با علاقه زیادی به نشان می دهد بازگشت تحت COVID-19 ایمنی احكام است. این نمایش با بازیگران و خوانندگان بازیکنان و رقصنده که در آن طرح اصلی — grooved به شدت از طریق شام جمعیت. این یک استیک واقعی-و-sequins تجربه.

انتظار اصلاح را نشان کمدي به عنوان کارکنان و هنرمندان (خارج از صحنه نمایش) پایبند به صورت پوشش پروتکل های اجتماعی دور میز راه اندازی و معمول ضد عفونی تمام سطوح.

ساعت 5 بعد از ظهر-10 بعد از ظهر چهارشنبه از طریق روزهای یکشنبه. شب زنده داری جزء TBA. هیچ اواخر شب باشگاه آویزان فقط رتبهدهی نشده است در Mayfair.

حتی پس از MGM اقامتگاههای تفریحی را برای بازگرداندن یک شام نشان می دهد در آن امضای رفت و آمد مکرر. Mayfair ارائه می دهد بیش از یک فرصت به آن لذت ببرید. آن را یک فرصت برای درک باید ها و نبایدها جدید عادی وگاس شب زنده داری. توجه و تصویب حلزون اسکالوپ.

Neonopolis احیا

“خنده دار 7” کمدی صف در بد نامی در Neonopolis در خیابان فریمونت و لاس وگاس بلوار است بروید. ایستاده تا اجرای برنامه توسط کمیک جان Hidler تنظیم شده برای شروع در 7 بعد از ظهر جمعه در 320-صندلی رابین لیچ سالن. اتاق می تواند برای 100 یا بیشتر مهمانان. نشان می دهد 60 به فروش بلیط. من شرط می بندم حدود 50 مردمی به نوبه خود.

نشان می دهد که مجموعه ای به livestream در بد نامی و خنده دار 7 Facebook صفحات و همچنین در سایت Vimeo.

بد نامی مالک کن هندرسون از بهترین آژانس و Neonopolis صاحب Rohit Joshi هر دو روز پنجشنبه گفت که برگزاری طبقه بندی به عنوان یک نوار بدون غذا به معنی آن می تواند در کمتر از 50 درصد از آن آتش-کد ظرفیت. این موقعیت را جدا از محل خالص محل سرگرمی. زندگی می کنند-سرگرمی اجراهای یا “حوادث با مخاطبان” در واقع مجاز نیست با توجه به فاز 2 و مقررات.

این موضوع جالب است به کشف قطعا یک منطقه از شب زنده داری من نه برخورد و نه به اپراتورهای اتاق. در دنیای واقعی شرایط صافی سالن به عنوان ترکیبی نوار و محل سرگرمی. اما در COVID-19 آن را یک بار با برخی از سرگرمی … بیش از وجود دارد.

بدون در نظر گرفتن محل پس از فاز 2 پروتکل: جداول به اندازه کافی فاصله هیچ مشتریان مجاز در نوار 6-پا نشانگر قرار داده در هر کجا مردمی خواهد بود از نزدیک مونتاژ. ماسک صورت تشویق می شوند.

هندرسون و اعتراف VIP بنیانگذار پیت Housley اوراق “خنده دار 7” برنامه ریزی اولین پنج شنبه شب به بررسی گزینه برای بازگشایی. اما این طراحی شده است به طور مداوم نشان می دهد برای اجرای پنج شنبه جمعه ها و شنبه ها.

Neonopolis همچنین اعلام کرد که نگو مامان, Nerd (با یک “MaskQuerade حزب”), cat’s Meow و سوسیس دم باز جمعه است. Don’t Tell Mama باز خواهد گشت با آن پیانو-مهمان خواننده فرمت. گربه صدای گربه شناخته شده است کارائوکه تجربه با نوار مواد غذایی و libations. دوباره این مکان در حال حاضر سرگرمی که در آن جمع مردم اما در حال راه اندازی به عنوان میله های زندان.

Axehole Vegas, جاذبه که در آن مهمانان quaff brews و پرتاب محور در اهداف (تماس با آن COVID بازگشایی بیاتلون) نیز باز جمعه است.

حمله قلبی کوره در حال حاضر باز برای دو روز آخر هفته و تعطیل دوباره. جوشی می گوید: کسب و کار گزارش چنین نرم فروش است که در آن نیاز به صبر کنید تا زمانی که بیشتر ترافیک عابر پیاده به خیابان فریمونت تجربه/فرمونت شرق محله. کوره که در آن تمیز کردن بشقاب خود را همواره تشویق بازگشته است روز شنبه.

توسکانی بازگشت

پیازا در توسکانی است, بازگشت به زندگی, سرگرمی/مواد غذایی در 8:30 p. m. روز شنبه با ” Kenny Davidsen نشان می دهد.” Davidsen است که در واقع یک عامل اصلی در don’t Tell Mama تا او را در عمل بیش از دو بار.

پیج Strafella Nicoll آواز می خواند و با Davidsen و دو مرد پشتوانه گروه در توسکانی اما دیگر مهمان خوانندگان روی صحنه خواهد بود. این درست است هیچ-پوشش سالن آویزان که در آن شما می توانید سفارش غذا و نکته پسر در پیانو. ما را ببینید که در آن همه به ما طول می کشد.

جان Katsilometes’ ستون اجرا می شود روزانه در این بخش است. او PodKats! پادکست را می توان در یافت reviewjournal.com/podcasts. تماس با او را در [email protected] Follow @johnnykats در توییتر @JohnnyKats1 در Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de