موم زنبور عسل اقدام به خرید MediaGamma به ساحل تا برنامهای ارائه

موم زنبور عسل دارای ربوده ad-tech راه اندازی MediaGamma ادامه دور از صنعت تحکیم می آید که در میان یک دوره انقباض در ad-tech جهان است. جزئیات مالی این معامله نمی شد و عموم افشا می شود.

موم ساخته شده خرید به تقویت آن قابلیت های مهندسی و همچنین گسترش آن بین المللی رد پای. MediaGamma بود بر اساس UK-عملیات.

موم خود را راه اندازی یک سمت تقاضا پلت فرم است که به طور موثر اجازه می دهد تا رسانه خریداران بهبود هدف قرار دادن قابلیت های موجود الگوریتمهای معاملاتی و به دنبال خدمت کسانی که تبلیغ کنندگان که می خواهند به در خانه خودکار آگهی خرید.

به عنوان بخشی از این معامله MediaGamma سر از داده های علوم Shuai یوان, Ph. D., ملحق خواهد شد, موم به عنوان مدیر اطلاعات و علم را رهبری شرکت گسترش سرمایه گذاری در یادگیری ماشین.

Ari Paparo موم مدیر عامل شرکت گفت: Adweek به تازگی به دست آورد هوش مصنوعی و ماشین-قابلیت یادگیری—خریداری شده از محل درآمد حاصل از سال گذشته بودجه سری B دور را گسترش طیف وسیعی از خدمات را ارائه می دهد.

“Shuai [یوان] یک متخصص شناخته شده و دارای مقالات متعدد در نشریات زیر کمربند خود را در مورد RTB [real-time مناقصه] بهینه سازی و پیشنهاد استفاده از سایه … MediaGamma شناخته شده بود برای سفارشی ایجاد و مشاوره در حال حاضر آنها در حال رفتن به هسته به ساختمان موم محصولات,” او گفت:.

Paparo افزود: “ما خواسته شده است برای ساخت هسته هوش به پلت فرم ها و … را در کوتاه مدت می توان انتظار داشت که بیشتر تحولات در اطراف پیشنهاد سایه و SPO [عرضه مسیر بهینه سازی].”

اگر چه تعداد خرید به عنوان یک نسبتا کوچک معامله نسبت به آخرین ترکیب و ادغام آن را به عنوان یک مقایسه گسترده انقباض در فضا به عنوان بسیاری از ad-tech بازیکنان کاهش یافته میان عدم اطمینان اقتصادی ناشی از کوروناویروس بحران است.

گزارش جداگانه به تازگی مشخص شده چگونه تبلیغ می خواهید برای کاهش تعداد آنها از ad-tech با شرکای زنجیره تامین بهینه سازی و اطمینان بیش از حفظ حریم خصوصی داده ها ذکر شده به عنوان عوامل تصمیم گیری در آنها حفظ خواهد شد و در رسانه های خود را به برنامه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>