بارنز و شریف می کشد متنوع کتاب را پوشش می دهد کمپین پس از واکنش آنلاین

بارنز و شریف کشیده مجموعه ای از reimagined کلاسیک کتاب را پوشش می دهد متنوع شامل شخصیت های اصلی پس از این پروژه باعث یک واکنش آنلاین با منتقدان خواستار آن سطحی شیرین کاری.

کمپین یک تلاش مشترک بین کتاب های زنجیره ای فروشگاه در منهتن 5th Avenue TBWA\Swee\روز و Penguin Random House, بهنگام به مناسبت ماه تاریخ سیاه. ناشر چاپ 42 را پوشش می دهد در سراسر 12 های مختلف کلاسیک عناوین مانند موبی دیک و رومئو و ژولیت, re-ریخته گری سرب شخصیت های که نژاد هرگز به صراحت نشان داد در متن به عنوان مردم از رنگ.

اما تلاش rang توخالی به مخالفان دیدم که آن را به عنوان کم عمق شگرد برای تزریق نادرست تنوع به آثار سفید, نویسندگان, وقتی که کتاب توسط نویسندگان رنگ شده می تواند بالا به جای. یک کاربر توییتر به نام آن را تلاش برای “پیدا کردن و جایگزینی نژاد” و “ادبی blackface.”

روز بعد از این کتاب را پوشش می دهد پرده برداری شد بارنز و شریف با صدور بیانیه ای که آن را “اذعان کرد صدای که ابراز نگرانی” و تعلیق ابتکار در پاسخ.

“پوشش می دهد یک جایگزین برای صدای یا نویسندگان از رنگ که کار و صدای سزاوار به گفته یک سخنگوی این شرکت در بیانیه ای گفت. “کتابفروشان که دفاع و پشتیبانی این طرح را متقاعد به این امر کمک درایو تعامل با این عنوان.”

TBWA همچنین گفت: در بیانیه خود که خبرگزاری “صمیمانه عذرخواهی برای هر جرم این باعث شده است که” اضافه است که به ابتکار “تلاش برای بالا بردن آگاهی و بحث در طول ماه تاریخ سیاه” و Barnes & Noble فروشگاه ها در سراسر کشور ادامه خواهد داد “برای برجسته کردن یک انتخاب گسترده ای از کتاب ها به جشن تاریخ سیاه و بزرگ ادبیات از نویسندگان از رنگ است.”

این پروژه در اصل با الهام از یکی دیگر از بازی داد و بیداد چند سال پیش بیش از تصمیم به بازیگران یک بازیگر به عنوان هرمیون گرنجر در هری پاتر و نفرین فرزند J. K. Rowling-تحریم تئاتر بازی است که در خدمت به عنوان یک عاقبت به کتاب او حق رای دادن. هر چند او آن را نوشتن نیست کی رولینگ درگیر شد با تولید و در پا را تعطیل واکنش با اشاره به این که شخصیت نژاد هرگز مشخص شده در هر یک از هری پاتر رمان.

TBWA رئیس خلاق افسر کریس Beresford-تپه و رئیس تنوع افسر داگ ملویل فکر نفرین کودک قسمت مدلول مهم فرهنگی گفتگو. برای ایجاد بارنز و شریف مبارزات آنها وظیفه آژانس اطلاعات تیم با ایجاد یک سفارشی یادگیری ماشین ابزاری است که برای جستجو های زبانی نشان می دهد یک شخصیت رنگ پوست و تصرف در عناوین که در آن هیچ یک یافت شد.

“ما فقط به حال یک گفتگو در مورد چگونه بسیاری از فرضیات ساخته شده که کتابها ساخته شده و به فیلم یا کتاب و یا حتی بسته بندی شده و مصور کتاب را پوشش می دهد” Beresford-تپه در مصاحبه ای گفت: قبل از این کمپین را راه اندازی. “اما واقعا قدرت خواندن است که ما هر دو گفت: هنگامی که ما جوان بودند, شما می توانید تصور کنید هر آنچه شما می خواهید فراتر از کلمات در صفحه ،

ملویل و Beresford-تپه گفت: آنها سعی در آگاه از زمینه های فرهنگی برخی از متون حذف تمام متون دینی به عنوان یک قاعده ، آنها نیز مورد علاقه و کتاب محور در یک ماجراجویی بزرگ با برخی از شخصیت روشن.

ملویل که دارای تجربه کار در ادبی صنعت امیدوار بود این کمپین ممکن است کمک به مبارزه صنعت نشر پیدا کردن یک راه برای ایجاد ارتباط با مخاطبان جدید.

“ما می توانیم ایجاد آگاهی به چالش های بزرگتر که نشر شده در مورد ران و مدرن” ملویل گفت: همچنین قبل از این پروژه را برای اولین بار. “کل صنعت نشر—از نویسندگان به سردبیران به عوامل ادبی به نویسندگان برای طراحان و تصویرگران—در طول تاریخ وجود ندارد مقدار زیادی از تنوع در چاپ و نشر است.”

در پایان تاریخی که عدم تنوع به پایان رسید تا این پروژه را نقص کشنده به عنوان واکنش نشان داد که papering که بیش همگن نیست به عنوان ساده به عنوان کتاب جدید را پوشش می دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de