بانک ها و دولت ها تعهد کمک به عنوان ویروس یخ تجارت جهانی

دولت و بانک مرکزی در حال تقلا برای پیدا کردن راه هایی برای نگه داشتن کسب و کار از ورشکستگی به عنوان ویروس شیوع grinds اقتصاد جهان را متوقف کند.

یک روز پس از وال استریت تحمل بدترین حالت آن روزانه رها کردن پس از تصادف در سال 1987 بازارهای اروپایی منحرف آیا به عنوان U. S بازارهای آتی. فوق العاده ای وجود دارد نوسانات با میزان خسارت اقتصادی از این بیماری همه گیر هنوز هم کسی نمیداند. کارخانه بسته شده, فروشگاه های خرده فروشی در حال بسته سفر به زمین تقریبا به توقف و میلیاردها نفر از مردم در حال پناه گرفتن در خانه و بیرون رفتن تنها برای پیدا کردن لوازم ضروری.

در اینجا نگاهی به چگونگی شیوع شکل دهی مجدد اقتصاد جهانی و چگونه افراد کسب و کار و دولت ها پاسخ دهد.

دولت و بانک مرکزی:

کاخ سفید پیشنهاد حدود 850 میلیارد اضطراری اقتصادی بسته نجات برای کسب و کار و مالیات دهندگان. وزیر خزانه داری استیون Mnuchin طرح بسته به جمهوری خواهان مجلس سنا در یک ناهار خصوصی با مقامات هدف به کنگره آن را تایید کند این هفته است. این ارائه برای کمک به کسب و کارهای کوچک و صنعت هواپیمایی و شامل یک کاهش مالیات برای دستمزد بگیر. دو نفر آشنا با درخواست آن را توصیف کرد به گزارش آسوشیتد پرس در خواست نامش فاش نشود چرا که آنها مجاز به صحبت های عمومی.

فرانسه دولت متعهد 45 میلیارد یورو (50 میلیارد دلار) کمک در کسب و کارهای کوچک. که علاوه بر ده ها میلیارد در حال حاضر وعده داده شده برای کارگران مجبور به توقف کار به دلیل از فروشگاه و رستوران تعطیلی و سخت جدید سلول اقدامات است. وزیر امور مالی فرانسه Bruno Le Maire اعلام کرد که کمک های جدید را شامل می شود معافیت های مالیاتی و یک “صندوق همبستگی” برای مبارزه کسب و کارهای کوچک. “این بیماری همه گیر خواهد شد یک فاجعه برای همه کشورهای جهان است,” او گفت:. “شوک خشونت خواهد بود.”

که در آن برای شروع است فوق العاده پیچیده سوال. صنعت بزرگ و کوچک کسب و کار به دنبال در یک کامل یا نزدیک به کامل توقف عملیات. رستوران ها شده اند که توقیف استخدام صدها نفر از هزاران نفر از مردم. شرکت های هواپیمایی پایه پروازها به معنی بدون خدمه مورد نیاز هستند. معضل مبتلا هر بخش ملی و اقتصاد جهانی است. خطر منجمد فعالیت های اقتصادی خواهد شد موج بیرون از بانکی و وام مسکن صنعت به خدمات اعم از راه رفتن سگ به پزشکان بازدیدکننده داشته است.

سوئد بانک مرکزی را به خرید اوراق بهادار برای اضافی 300 میلیارد کرون (31 میلیارد دلار) و بیشتر ارائه می دهد وام به بانک ها در شرایط مطلوب

نیوزیلند قول داد جمعه به صرف میلیاردها دلار برای حمایت از شرکت های مضطرب با آن اقتصاد به سمت رکود است. بسته محرک اقتصادی معادل 4 درصد از تولید ناخالص داخلی. یک تکه بزرگ از هزینه های جدید را به کسب و کار که از دست داده اند و بیش از 30 درصد از درآمد خود را به عنوان یک نتیجه از رکود اقتصادی است. دیگر پول را به سمت هزینه های سلامت درآمد حمایت و صنعت هواپیمایی.

بزرگ با تکنولوژی

بزرگترین شرکت تکنولوژی در جهان با هم متحد شدند برای مبارزه با اطلاعات غلط در مورد این بیماری همه گیر و همچنین تقلب. Facebook, Google, Microsoft, توییتر و Linkedin Reddit و یوتیوب گفت: در یک بیانیه مشترک که آنها نیز تلاش برای انتشار در سراسر سیستم عامل خود را به روز رسانی ضروری از دولت سازمان بهداشت و درمان. اطلاعات غلط و سردرگمی در رسانه های اجتماعی نوشته شده اند مشکل برای سال. گسترش coronavirus را تشدید کرده است مشکلاتی که برای Facebook و دیگران بودند مورد در طول سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده.

صنایع سنگین

فولکس واگن گفت: از آن خواهد شد بسیاری از جمله گیاهان برای دو هفته با توجه به عدم اطمینان در مورد تقاضا برای اتومبیل لوازم و قطعات. رئیس امور مالی فرانک Witter گفت: عدم اطمینان در مورد شدت و مدت زمان شیوع ویروس ساخته شده آن را غیر ممکن است به یک اعتماد چشم انداز برای فروش.

ایرباس را تعلیق تولید در فرانسه و اسپانیایی امکانات برای چهار روز آینده به پیاده سازی سخت تر سلامت و پروتکل های ایمنی از جمله دقیق تر بهداشت و اجرا فاصله بین کارگران است.

سفر

کوانتاس استرالیا بزرگترین شرکت هواپیمایی و هنگ کنگ Cathay Pacific Airways هر دو برش بین المللی ظرفیت مسافر توسط 90٪. کوانتاس را کاهش خواهد تا پایان ماه مه Cathay Pacific اعمال می شود در ماه آوریل است.

کانادا دومین شرکت هواپیمایی که تعلیق تمام تجاری بین المللی و transborder پرواز برای یک دوره 30 روزه آن را به عنوان کمک می کند تا عملیات نجات و بازگشت پرواز در همکاری با دولت کانادا. Top world news ” را به حالت تعلیق درآورد خدمات عادی در روز یکشنبه, مارس 22. نخست وزیر جاستین ترودو می گوید: در حال حاضر زمان برای کانادایی ها به خانه می آیند. دولت موظف غربالگری مسافران توسط شرکت های هواپیمایی قبل از سوار شدن.

هنگ کنگ Cathay Pacific Airways قطع پرواز خود را برنامه 90 ٪ در ماه آوریل پس از ترافیک مسافری در ماه فوریه کاهش یافت بیش از نیمی از یک سال پیش. هنگ کنگ شرکت های هواپیمایی در حال حاضر تحت فشار به دلیل ناآرامی های سیاسی است که صدمه دیده و گردشگری.

خطوط هوایی آمریکا روز دوشنبه به حالت تعلیق در حدود 75 درصد از آن مسافت طولانی پروازهای بین المللی و شروع پایه حدود 135 هواپیما. آن را برش مسافری با ظرفیت حمل در ایالات متحده 20 درصد در آوریل و 30 درصد در ماه مه. خطوط هوایی در حال صحبت کردن به اتحادیه های کارگری در مورد مصرف کاهش در پرداخت و یا ساعت و برخی از برش های اجرایی و مدیریت حقوق.

بازار

سهام ایالات متحده jittered بالاتر در شروع معاملات روز شنبه یک روز پس از غوطه وری به بدترین دست دادن در بیش از سه دهه به عنوان عدم اطمینان در مورد چگونه به شدت coronavirus را ضربه زدن به اقتصاد همچنان به تسلط بر بازار است.

تجارت بی قراری در سراسر جهان فراتر از S&P 500 که در آن اولیه افزایش 3.2% تقلیل به 1% در عرض 10 دقیقه. بازارهای سهام اروپا در چرخش از سود به زیان. کره جنوبی سهام کاهش یافت و به پنجمین مستقیم دست از 2.5% اما سهام ژاپن را تکان داد کردن زود هنگام دست دادن به لبه بالاتر است.

12% شیرجه رفتن در S&P 500 روز شنبه صورت گرفت در میان اجماع رو به رشد از وال استریت به کاخ سفید است که یک رکود اقتصادی جهانی ممکن است قریب الوقوع است. تمام بخش های اقتصاد ملی در معرض خطر هستند. فیلیپین بازار سهام تعطیل شنبه پس از دولت تحمیل محدودیت در حرکت در پایتخت.

سرمایه گذار گرا ZEW شاخص کسب و کار در آلمان اعتماد به نفس ثبت آن بیشترین کاهش تا کنون به عنوان اقتصاد اروپا چهره تقریبا قطعی رکود اقتصادی است که در عمق می تواند بیش از یکی است که به دنبال بحران مالی جهانی. شاخص کاهش یافت و به منهای رقم 49.5 در ماه مارس به علاوه 8.7 امتیاز در ماه فوریه سقوط 58.2 امتیاز و بزرگترین افت پس از بررسی آغاز شد و در سال 1991 این موسسه روز سه شنبه گفت. آلمان و دیگر کشورهای در حال محدود کردن ورود در مرز و سفارش بسیاری از کسب و کار به, که منجر به یک افت در فروش و فعالیت در سراسر اروپا است.

Stores رستوران ها و دیگر اماکن عمومی

بسته شدن لیست خرده فروشان ملی زنجیره ای فست فود و یا هر جایی که مردم یک بار جمع به رشد خود ادامه سهشنبه. مک دونالد و وندی می گویند ناهار خوری مناطق در تمام آمریکای شمالی رستوران ها بسته شدن. بایگانی اطلاعات و یا تحویل است که هنوز هم در دسترس ترین مکان های, هر چند برخی از زنجیره های اعلام شده را آشکار shutdown در مناطق که در آن خوشه ها از coronavirus پدید آمده اند از جمله استارباکس. مک دونالد گفت: در یک نظارتی تشکیل پرونده پنج شنبه که مناطق ناهار خوری در فرانسه بسته شده است. در اسپانیا و ایتالیا هر دو ضربه COVID-19 تمام رستوران های قفل شده خود را در درب. شیکاگو فست فود غول گفت: 95 درصد از آن از 3300 رستوران در چین در حال حاضر باز است.

رالف لورن و Foot Locker اعلام کرد در سراسر کشور تعطیل از فروشگاه های نظارتی براده. آنها به دنبال Patagonia, Under Armour, Urban Outfitters اری و دیگران در انجام این کار است.

با بسیاری از مردم در جوراب ساق بلند و overstocking pantries دلار درخت به طور موقت به حالت تعلیق سفارش آنلاین برای اطمینان از قفسه ها در فروشگاه های آن لود می شود. مانند آمازون, هدف, و خارج, درخت دلار را تجربه کرده است یک افزایش شدید در سفارشات آنلاین به عنوان مصرف کنندگان تقلا برای ایمن سازی کالاهای اساسی در حالی که اجتناب از مکان های عمومی. دلار درخت گفت: بسیاری از موارد در وب سایت خود را هنوز هم در فروشگاه موجود است.

با امید نجات محو شدن در یک بیماری همه گیر لندن مد و خرده فروش مبلمان لورا اشلی گفت: آن را تعیین مدیران به تدبیر آن جهت رفتن به جلو. این شرکت سهام دار اصلی MUI آسیا گفت: آن را نمی خواهد بود قادر به گام با پول است که مورد نیاز است. این شرکت که یک حضور نمادین در انگلستان بالا خیابان در طول 1980s گفت: در یک بیانیه آماده است که شیوع این بیماری تا به حال “فوری و تاثیر قابل توجهی” و این که “در جریان تحولات نشان می دهد که این خواهد بود پایدار ملی وضعیت است.”

ایالات متحده سینما را بسته در سراسر کشور تبدیل تیره تقریبا تمام کشور 40,000-به علاوه صفحه نمایش در یک اقدام بی سابقه shutdown. بزرگترین زنجیره ای تا به حال تلاش برای باز باقی می ماند حتی به عنوان هالیوود به تعویق افتاد و نسخه های آینده از جمله جدید فیلم جیمز باند. اما پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه خواست در برابر تجمع بیش از 10 نفر AMC تئاتر کشور بزرگترین زنجیره گفت: آن تئاتر خواهد دید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net