هوانورد “نمی دانم هر چیزی در’ پس از coronavirus کنفرانس

وجود دارد بسیاری از پرسش ها و پاسخ درباره نحوه ادامه مذاکرات coronavirus همه گیر در طول ساحل اقیانوس آرام, لیگ, کمیته اجرایی کنفرانس جمعه.

“آنچه که ما آموخته است که ما هیچ چیز نمی دانم” گفت: لاس وگاس هوانورد رئیس جمهور همین لوگان رئیس این کمیته که شامل لیگ جمهور شعبه Rickey III و یک نماینده از هر PCL باشگاه.

پس از لیگ اصلی بیس بال پنج شنبه اعلام کرد آن را لغو بهار آموزش و تعویق انداختن شروع فصل به طور منظم حداقل دو هفته Minor League Baseball صادر مشابه اعلام کرد و گفت این امر کار با MLB و شرکای اجتماعی به ادامه بازی زمانی که آن را امن برای انجام این کار.

“خط پایین این است که ما فقط باید به گرفتن برخی از اطلاعات جامد” لوگان گفت. “وجود دارد هیچ برنامه بازی. ما نمی توانیم هر گونه تصمیم گیری. اگر آن را دو هفته پس از آن انجام دهید ما سعی کنید به بازی بازی های کل فصل ؟ چگونه ما در مورد آن ؟ پس واقعا همه فقط در یک صبر کنید و ببینید mode.”

MLB را در روز افتتاحیه در اصل برنامه ریزی شده بود برای مارس 26. MiLB بود برای باز کردن در 9 آوریل و گفت: این امر تاخیر افتتاحیه آن نیز هست.

اما لوگان گفت: “ما حتی نمی دانیم که اگر ما در حال رفتن به از دست ندهید همین بازی یا نه.”

PCL را 144-بازی برنامه فراهم می کند انعطاف پذیری بیشتر نسبت به MLB را 162-بازی تخته تا آنجا که به برنامه ریزی و تغییر زمان بازی اگر شتابزده بازگشت به بیس بال.

“ما نمی پایین هر مسیر (از سناریوهای احتمالی),” لوگان گفت. “وجود دارد و فقط نیاز به برخی از ويژگی قبل از اقدام.”

لوگان گفت: مانند بسیاری از هر کس دیگری او مشکل تنظیم به یک جهان بدون ورزش.

“من قصد دارم به تماشای فیلم و خواندن کتاب او گفت:” چگونه او برنامه ریزی شده به صرف تعطیلات آخر هفته بدون بسکتبال کالج طرفدار گلف و آموزش بهار بادام زمینی و ترقه جک. “من قصد دارم برای پایان تاریخ من از شراب کتاب است.”

تماس با ران Kantowski در [email protected] یا 702-383-0352. Follow @ronkantowski در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im