حمل و نقل هوایی جین برنده مارس Adness 2020 بار دیگر نشان میدهد که چگونه به بسیج یک پایه فن

یک بار دیگر حمل و نقل هوایی جین ثابت کرده است خود را یک titan تبلیغات در Adweek هیجان مارس Adness براکت های مدعی قهرمانی برای دومین سال در حال اجرا است.

شروع با یک ششم-دانه بندی (از آنجا که از دوره ما باید به قهرمانان ما اتاق به رشد خود ادامه) حمل و نقل هوایی جین ساخته شده از برخی از بزرگترین علامت های تجاری. شرکت شارژ از طریق براکت بر روی شانه های خود طرفداران عاشقانه, کمک های همراه توسط رسانهها و تعامل از نام تجاری را به حساب توییتر و همچنین صاحب رایان رینولدز.

در مارس Adness اولین سال گذشته حمل و نقل هوایی به عنوان یک پاره پاره underdog اما حیرت زده همه آن را به عنوان به طور پیوسته پیشرفته از طریق هر دو شادی بخش و ناخن جویدن در مسابقات به ادعای عنوان شده است.

“فقط نگاه دیگر 63 برندها در مسابقات سال گذشته و در این سال از آن است که هنوز هم سورئال اما یک محرک” گفت: Adrian ملینا ارشد مدیریت نام تجاری برای حمل و نقل هوایی جین. “حمل و نقل هوایی است که یک رشد بالا برند هر چند هنوز هم نسبتا کوچک در مقایسه با دیگر صنایع juggernauts در رقابت های حفره دار بودن در برابر غول های یک چالش هیجان انگیز—ما اجازه می دهد برای اندازه گیری ما تا چه حد می تواند پانچ بالاتر از وزن ما کلاس.”

در این سال بود مطمئنا یکی از عجیب و غریب برای ما سالانه مارس Adness سنت و وجود دارد مقدار زیادی از بحث در میان Adweek تیم در مورد اینکه آیا ما باید در ادامه در نور بحران جهانی ما همه رو. اما در نهایت ما تصمیم گرفتیم که کمی سبک سری بود و تنها چیزی که دنیای تبلیغات مورد نیاز در حال حاضر و بر اساس مشارکت بیشتر مردم به توافق رسیدند.

ما نیز چیزی کمی متفاوت در این سال ما بود همه از ما رای گیری دور در Instagram داستان و همچنین توییتر که منجر به برخی کاملا تکان دهنده پیروزی و عقب رانده شده توسط یک پاسخ از ما IG مخاطبان است.

متوسط Instagram دیدم بیش از سه برابر میزان شرکت کنندگان به توییتر است که در برخی موارد—مانند برگر کینگ در مقابل Doritos یا نایک در مقابل Popeyes—به طور کامل حرف جداول در توییتر اجماع.

Instagram رای گیری نوک فلس به عنوان Doritos موفق یک پیروزی بیش از 200 رای در Instagram. Doritos نیز شکست تبلیغات مورد علاقه جوانه نور در IG رای گیری.

همچنین هجوم انتظارات بود نینتندو که شکست Hulu آمازون و Doritos برای رسیدن به چهار نهایی قبل از نایک موفق باریک پیروزی بر این بازی محبوب با نام تجاری.

حمل و نقل هوایی به راحتی شکست مارک های مانند مک دونالد و هدف در حالی که پیروزی در برابر پلی استیشن و Netflix ثابت بیشتر از یک چالش است. اغلب هر دو رهبران تجاری و کارکنان احساس پاره های از تصمیم گیری های دشوار آنها تا به حال به. پس از همه, جین می سازد برای جفت شدن با Netflix بکشد.

یک بار دیگر آن را با نام تجاری (و رینولدز’) تاریخ ایجاد خنده دار و به موقع مبارزات به عنوان به خوبی به عنوان آن به طور منظم تعامل با طرفداران که یک بار دیگر به آن حرکت برای شکست دادن غول صنعت آن را در برابر حفره دار. رینولدز و نام تجاری حساب هر دو نظر و به اشتراک گذاشته اجتماعی سنجی با امضای خود طنز و لحن دوستانه.

واقعا دلخراش لحظه ای رسید که حمل و نقل هوایی جین مواجه خاموش در برابر مارول—دو رینولدز-وابسته مارک رفتن سر-به-سر—اما در پایان حتی رینولدز تا به حال برای رفتن با خود کودک.

به عنوان شما می توانید از اعداد زیر دور نهایی برابر نایک—که در تبلیغات تقریبا جهانی قابل تشخیص نبود به عنوان آسان به عنوان برخی از حمل و نقل هوایی را زودتر برنده, اما روح با نام تجاری پیروزی یک بار دیگر.

حمل و نقل هوایی Gin: 1,771
نایک: 729

(همچنین شایان ذکر است که بیش از 138,000 مجموع آرا ریخته شد ما در طول چهار نهایی رای گیری با بیش از 60,000 نفر از آنها را به حمل و نقل هوایی جین.)

فراتر از براکت حمل و نقل هوایی و رینولدز’ نام تجاری دیگر نعناع همراه بوده است مثبت تعامل با طرفداران در طول همه گیر با Deadpool ستاره ترک های صوتی برای نعناع مشترکین اعلام رایگان نامحدود داده ها به کمک از طریق بحران است. حمل و نقل هوایی در حال اهدای $15,000 به ایالات متحده متصدی صنفی و اضافه کردن اضافی 30% “نکته” به کمک مالی برای هر بطری از طریق تحویل داده Drizly و دیگر آشامیدنی بزرگسالان تحویل خدمات از طریق مه 1 در یک #TipYourBartenders مبارزات انتخاباتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>