Austin باقی می ماند, خوش بینانه, بدون SXSW; بازمانده یک نام تجاری قرنطینه: جمعه اولین چیزهایی که اول

به انجمن خوش آمدید چیزهایی اول اول, Adweek جدید روزانه منابع برای بازاریابان است. ما خواهید بود با انتشار این مطالب برای اولین چیزهایی که برای اولین بار در Adweek.com هر روز صبح (مثل این پست) اما اگر شما ترجیح می دهند که آن را مستقیما به صندوق پستی خود را, شما می توانید ثبت نام برای ایمیل اینجا.

در SXSW لغو Austin انتخاب خوش بینی

در سال گذشته SXSW را مجموعهای از جشنواره آورده حدود 356 میلیون به Austin, Texas. در این سال برای اولین بار در 34 سال این اتفاق نمی افتد. پس از Austin شهردار استیو آدلر اعلام دولت محلی از فاجعه در این شهر در پاسخ به COVID-19—به طور موثر لغو دو هفته به طور همزمان از موسیقی, جشنواره ها, محورهای همایش و برخی از آگهی صنعت بیشتر صحبت در مورد نام تجاری فعالانه—میله, رستوران ها سالن های موسیقی و دیگر کسب و کار شروع به نگرانی در مورد چشم انداز خود را برای سال.

بیشتر بخوانید: اما بسیاری از آنها هستند به امید و pivoting. ما در Austin, تگزاس-بر اساس گزارش خبرنگار کتی Lundstrom توضیح می دهد که چگونه مردم محلی در حال تطبیق.

بالا Coronavirus تحولات امروز

Coronavirus عناوین امروز بودند و توسط یک موج تعلیق و تحولات از جهان ورزش. دیگر اطلاعیه مهم شامل فرماندار اندرو کومو ممنوعیت گردهمایی 500 نفر یا بیشتر در نیویورک و همچنین DNC در حال حرکت پنج شنبه دموکراتیک بحث از ققنوس به واشنگتن برجسته زیر و نگه دارید تا با آخرین با استفاده از coronavirus ردیاب که شامل رویداد لغو و دیگر اثرات COVID-19 در دنیای تبلیغات و بازاریابی.

  • ورزش: لیگ برتر فوتبال را اعلام کرد تعلیق برای 30 روز آینده در حالی که NHL معلق فصل آن به طور نامحدود در انتظار خبری اضافی. پس از کالج بسکتبال مسابقات کنفرانس لغو شد, NCAA کشیده پلاگین در مارس جنون. لیگ اصلی بیس بال کنسرو برای اولین بار دو هفته از فصل PGA لغو تعدادی از آن آینده مسابقات.
  • Upfronts: در شروع صبح روز پنجشنبه هر رویداد مهم برنامه ریزی برای upfronts هفته در ماه مه بود که هنوز هم رفتن به جلو. در حال حاضر همه آنها لغو شده است در پاسخ به نگرانی های بیش از coronavirus بیماری همه گیر. اول ViacomCBS و NBCUniversal گفت: آنها لغو سخنرانی های خود به دنبال چند ساعت بعد با خبر که WarnerMedia/Xandr, The CW, کشف و روباه کشیده بود این پلاگین به عنوان به خوبی. روز به پایان رسید با دیزنی لغو آن مه 12 چشمگیر, ارائه, به عنوان به خوبی به عنوان Hulu را NewFronts رویداد on May 6. علاوه بر این Digitas و Roku هر دو روشن به جریان خود را برای NewFronts ارائه.
  • بیشتر تبلیغات و بازاریابی حوادث: ارتش ملی افغانستان (ANA رسانه های کنفرانس در اصل برنامه ریزی شده برای اواخر ماه مارس لغو شده است و هفته طراحی پورتلند به تعویق افتاده است از ماه آوریل به ماه اوت است.
  • تلویزیون و فیلم: CBS This Morning پخش از سی پنج شنبه پس از CBS پخش مرکز تعطیل زیر دو مثبت coronavirus آزمون برای سلامت کارکنان. Jimmy Kimmel Live and The Late Late Show with James Corden به زودی نوار بدون مخاطبان و در سراسر جهان اکران از نهم سریع و خشمگین فیلم عقب رانده شد تقریبا یک سال (از سال 2020 به مارس سال 2021.

چقدر سخت خواهد شد و اروپا پرواز ممنوعیت آمار صنعت هواپیمایی?

در حالی که جارو اندازه گیری ناشی از نزدیکی-فوری سردرگمی در پایانه بین المللی در ایالات متحده خواهد شد و اخلال در برنامه سفر برای میلیون ها نفر بزرگترین تاثیر این مستند خواهد بود این سایت متعلق به حامل داخلی که پرواز در مسیرهای خارجی.

ادامه مطلب: اخراج به نظر می رسد به احتمال زیاد و کمک مالی می تواند پایین خط در میان دیگر اثرات.

چگونه برای زنده ماندن یک نام تجاری قرنطینه در طول Coronavirus

Coronavirus تاثیر هر بخش و صنعت پس چگونه می توانید علامت های تجاری و سازمان های بازار و انتشار در یک محیط که در آن هر داستان در مورد COVID-19? “در این سازمان جهانی چگونه بازاریابان رسیدگی coronavirus را جدا جوانب مثبت از او می گوید:” روبی گروه رسانه ای مدیر عامل کریستن روبی. جوانب مثبت او معتقد خواهد شد تمرکز بر روی بازاریابی نام تجاری و یا روابط عمومی پروژه ها شده اند که در پشت رایتر قرار داده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im