AT&T را Xandr سهام ادعا می کنند در حفظ حریم خصوصی و برگ InfoSum

AT&T ad-tech بازوی Xandr گرفته است سهم اقلیت در InfoSum یک انگلستان-دفتر مرکزی راه اندازی به دنبال ایجاد امواج در اطلاعات onboarding و حفظ حریم خصوصی—موضوعاتی که به طور فزاینده ای در صدر فهرست نگرانی برای بازاریابان است.

شرایط مالی این قرارداد اعلام نشده اگر چه لورن, Wetzel, svp استراتژی و توسعه شرکت در Xandr گفت: این حرکت یک بخش کلیدی در آن شتاب استراتژی پس از یک سال از سرمایه گذاری از جمله اخیر آن Clypd خرید.

Wetzel بیشتر توصیف حرکت های اخیر دور از کوکی های شخص ثالث به عنوان یک علت عمده بازاریابان تشدید استفاده از آنها از اول داده ها وقتی که می آید به رسانه ها صرف.

“ما شده است ارزیابی تعدادی از راه حل های راهبردی به عنوان ما می خواهیم به مطمئن شوید که ناشران ما با کار می توانید موجودی خود را بصورت پول در اوردن و تبلیغ کنندگان می تواند رسیدن به مخاطبان است که آنها در مورد مراقبت از, و این چیزی است که منجر به ایجاد یک اقلیت سرمایه گذاری در InfoSum,” او گفت: Adweek.

تاسیس در سال 2015 و با مجموع 8 میلیون دلار در بودجه InfoSum خواهد با استفاده از آن آخرین سرمایه گذاری برای سرعت بخشیدن به آن محصول rollout و رشد آن حضور بین المللی, به گفته مدیر عامل شرکت نیکلاس هلستید.

“کلید به آنچه که ما انجام می دهند ما داده onboarding قابلیت,” او گفت: بیشتر توصیف InfoSum به عنوان یک “تجاری امن اتاق تمیز” که برندها می توانید استفاده کنید برای استفاده بهتر از اول داده ها وقتی که می آید به برنامه ریزی رسانه ها.

Wayne Blodwell مدیر عامل شرکت برنامهای مشورتی گفت Adweek که رقابت در اطلاعات onboarding فضای گرم کردن در کنار نگرانی های حریم خصوصی. “این است که یک فضای جدید مورد علاقه برای سرمایه گذاران, اما این مهم است به یاد داشته باشید که گوگل خواهد شد که آن را بسیار رقابتی,” او گفت:.

حفظ حریم خصوصی و تغییرات آن را در آوردن به صنعت فن آوری استانداردهای شد کلید صحبت کردن امتیاز در این سال IAB سالانه رهبری در دیدار با تجارت بدن پیشنهاد همکاری صنعت به تبلیغ-هدف قرار دادن استانداردهای.

بحث در مورد مفهوم در آن زمان با Adweek, InfoSum را هلستید پیشنهاد يکپارچه رویکرد به هویت موجب این صنعت ارائه دهندگان مختلف به طور موثر می تواند با استفاده از یک مدل توزیع به ارائه مقیاس و گمنامی در بازار (تنظیم کننده) در حال تماس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im