اطلس رسانه ای به فروش می رساند کردن دولت اجرایی گروه رسانه ای

اطلس رسانه ای به فروش می رسد دولت اجرایی گروه رسانه ای (GEMG) مجموعه ای از برندها را پوشش می دهد که بخش دولتی در یک معامله امروز اعلام کرد. شرایط مالی اعلام نشده است.

نشریات از جمله سایت هایی مانند govexec.com, defenseone.com و routefifty.com خواهد شد در حال حاضر اجرا می شود با رشد کاتالیست شرکای خصوصی سهام شرکت مستقر در شیکاگو است. این گروه را در همه کارکنان از جمله زمان GEMG مدیر عامل تیم هارتمن که حفظ عنوان خود را.

“ما واقعا هیجان زده در مورد این دلیل به این معنی ما می تواند ارائه خدمات بهتر به ما هسته خوانندگان پایه و تقویت توانایی های ما برای کار با این تبلیغ که با ما کار می کنند هر روز” هارتمن گفت Adweek.

GEMG ندارد قصد دارد به فروش برساند تا آن نزدیک شد رشد کاتالیست همکاران که در حال حاضر سرمایه گذاری در تولید فیلم مدیریت ریسک و آموزش موسیقی شرکت با توجه به Hartman.

“همانطور که ما با کار های استراتژی ما واقعا راستا فقط کاملا” هارتمن گفت.

تحت مالکیت جدید این شرکت را سه اولویت های رشد: مقیاس داده ها و بینش محصولات به علاقه مخاطبان خود از پیمانکاران دولت و — “فرض کنید ما فراتر از” کروناویروس در دو سال آینده — حوادث.

“بدون شک وجود یک اختلال در حال حاضر با کروناویروس مصرف بیش از همه زندگی و با احتیاط گفت:” هارتمن که اتاق های خبر شروع به کار از خانه در هفته گذشته. “ما قادر به نگه داشتن آن همه با هم و من واقعا heartened کنند.”

در ماه اوت سال 2017 Emerson Collective, گروگان Laurene Powell شغل در زمان اکثریت سهام در اقیانوس اطلس رسانه ها که همچنین شامل اطلس ملی و مجله. بیش از چند سال گذشته به اقیانوس اطلس ریخته است چند تا از آن به عنوان. در دسامبر 2019, عصر ایران ربوده CityLab و در ماه جولای 2018 ژاپن Uzabase خریداری کوارتز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im