بازارهای سهام آسیا و آمریکا آتی افت پس از فدرال رزرو کاهش نرخ

پکن — بازارهای سهام آسیا و آمریکا آتی کاهش یافت دوشنبه پس از فدرال رزرو کاهش نرخ بهره کلیدی خود را برای تقویت رشد اقتصادی در این صورت از نصب global anti-virus کنترل است که در حال بستن کسب و کار و سفر.

سیدنی معیار سقوط 7 درصد و هانگ سنگ در هنگ کنگ از دست داد 2 درصد. شانگهای پایین بود 0.5% و توکیو بود ، قیمت نفت خام برنت بین المللی نفت استاندارد کاهش یافت 3 ٪ در حالی که طلا را به دست آورد.

در وال استریت آتی برای معیار S&P 500 شاخص کاهش یافت 5% در شب یکشنبه و باعث توقف در تجارت است.

فدرال رزرو کاهش کلیدی آن رای توسط یک درصد نقطه به یک محدوده بین صفر تا 0.25% و گفت: این امر اقامت وجود دارد تا زمانی که آن را احساس می کند اعتماد به نفس در اقتصاد می تواند زنده ماندن نزدیک به خاموش شدن از فعالیت در ایالات متحده است.

“با وجود شلاق از اسلحه بزرگ” بانک فدرال اقدام “سقوط کوتاه بودن قاطع backstop برای بازارهای گفت:” ویشنو Varathan از بانک Mizuho در یک گزارش. “بازار ممکن است درک فدرال ریزرو در پاسخ به وحشت تغذیه به خود ترس است.”

بانک مرکزی ژاپن بود که برگزاری یک نشست تشکیل چند روز زودتر از برنامه ریزی شده. بانک مرکزی ژاپن رژیم صهیونیستی است. هاروهیکو کورودا متعهد به انجام آنچه مورد نیاز است برای کمک به حفاظت از افتادن رشد اقتصادی پس از اقتصاد قرارداد در یک 7.1 ٪ نرخ سالانه در سه ماهه گذشته قبل از تاثیر شیوع ویروس تا به حال حتی احساس شده.

جهانی بسته شدن

دولت های غربی را بسته امکانات عمومی و اعمال محدودیت سفر, بالا بردن هزینه تلاش برای جلوگیری از شیوع بیماری است که آلوده حدود 170,000 نفر در سراسر جهان. چین که در آن coronavirus پدید آمده در ماه دسامبر حدود نیمی از کسانی که اما یک دوجین دیگر کشورها بیش از 1000 مورد هر یک.

اسپانیا و ایتالیا به دنبال سرب در تحمیل سراسر کشور محدودیت اجازه خواهد داد که آن 46 میلیون نفر به ترک خانه برای رفتن به محل کار به خرید مواد غذایی و دارو و یا در ماموریت برای مراقبت از جوانان و افراد مسن. در فیلیپین, سربازان و پلیس مهر و موم کردن شلوغ پایتخت مانیل از بسیاری از مسافران داخلی.

شهر نیویورک اعلام کرد آن را تعطیل متحده بزرگترین سیستم مدارس دولتی در اوایل سهشنبه, ارسال بیش از 1.1 میلیون کودک در خانه است. فرمانداران در کالیفرنیا و ایلینویز و اوهایو گفت: همه کافه ها و رستوران ها برای بستن و یا کاهش تعداد مشتریان است.

در سیدنی, S&P-ASX 200 کاهش یافت و به 5,468.8. او شانگهای کامپوزیت شاخص عقب نشینی به 2,873.07 و هانگ سنگ در هنگ کنگ سقوط به 23,597.15.

در توکیو شاخص Nikkei 225 بود-تغییر در 17,726.98.

این Kospi در سئول با کاهش از 0.2% به 1,767.55 و سیدنی S&P-ASX 200 از دست 5.3 درصد به 5,246.10.

قیمت نفت خام برنت از دست داد $1.01 دلار 32.84 در هر بشکه در لندن است. معیار خام ایالات متحده سقوط 1.8% یا 56 سنت افزایش به $31.17 در هر بشکه در معاملات الکترونیکی بورس نیویورک.

وحشی هفته

که به دنبال یک گیج کننده در هفته که در آن میانگین صنعتی داو جونز دو بار کاهش یافت بیش از 2000 نقطه و همچنین رکورد بزرگترین نقطه به دست آورید تا کنون — 1,985 امتیاز در روز جمعه. گاو نر در بازار آغاز شد که در سال 2009 در اعماق بحران مالی به پایان رسید. اروپا بازار دیدم شبیه نوسانات.

جی پی مورگان چیس در حال حاضر پیش بینی اقتصاد ایالات متحده خواهد شد کوچک 2 درصد نرخ سالانه در سه ماهه جاری و 3% در ماه آوریل تا ژوئن چهارم.

فدرال رزرو تصمیم به عمل قبل از نشست برنامه ریزی شده برای اواسط هفته خود را نشان داد سیاستگذاران احساس آنها نیاز به حرکت می کند بلافاصله به ساحل تا اعتماد سرمایه گذاران. اکثر ناظران بازار انتظار بیشتر نوسانات جلوتر از آنجا که تعدادی از ایالات متحده ویروس موارد در حال افزایش است و بیشتر صنایع به صورت یک رکود.

هواپیمایی متحده گفت: آن نیاز به قطع پرواز ظرفیت 50 درصد در آوریل و مه و انتظار کاهش به گسترش به تابستان فصل مسافرت. خطوط هوایی آمریکا گفت: آن را برش بین المللی پرواز 75%.

خارج شده است و محدود کردن ساعت برای اطمینان از فروشگاه می توانید نگه دارید پس از موارد مانند ضد عفونی کننده دست در انبار. اواخر جمعه, اپل گفت که بسته شدن تمام فروشگاه های خرده فروشی در خارج از چین است.

علاوه بر برش, نرخ, فدرال رزرو خواهد خرید حداقل 500 میلیارد دلار از اوراق بهادار خزانه داری و حداقل 200 $میلیارد دلار از وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار. این مقدار به تلاش برای سهولت در بازار اختلال را ساخته اند که آن را سخت تر برای بانک ها و سرمایه گذاران بزرگ به فروش اوراق و همچنین به نگه داشتن طولانی مدت نرخ استقراض با نرخ پایین.

قدر از بانک مرکزی حرکت می کند نشان داد که برای برخی از تحلیلگران که صندلی جروم پاول و دیگر اعضای فدرال رزرو نگران سلامت سیستم مالی. اما برخی دیگر با اشاره به تغذیه بود و فقط در واکنش به نشانه های وضعیت در اروپا و ایالات متحده بود ،

“فدرال رزرو اقدامات بسیار پررنگ و آن را به نظر می رسد spooked بازار” گفت: Nate Thooft رئیس جهانی تخصیص دارایی در Manulife مدیریت سرمایه گذاری.

“بازار شد رفتن به spooked به هر حال با توجه به مقیاس از خاموش شدن ناگهانی در سراسر ایالات متحده و جدی پیامدهای $20 تریلیون دلار اقتصاد است که در مورد عمل خرد کردن یا اسیاب کردن به خزیدن” گفت: Yung-یو کارشناسی ارشد, مدیر ارشد سرمایه گذاری استراتژیست در BMO مدیریت ثروت.

“همچنین تحولات در اروپا در حال افزایش چشم انداز که چه شد و فقط یک هفته پیش در نظر گرفته ‘بدترین مورد’ ممکن است نزدیک به پایه مورد’ برای ایالات متحده” Ma گفت. “تصویر بزرگ بانک فدرال اقدامات همه مثبت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im