عنوان ویدئو کنفرانس هنجار می شود برخی از سوال که آیا این صدمه زدن به کسب و کار

بینش کلیدی:

اگر وجود دارد هر اجرایی است که درک اهمیت رفتار حرفه ای در یک ویدئو کنفرانس تماس آن فرانک Weishaupt.

دو سال پیش در بوستون بر اساس سریال کارآفرین در زمان راس را به عنوان مدیر عامل شرکت جغد Labs که محصول اصلی جلسه بود جغد 360 درجه میکروفون/بلندگو/دوربین دسته کوچک موسیقی جاز است که برجسته همه در یک نشست مجازی. و بنابراین با چشم انداز به مشتریان برای حمایت و بوستون دفتر پر از کارکنان در حال حاضر کار از خانه وایسهائوپت نیست که اخیرا انجام شده است بسیاری از ویدئو کنفرانس به تازگی—او شده است به طور موثر نمایش محصول خود را از طریق خود را بر روی صفحه نمایش رفتار است.

مایه تاسف بود که در طی یک ویدئو کنفرانس اخیر مدیر عامل شرکت انجام شده در حالی که در خانه خود 7 ساله پسر کوپر تصمیم گرفت به بخشی از این نشست بیش از حد.

“[او] بود بازی هاکی و فرار را به روی صفحه نمایش در زیر شلواری خود را” Weishaupt به یاد می آورد. “آنها BB-8 تا از جنگ ستارگان. این دقیقا راه من می خواهم که اسکریپت آن است.”

دو یا سه هفته پیش از آن ممکن است آسان به انتقاد از چنین فقدان ادب بودند و آن را برای این واقعیت است که بسیاری از ما دیده می شود و یا شده است منبع لحظات شبیه به این یکی. حتی قبل از شروع COVID-19 فرستاده کارگران دفتر خانه 4.7 میلیون آمریکایی مشغول به کار در زیر خود را از پشت بام ، امروزه البته این رقم در بسیاری از موارد بالاتر—به راحتی به ده ها میلیون نفر.

برای این کار به تازگی ایجاد شده از کلاس خانه نشین 9-به-5 کارگر ساده ترین راه برای حفظ دفتر پروتکل های مانند کارکنان و مشتری جلسات ویدئو کنفرانس ابزار مانند زوم Skype و Google Hangouts. و پس از خوب بسیاری از مردم با استفاده از ویدئو های آنلاین جدید به این سیستم عامل و جدید برای کار از خانه, دوره—چند هفته گذشته افزایش داده و نه تنها به wide-eyed بچه-در-خود-لباس زیر لحظات اما به نوعی گسترده و بی پروایی است که آمریکا به طور متوسط کار به سادگی نیست استفاده می شود.

“کار از خانه یک چیز شخصی گفت:” اسکات Cawood مدیر عامل اجرایی منابع انسانی انجمن جهانی در کار است. “کارکنان در حال باز کردن بسیار صمیمی بخشی از زندگی خود را به کارفرمایان و همکاران.”

همکاران ایم که هرگز هیچ دیده شده است در پوشیدن هر چیز دیگر از لباس پیراهن و فشرده بلوز در حال حاضر ظاهر می شود در دوربین در پیراهن خواب و یا کمتر از آن. حرفه ای استفاده می شود به کار در یک میز در حال حاضر نصب شده بر روی مبل یا تخت. اعضای خانواده paramours و حیوانات خانگی را تکه در قاب به عنوان البته فراموش خصوصی مردم فضاهای زندگی—کامل با لباس کثیف بر روی زمین و صدای سیفون توالت در پس زمینه.

یا بدتر. وجود داستان منتشر شده در روزنامه نیویورک پست در مورد دانشگاه و دانشجو که وارد سایت بر روی تصویری کلاس فقط به عنوان دوست پسر رز باک برهنه از صندلی پشت سر او. وجود دارد بی بی سی خبرنگار در اسکایپ که فراموش کرده که دوربین با هدف قطعه از آثار هنری بر روی دیوار که نشان داد یک مرد, مشت کردن گاو. و وجود دارد در حال حاضر بدنام نمونه از زنی که او را فراموش کرده دوربین بود و نشستم روی توالت.

“در حال حاضر به خصوص که مردم به این تغییر وفق دهند, [همکاران ما در حال گرفتن] یک نگاه اجمالی نادر از خود ما فضاهای زندگی” گفت: نام تجاری مشاور و نویسنده دیوید معامله است. “گاهی اوقات نتایج طنز و گاهی اوقات آنها کمی نگران کننده است اما آنها همیشه جالب است.”

خوشبختانه اکثر نقض قوانین و مقررات اداری نیست و این خودنمایی میکند. اما اگر وجود دارد یک روند است که پدید آمده و به همان اندازه از امریکا با این نسخهها کار از خانه این است: حتی در عصر گاه به گاه محل کار یک عصر جدید درمورد وارد کرده است.

“این پارادایم جدید تبدیل شده است و طبیعی جدید و آنچه که شما در حال دیدن این نمودار ون از افراد و خصوصی افراد گفت:” رابرت Passikoff یک روانشناس و بنیانگذار مشاوره نام تجاری کلید. “این مجموعه یک فرصت بسیار جالب به قضاوت مردم در راه است که شما احتمالا هرگز فکر نمی کردم در مورد.”

به عنوان یک سرویس به جامعه ما coronavirus-مربوط به مقالات در دسترس هستند برای همه با آزاد Adweek عضویت. هرگز از دست یک داستان کلیدی توسط ثبت نام برای ما چیزهایی اول اول, خبرنامه و در نظر گرفتن به دست آوردن دسترسی کامل و حمایت از Adweek روزنامه نگاری با Adweek نرم افزار اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>