به عنوان ورزش های سنتی لیگ مکث در طول Coronavirus Esports می تواند پر کردن شکاف

این هفته این احساس یکی دیگر از رویداد بزرگ ورزشی لغو شد فقط در مورد هر 15 دقیقه. پس از دو یوتا جاز بازیکنان آزمایش مثبت برای کروناویروس که باعث COVID-19 چهارشنبه شب کل NBA فصل متوقف شد. پنج شنبه صبح MLS, MLB, NHL, لیگ راگبی شش ملت, فرمول یک, رویدادهای تنیس, گلف, مسابقات ماراتن و قابل توجهی در توسعه مارس جنون تمام شده است لغو و یا به تعویق افتاد.

پس چه پر ناگهانی خالی ایجاد شده و عدم وجود این ورزش ؟ Esports می تواند تبدیل به بخشی از جواب است.

رقابتی بازی های ویدئویی در حال تبدیل شدن به کسب و کار و, اگر چه آنها را اجرا به طور عمده در جریان سیستم عامل مانند Twitch.TV و یوتیوب و برخی از آنها ساخته شده پرش به خطی تلویزیون.

“اول مقدمه: مردم به طور کلی مهم تر از ورزش و یا esports جهان” سعید راد ‘Edition’ Breslau یک esports روزنامه نگار. “که می شود گفت این است که بزرگ برای esports صنعت. ورزش های سنتی لیگ ها تعطیل و مردم ماندن صفحه اصلی هر دو برای کار و سرگرمی. آن دو چیز مهم منجر به طور مستقیم به مشاهده و شرکت در صنعت بازی های ویدئویی.”

“ورزش های سنتی لیگ ها تعطیل و مردم ماندن صفحه اصلی هر دو برای کار و سرگرمی. آن دو چیز مهم منجر به طور مستقیم به مشاهده و شرکت در صنعت بازی های ویدئویی.”
—میله Breslau esports روزنامه نگار

چین در حال حاضر دیده می شود بالا رفتن سرسام آور صنعت بازی های ویدئویی در پی وقوع. بازی مانند لیگ از افسانه و بازیکن ناشناخته را Battlegrounds (PUBG) شد دو بار به عنوان محبوب در طول چند ماه گذشته به عنوان آنها در طول مدت مشابه در سال 2019. در حال حاضر که همان روند می تواند گسترش به سایر نقاط جهان است.

نیست که می گویند coronavirus کاملا مثبت برای esports ، چین اولیه راننده esports مخاطبان و درآمد و این کشور در لیگ از افسانه و سرپرستی تیم شده اند قادر به بازی در تمام.

اما esports باید برنامه های پشتیبان که ورزش های سنتی نیست. در حالی که تمام ورزشی مهم لیگ در حال به تعویق افتاد, چین, لیگ از افسانه, لیگ برتر شروع به بالا. Riot Games توسعه دهنده از لیگ افسانه ها نقل مکان کرد تمام مسابقات آنلاین.

در حالی که ایده آل نیست فقط آنلاین, وقایع جدید به esports. تنها نادر esport بازی در مقابل یک جمعیت بسته بندی شده. منظم ترین فصل مسابقات برگزار شده در استودیو های کوچک گاهی اوقات با مخاطبان زنده و یا از طریق ارتباط آنلاین. وجود دارد کمتر رویداد کارکنان کمتر تماس بین بازیکن و نه به عنوان بسیاری از اتکا به فروش بلیط به درایو esports رو به جلو است.

“این بسیار واقعی تر برای برگزاری یک رویداد از داخل یک استودیو و باید آن را بی وقفه از انجام یک رویداد در یک ورزشگاه” Breslau گفت. “جمعیت در حوادث اخیر شده اند بسیار جذاب برای esports اما esports شده اند بدون جمعیت برای مدت زمان طولانی. Esports دارای یک مزیت بزرگ است که در آنها می توانید در ادامه رقابت. ما از دست خواهد داد در منطقه ای بزرگ رویدادها و مسابقات بین المللی اما esports صحنه به عنوان یک کل خواهد بود قادر به ادامه خواهیم داد.”

با ظاهر هر رویداد ورزشی در خرد کردن بلوک esports می تواند پر کردن آن حفره. ترنر و فردا از دست داد 67 بازی به دنبال پس از برنامه نویسی با از دست دادن مردان مارس جنون. ESPN از دست رفته زنان در مسابقات و همچنین تقریبا هر ورزش دیگر که باعث می شود تا 24 ساعت روزانه برنامه نویسی. هر دو شرکت نیز esports را نشان می دهد.

ترنر ELEAGUE یکی از اولین برنامه ها را esports به خطی های تلویزیونی و پخش حوادث در موشک لیگ, CS:GO, Dota 2 و بیشتر esports. ESPN Esports شده است به یک رهبر در شکستن esports اخبار و اخیرا گسترش مقالات گذشته به پخش را نشان می دهد که ESPN شناخته شده است.

“ESPN و ترنر در حال حاضر پخش چند esports حوادث” Breslau سابق ESPN کارمند گفت. “با توجه به این شرایط با جنون مارس بودن لغو و ESPN بودن 24 ساعته شبکه ورزش, سپس آن را حس می کند برای بازی و esports مطالب برداشت می شود به جای.”

آن را بی سابقه ای در قلمرو ورزش جهان است. همه چیز را با آسیاب به توقف, شبکه, لیگ—و خود را در ارتباط کارکنان—در حال تلاش برای کشف کردن که چگونه به جلو حرکت کند. در حالی که esports به نظر می رسد مناسب و معقول به احتمال زیاد موقت وجود ندارد به اندازه کافی زیرساخت در محل آشکار جایگزین تمام محتوا است که می آید از جهان ورزش. اما esports شده است محوری در مرکز صحنه و می تواند در علاقه و طرفداران.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de