به عنوان جهان آماده برای یک بسیار متفاوت عید پاک برندها تغییر خلاق و بریس برای تاثیر

بینش کلیدی:

برای اولین بار پس از سال 1952 وجود خواهد داشت هیچ رول تخم مرغ عید پاک در کاخ سفید است. در انگلیس در این کشور سالانه Cadbury حمایت عید پاک تخم مرغ شکار دیگر اتفاق می افتد و این شرکت به دنبال اهدای آن unhidden, unfound تخم مرغ های شکلاتی را به موسسه خیریه. واتیکان بسته است. بنابراین در حال کلیساها در بیشتر قسمت ها. در یک نبوی و تاب گروه راک بریتانیایی تاریکی لغو آینده خود را در تور آمریکای شمالی برای ترویج آخرین آلبوم استودیویی. عنوان آن: “عید پاک لغو شده است.”

به عنوان coronavirus همچنان به گسترش در سراسر اروپا و ایالات متحده آن را سخت به احساس جشن. برای کسانی که شرکت در این فصل جشن این عید پاک را تا حد زیادی محدود به جداول آشپزخانه و جریان, خدمات, های زوم لینک با پدربزرگ و مادربزرگ و خاله و عمو. اگر عید پاک اسم حیوان دست اموز اتفاق می افتد به نشان می دهد تا او لعنت خب بهتر بود با پوشیدن ماسک.

اگر چه عید پاک در سال جاری خواهد بود چیزی جز معمولی برندها تبدیل شده اند که مترادف با تعطیلات هنوز هم امید برای بازگشت با تکیه به سنت در حالی که تنظیم به واقعیت از یک پناه در محل.

گسترده خاموش شدن ناگهانی و متوقف اقتصاد در حال حاضر صدمه دیده است بسیاری از کسب و کار و از دست دادن از عید پاک را تنها انجام آسیب بیشتری به آینده درآمد. قبل از عید پاک در 2019 در فدراسیون ملی خرده فروشی تخمین زده است که نزدیک به چهار پنجم بزرگسالان ایالات متحده برنامه ریزی برای جشن تعطیلات و صرف یک ترکیب $18.1 میلیارد دلار در مواد غذایی, هدیه, گل, تزئینات و سایر موارد مرتبط. همانطور که از انتشار NRF تا به حال منتشر شده تنها محدود نتایج حاصل از آن عید پاک سال 2020 مصرف کننده بررسی نشان می دهد که داده ها را به دقت منعکس کننده آنچه که به احتمال زیاد اتفاق می افتد با توجه به “به سرعت در حال تحول طبیعت از coronavirus همه گیر و تاثیر آن بر مصرف کنندگان است.”

برای سازندگان شکلات و آب نبات عید پاک است که به ویژه مهم است. با توجه به ملی قنادها انجمن که اعضای آن شامل هرشی مریخ و Mondelez International شش هفته منتهی به عید پاک 2019 همزمان با 1.6 میلیارد دلار در خرید و فروش آیتم های فصلی—معنی محصولات وابسته به یک زمان خاص از سال و با رنگ و شکل بسته بندی و یا عطر و طعم (عید پاک مثالها عبارتند از موارد به شکل تخم مرغ یا خرگوش; تصاویر از جوجه های نوزاد و یا گل و تعداد زیادی از نقاشی با مداد رنگی رنگ). که بیش از هفته منتهی به روز ولنتاین ($721 میلیون), هالووین ($749 میلیون) و تعطیلات زمستانی ($1.2 میلیارد دلار).

هنگامی که شمارش کل فروش شکلات, آب نبات آدامس و خوشبوکننده 2019 فصل عید پاک تولید $3.5 میلیارد دلار در مقایسه با روز ولنتاین که برای اختصاص 3.5 میلیارد دلار رسیده هالووین ($4.6 میلیارد دلار) و تعطیلات زمستانی (4.5 میلیارد دلار). بیش از 60 ٪ سالانه شیرینی فروش رخ می دهد در طول این چهار فصل است.

الکس کورکوران هرشی, مدیر ارشد, از فصول معتقد است که در حالی که این عید ممکن است نگاه و احساس های مختلف با توجه به اجتماعی فاصله و مردم در حال محدود به خانه های خود خانواده ها هنوز هم جشن “ساخت خاطرات جدید و سنت از طریق تجارب خود را,” او گفت:.

در حال تحول عید پاک بازاریابی

در زمان مشکل مردم نگاه برای ایمنی و اطمینان در چیزهایی که آنها در تشخیص و درک تصاویر, سلیقه ها و برای تلفن های موبایل از دوران کودکی خود را ، برخی از برندها به نظر می رسد استفاده از این به عنوان یک استراتژی است. اما در حالی که به دنبال بازگشت آنها نیز باید صبورانه باقی می ماند تا به امروز با سرعت در حال تغییر چشم انداز.

در اشاره به آشنا هرشی متعلق به ریس را در حال حاضر در حال اجرا خود را تجاری شامل یک شکلات خرگوش و شیشه کره بادام زمینی را با هم به تولید ریس کره بادام زمینی تخم مرغ مجموعه به Marvin Gaye را “بیایید آن را در” یک نقطه که حدود برای سال بوده است.

به همین ترتیب در هرشی, Cadbury شده است در حال اجرا آن معروف clucking اسم حیوان دست اموز تبدیل شده است که به عنوان نزدیک به یک طلسم رسمی به عنوان یک نام تجاری می تواند امید را در تلویزیون و آنلاین.

به عنوان یک سرویس به جامعه ما coronavirus-مربوط به مقالات در دسترس هستند برای همه با آزاد Adweek عضویت. هرگز از دست یک کلید داستان با ثبت نام به صورت روزانه ما اولین چیزهایی که اول عضویت در خبرنامه و نظر به دست آوردن دسترسی کامل و حمایت از ما روزنامه نگاری با Adweek نرم افزار اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>