به عنوان مصرف کننده تغییر عادات بازاریابان نیاز به پیدا کردن فرصت های به زمین کسب و کار جدید

قبل از Covid-19 هیچ رویداد تا به حال مادی تغییر ملاقات به آجر و ملات کسب و کار برای بیش از 70 سال است. با پناهگاه در محل نزدیک به دو ماه در برخی از کشورهای خاص حافظه عضلانی مصرف (عادات) در جهان فیزیکی شده است جایگزین قابل توجهی upticks در تجارت الکترونیک, رستوران تحویل و منظقه انتخاب کنید تا. این CTO از Shopify یک پلت فرم تجارت الکترونیک برای فروشگاه آنلاین توییتی در اواسط آوریل که آنها از دیدن “جمعه سیاه سطح ترافیک در هر روز است.”

با وجود محدودیت دولت قوی وجود دارد underset به مصرف در دنیای واقعی دوباره. به دنبال در خرده فروشی, دیدار, در, n. y. قبل و در طول Covid-19 داده ها نشان می دهد کاهش شدید در اواسط ماه مارس اما یک افزایش تدریجی در کلی بازدیدکننده داشته است به عنوان هفته منتقل می کند. این مقید کردن تقاضا همراه با از دست دادن حافظه در جهان فیزیکی مصرف ایجاد می کند یک بار در یک نسل فرصت برای ساخت و تاثیر الگوهای جدید رفتاری. من گرفته ام به با اشاره به این که بزرگ تنظیم مجدد.

بزرگ تنظیم مجدد مفهوم است که فروشگاه بازدیدکننده داشته است بازگشت به سطح عادی و طبیعی در طول زمان اما ذینفع از این فروشگاه خواهد بود.

آماده شدن برای یک جدید عادی

بزرگ تنظیم مجدد مفهوم است که فروشگاه بازدیدکننده داشته است بازگشت به سطح عادی و طبیعی در طول زمان اما ذینفع از این فروشگاه خواهد بود. حافظه عضلانی ساخته شده است از طریق تکرار و تجزیه در غیاب آن ایجاد محیط مناسب برای تنظیم مجدد در نحوه مصرف کنندگان بازدید از رستوران ها و خرده فروشان و حوادث. در حالی که کسب و کار ممکن است با صرف ده ها میلیون دلار برای به دست آوردن چند امتیاز از سهم بازار در سه ماهه و یا در زمان عادی هر کسب و کار است که بیش از شروع در موقعیت مشابه به عنوان عادات و ترجیحات تعمیرشده. زمانی که ما به عقب نگاه در این زمان آن را به نگاه مانند روزهای اولیه اینترنت که در آن یک شرکت مانند آمازون می تواند به فروش کتاب به چالش کشیدن میلیارد دلار به شرکت هایی مانند بارنز و شریف و مرزها.

CPG علامت های تجاری مانند Mondelez نیست برش بودجه بازاریابی; بلکه آنها گزارش جابجایی به جایی که سهم بازار سود را می توان ساخته شده است. CPG برندها در حال حاضر دیده می شود یک جهش در خرید به لطف سربازان ارتش در فروشگاه مواد غذایی و انبار بازدیدکننده داشته است در طول این بحران است. به عنوان غیر ضروری کسب و کار شروع به بازگشایی خرده فروشان و رستوران ها که برای اولین بار به بازار با تبلیغات هستند که در حال رفتن به ساخت بزرگترین سهم بازار سود که نسبت به قبل از همه گیر بار. حافظه عضلانی بدن طول می کشد دو تا چهار هفته به مجموعه ای با حافظه عضلات به مصرف به مراتب پشت سر نیست.

این عضله خاطرات هستند که بازسازی شده در حال حاضر در گرجستان یکی از اولین متحده به بازگشایی شده است. ترافیک پا به رستوران بازگشت به بیش از 75 درصد از سطح نرمال در عرض یک هفته از شام خوردن در خدمات افتتاح نمایشگاه هر دو مصرف کنندگان درایو به بیرون رفتن در دنیای فیزیکی و سرعت که در آن همه چیز تغییر خواهد کرد. گرجستان فراهم می کند یک پیش نمایش به پنجره باریک بازاریابان را مجبور به جذب مصرف کننده توجه و سهم بازار.

چگونه می توانید بازاریابان طرح در اطراف بزرگ reset?

به عنوان تنظیم مجدد گستراند کسب و کار تنها یک شات برای گرفتن این فرصت را به حرکت سهم بازار در سراسر روز و هفته به جای چهارم و سال. به عنوان کسب و کار باز کردن درهای خود را درک مصرف کنندگان الگوهای رفتاری برای رسیدن به حق مردم مهم است در بازآموزی عضلات خود حافظه مصرف و کسانی که آماده به تصرف خود توجه خواهد بود بهترین موقعیت برای موفقیت است. رستوران ها و خرده فروشان به عنوان مثال ممکن است نگاه به reengage قبلا مشتریان فعال یا منقضی رسیدن به مصرف کنندگان که از حافظه هنوز به تنظیم مجدد.

تاثیر اقتصادی Covid-19 شامل یک میراث فروشگاه تعطیلی و ورشکستگی است. این کسب و کار نشان دادن میلیاردها دلار درآمد حاصل خواهد شد که برای grabs. توانایی شناسایی و تعامل تازگی در دسترس مشتریان ایجاد یک فرصت یک بار به تصرف دلار است که هنوز به توان به دیگر خرده فروشان آنلاین و آفلاین.

آفلاین تخصیص یک ابزار برای اندازه گیری ad اثربخشی در رانندگی فروشگاه بازديد خواهد بود یکی دیگر از مولفه های مهم برای بازاریابان تنظیم برای تنظیم مجدد به عنوان زمان به طور مستقیم ترجمه به سهم بازار. قبل از Covid-19 تبلیغ متمرکز در فروشگاه مراجعه و اسناد برای بلند که نشان دهنده افزایشی ترافیک پا. بلافاصله پس از Covid-19 بالابر نیست متریک برای بهینه سازی در برابر. به جای آن باید نرخ تبدیل و هزینه هر فروشگاه مراجعه کنید چرا که حافظه وجود ندارد و در نتیجه هر مشتری پس از Covid-19 یک مشتری جدید است. به عنوان تنظیم مجدد شروع به بازسازی به حافظه عضلانی برای مصرف, تبلیغ باید دوباره در حال حرکت از هزینه هر مراجعه به هزینه هر افزایشی بازدید (آسانسور).

زمانی که Covid-19 می گذرد مقالات نوشته شده در مورد تاثیر آن بر جامعه, به عنوان آن را برای همیشه لطفا برای تغییر راه ما تعامل با جهان فیزیکی است. در همین راستا ما به عقب نگاه در این زمان به عنوان یک لحظه منی در محل تجزیه و تحلیل که در آن تاکتیک های است که حتی نمی شد تصور در شروع سال تبدیل به تمرین مشترک در سال به آمده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>