به عنوان مشتریان دیگر را به پرداخت صورتحساب سازمان های کوچک احساس فشار

بینش کلیدی

با وجود انتظار بیشتر از همکاران سازمان برای کمتر بازاریابان در نظر گرفتن زمان بیشتری را به چنگال بیش از پول نقد برای خدمات خود یک عمل است که به طور نامتناسبی سازمان های کوچک تر با منابع کمتر.

شرایط پرداخت طولانی در یک نقطه از مشاجره بین برندها و آژانس افزایش یافته است در سال گذشته با توجه به گزارش اخیر توسط انجمن ملی تبلیغ.

این نظرسنجی از بیش از 100 بازاریابان یافت که 37 درصد طول خود شرایط پرداخت در سال گذشته در حالی که 18% کوتاه زمان انتظار برای پرداخت. در سال 2013 سازمان های منتظر به طور متوسط 46 روز پرداخت. در حال حاضر آن را تا 58. در گزارش آنا با اشاره به این که “مدل های کسب و کار و معیشت از بازیکنان کوچکتر در بازاریابی زنجیره تامین” می تواند تهدید تمدید شرایط است.

“هر دو بازاریابان و کوچکتر تامین کنندگان به طور خاص نیاز به با احتیاط ادامه دهید تا اطمینان حاصل شود که از نظر ارتباط خود را—از جمله شرایط پرداخت—پایدار” گفت: این گزارش که مهمترین آنها از یک گروه است که نشان دهنده نام تجاری و بازاریابان.

مغازه های کوچکتر اغلب دست و پنجه نرم کردن با غیر قابل پیش بینی از پروژه مبتنی بر کار و اتکا به مترجمان آزاد می تواند به خصوص احساس تاثیر شرایط دیگر به ویژه هنگامی که مشتریان با استفاده از اهرم خود برای به تاخیر انداختن پرداخت برای تا زمانی که ممکن است.

“من فکر می کنم همه سازمان ها از طریق این, اما آن را نشانی از آسیب کوچکتر بسیار بیشتر از آنهایی که بزرگتر,” پل, Crawford, صاحب, Birmingham, Ala.-بر اساس طلایه دار نام تجاری گفت و اشاره کرد که آن را بی دست و پا که به تماس با مشتریان و یادآوری آنها را به پرداخت.

در حالی که کرافورد گفت: این یک مشکل عظیم برای خود آژانس گفت: “نمی کشد طولانی برای چیزهایی که از دست” اگر مشتریان نیست و در زمان پرداخت و یا مصرف بیش از حد معمول است. شده اند وجود دارد موارد که در آن از او گرفته شده از یک خط اعتباری برای پوشش شکاف زمانی که پول باید در آمده بود ،

“هنگامی که شما چندین مشتریان که در حال انجام است که آن را واقعا می تواند در ظروف سرباز یا مسافر با آنچه شما فکر می کنید شما قادر خواهید بود به را در و از نظر درآمد که ماه,” او توضیح داد. “که در آن لطمه می زند.”

“من واقعا مطمئن نیستم که من پول تا زمانی که آن را در حساب بانکی. بنابراین من باید برای نگه داشتن در استخدام گیری گاهی اوقات. این که آیا [مشتریان] گفت: آنها می خواهم به من پول—این که آیا پول کردم.”
—ناشناس افسر ارشد عامل مستقل آژانس

رئیس اجرایی از نیویورک-بر اساس آژانس مستقل که خواسته نمی توان با نام داشت که او را دیده می شود شرایط پرداخت در سال های اخیر به خصوص زمانی که قرارداد هستند تا برای تجدید و مشتریان این فرصت را به فشار برای پسوند. او گفت که او تا به حال به عقب راندن و توضیح است که سازمان هزینه خواهد شد تا به عنوان یک نتیجه.

برای او عدم اطمینان است که همراه با دیگر و اغلب سهل انگاری شرایط پرداخت باعث می شود آن را دشوار است به آینده فکر می کنم.

“در مالی پایان این باعث می شود برنامه ریزی واقعا سخت است” او گفت:. “از سوی دیگر آن را نیز باعث می شود استخدام سخت است. من نه بی اعتقاد من با نام تجاری شرکای اما در همان زمان من به محافظه کاران با تصمیم گیری های مالی. من واقعا مطمئن نیستم که من پول تا زمانی که آن را در حساب بانکی. بنابراین من باید برای نگه داشتن در استخدام گیری گاهی اوقات. این که آیا [مشتریان] گفت: آنها می خواهم به من پول—این که آیا پول کردم.”

یک آژانس مستقل مدیر عامل صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن گفت که او دیده پرداخت مدت پیشنهادات متفاوت است بیش از شش ماه گذشته به تنهایی در هر نقطه از 30 تا 120 روز است. او گفت: آژانس نمی پذیرفتن شرایط پرداخت که برای خواسته 90 روز یا 120 روز.

“در حالی که به نظر می رسد اجتناب ناپذیر است که 30 روز پرداخت مدت است و بعد منقرض شده به هل دادن آژانس فراتر از 45 یا 60 روز غیر منطقی است,” او گفت:. “از آنجا که مستقل ندارد و پشتوانه مالی یک شرکت برگزاری آنها قادر به قدم به شرایط پرداخت که دیگر علنا از داد و ستد, آژانس شبکه می تواند حفظ.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im