به عنوان کسب و کار محور آن را در برندها برای پاسخگویی به مصرف کننده و سرمایه گذار تقاضای

بیش از 40 سال گذشته دو عامل تکنولوژی و وال استریت—کاملا بازنویسی چگونه علامت های تجاری ساخته شده است. هر دو سوار ما را به کوتاه مدت معاملاتي بازاریابی است.

تکنولوژی و تاثیر آن واضح است: یک طرح میتوانست چشم انداز رسانه های یک به یک روابط با مشتری در مقیاس خرده فروشی های جدید کانال قادر به ارائه تقریبا آنی ارضاء ثابت مضراب زدن و ضرب و شتم از رسانه های اجتماعی. وال استریت می شود کمتر مورد توجه اما به تازگی آغاز شده است که برای تغییر با یک تغییر چشمگیر در این گفتگو در مورد هدف از شرکت.

اعتماد به نفس در موسسات دولتی و خصوصی در کاهش. در مورد شما نیست به دنبال مردم انتظار نداریم که دولت برای حل مشکلات خود. حتی قبل از همه که برخوردی از طریق اخیر استیضاح روند تنها 10 درصد از آمریکایی ها تا به حال ایمان در کنگره توسط دو سوم فقط در دو دهه.

و مردم انتظار نداریم که کسب و کار را انتخاب کنید تا شل. تن-ناشنوا مدیر عامل شرکت در مقابل کارمند متوسط جبران خسارت نسبت سوخت به بحث در مورد نابرابری درآمد اگر نه دامن زدن به نابرابری خود را. Tech پنج بزرگ در حال رشد موشکافی خود را متمرکز قدرت و اغلب مات انگیزه.

مارک توجه داشته باشید: شما که در آن هدف دیدار با مردم و به طور فزاینده که در آن هدف وسیله سود.

بنابراین آن چیزی بود که از یک سال گذشته هنگامی که کسب و کار میزگرد قدرتمند انجمن افسران اجرایی از شرکت های پیشرو led توسط جی پی مورگان چیس مدیر عامل جیمی Dimon رد دهه پایبندی به میلتون فریدمن ارتدکسی که کسب و کار وجود دارد برای یک هدف: برای ایجاد ثروت سهامداران.

کسب و کار میزگرد شرکت می گوید که کسب و کار باید در خدمت نیازهای تمامی ذینفعان: مشتریان و کارکنان و تامین کنندگان و جامعه و تاریخ و زمان آخرین اما نه کم, کسانی که مزاحم سهامداران. و وقتی که می آید به سهامداران این شرکت در مورد دراز مدت بیش از کوتاه مدت ارزش.

وجود دارد مقدار زیادی از موجه شک و تردید در مورد حرکت به خصوص در طول یک دوره بی نظیر رشد اقتصادی و به طور فزاینده مکرر بازار سهام رکورد. اما این نیز اتفاق می افتد در زمانی که یک بخش از اقتصاد در حال نشان دادن غیر منتظره ای بالا از محبوبیت. در حالی که گالوپ می گوید: تنها 23 درصد از آمریکایی ها اعتماد به نفس در کسب و کار پایین شش امتیاز بیش از دو دهه 68% اعتماد کسب و کار کوچک—و این اعتماد در حال رشد است.

چه جدا کسب و کار کوچک از فورچون 1000? این relatable آن انسان آن را گاهی اوقات آسیب پذیر و این پیشرفت در روابط و جامعه است. این است که رانندگی DTC اقتصاد—که در آن رشد است—در رده پس از دسته بندی در هزینه از میراث مارک.

اما میراث برندها شروع به از خواب بیدار. Unilever شده است پیش از گفتگو. از آن 400 مارک 28 آنچه به آنها تماس بگیرید زندگی پایدار مارک “کسانی که اقدام به حمایت از تغییر مثبت برای مردم و سیاره” با توجه به مارک’ بیانیه ماموریت. این علامت های تجاری رشد 69 درصد سریع تر از بقیه از یونیلور کسب و کار در سال 2018 ارائه 75 درصد از این شرکت را به طور کلی رشد.

اما trumpeting این نتایج قرار داده Unilever در صندلی داغ در مورد مارک های دیگر است. در ماه نوامبر مدیر عامل آلن Jope گفت که Unilever می خواهد برندها به یک هدف است. و او از آنجا رفته بیشتر کرد و گفت که مارک های که موفق به ارائه معتبر هدف به جامعه هستند به احتمال زیاد برای پیدا کردن خود را خارج از یونیلور نمونه کارها.

صحت کلیدی است. این تنها پادزهر به شک و تردید و تا کنون Unilever به نظر می رسد به گرفتن آن را حق. این به اندازه کافی برای واکنش نشان می دهند ترس از pilloried توسط گرتا Thunberg; آن را به رسمیت شناختن است که جهان در واقع تغییر و که نسل بعدی از استعداد در واقع اهمیت می دهد.

و بنابراین در حال حاضر ما می بینیم دیگر جسورانه حرکت شروع به شکل گرفتن. Dick’s Sporting Goods’ خروج از تفنگ حمله و کسب و کار بدون توجه به کوتاه مدت هزینه به خط پایین خود را. لری فینک را ایستاده به جای کسب و کار برای دولت شکست برای پرداختن به تغییرات آب و هوایی با هدایت عظیم دارایی های بلکراک. استارباکس’ تعهد به کاهش ضایعات و استفاده از آب است. صنعت گوشت قلمه John R. تایسون به تازگی اعلام کرد پایداری فشار.

مارک توجه داشته باشید: شما که در آن هدف دیدار با مردم و به طور فزاینده که در آن هدف وسیله سود. اگر شما یک DTC با نام تجاری است که بیش از حد متمرکز بر هزینه جذب مشتری در هزینه همدلانه تعامل مشتری شما بهتر نگاه بیش از شانه خود را. چون یک برگ را از Simon Sinek کسی که با یک “چرا” در حال رفتن به آمده است همراه و تمیز خود را “چه” ساعت است. و اگر شما یک میراث نام تجاری ساخته شده برای یک سهامدار محور جهان, وقت آن است برای کشف کردن هدف خود را به نگه داشتن ذینفعان ادراک upstarts از سرقت های خود را رشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im