اضطراب بیش از Coronavirus رشد می کند, مدیتیشن دیدن برنامه های افزایش محبوبیت

بینش کلیدی:

  • مدیتیشن برنامه شاهد افزایش محبوبیت و استفاده در میان coronavirus بیماری همه گیر.
  • برنامه همچنین ایجاد سفارشی coronavirus برنامه از جمله منابع رایگان برای کارکنان بهداشتی درمانی.

ما در حال زندگی در بی سابقه بار و با آن به ارمغان آورده است بی سابقه اضطراب.

مردم به دنبال راه هایی برای آرام کردن در راحتی از خانه خود و مراقبه برنامه های که ارائه مراقبه هدایت به کاربران در هر کجا که زندگی می کنند شاهد افزایش محبوبیت.

فروشگاه برنامه اپل است که در حال حاضر این برنامه شامل یک مراقبه هدایت بخش در صفحه اصلی آن تشویق کاربران برای “پیدا کردن زمان برای مراقبت از خود است.” آرام و مدیتیشن برنامه دوم-دانلود بهداشت و تناسب اندام برنامه در فروشگاه در حالی که فضای دیگری میانجیگری برنامه ششم است.

در حالی که مراقبه برنامه های دیده نشده آسانسور که برنامه های دیگر را—زوم ویدئو کنفرانس, برنامه, برای مثال, در حال حاضر شماره یک برنامه رایگان در فروشگاه App وجود دارد قابل توجه بوده است برجستگی است. با توجه به برنامه آنی یک برنامه است که آهنگ دانلود برنامه Breethe شروع به پریدن کرد تا 31 نقاط در بهداشت و درمان و تناسب اندام, رتبه بندی در طول هفته گذشته به 40 در حالی که BetterMe دیگر مدیتیشن, برنامه, leapt 70 نقاط به 26.

لین گلدبرگ از بنیانگذاران Breethe گفت: این برنامه شروع به دیدن یک چشم انداز مثبت در محبوبیت و علاقه مصرف کنندگان در چند روز گذشته—به خصوص پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اولین بار به اروپا سفر بان کی مون به محل. همچنین افزایش فعالیت برای کاربران فعلی. در یک بازه زمانی مشابه دبورا هیون معاونت بازاریابی جهانی در فضای گفت که تعداد افرادی که به پایان “تاکید کرد” مراقبه رشد 13 برابر نسبت به قبلی 30 روز و نه بار بیشتر مردم به پایان رسید “Reframing اضطراب” در خانه تمرین.

دانستن است که آنها در حال خدمت به خصوص لازم است هدف در این لحظه, این برنامه نیز تنظیم خود را با نام تجاری ارتباطات و ایجاد برنامه های جدید برای خدمت به یک افزایش در تقاضا. در طول coronavirus همه گیر فضای ارائه شده است دسترسی به آن برنامه (که به طور معمول اجرا می شود $12.99 قیمت یک ماه) به صورت رایگان برای متخصصان مراقبت های بهداشتی.

“ما سیستم بهداشت و درمان مواجه است فشار بسیار زیاد در میان COVID-19 شیوع بیماری و به ویژه ما دیدن باور نکردنی استرس و اضطراب و فرسودگی شغلی در میان کارکنان بهداشتی درمانی” گفت: هیون. “این بسیار مهم است برای ما برای پیدا کردن راه هایی برای حمایت از ما بهداشت و درمان کارگران و سلامت روان آنها را فراهم می کند با ابزار برای مدیریت بسیار واقعی شخصی تلفات این بحران در آنها به طور خاص است.”

فضای فوقانی به سرپرستی یک مجموعه از محتوای حق بیمه به نام هوازدگی طوفان است که “به طور خاص سرپرستی برای کمک به مردم در سراسر جهان کاهش استرس و اضطراب در طول COVID-19 شیوع” گفت: هیون. فضای فوقانی نیز ایجاد منابع برای آموزش معلمان و مراقبان در مورد نحوه صحبت کردن با کودکان در مورد اضطراب.

به طور مشابه گلدبرگ گفت که Breethe قرار دادن با هم یک Coronavirus اضطراب بسته ارائه می دهد که تاملات که تهیه کردن به طور خاص به نگرانی که coronavirus ممکن است حباب مانند نگرانی های مالی و یا ترس از تنهایی. Breethe ساخته شده است که کسانی که برنامه های رایگان برای مدت زمان بیماری همه گیر. گلدبرگ همچنین گفت: شرکت های رسیده به Breethe درخواست از آنها برای کمک به آموزش کارکنان خود را در مراقبه و چگونه می توان آن را یک ابزار مفید.

“ما واقعا سعی کنید به زندگی واقعی راه حل برای مشکلات زندگی واقعی” گفت: گلدبرگ. “بنابراین این چیزی است که ما احساس می کنیم ما واقعا می تواند کمک به مردم به طور خاص با هر آنچه در آن است که آنها در حال تجربه.”

در Breethe نام تجاری ارتباطات به خصوص آن عضویت در خبرنامه گلدبرگ گفت: نرم افزار انتخاب است به تمرکز بر روی مثبت و نگه داشتن خوش تن. “اگر ما را انتخاب کنید به تمرکز بر روی منفی و ترس و سپس این چیزی است که ما در حال رفتن به احاطه در” او گفت:.

البته برای هر کسب و کار است که در بر داشت خود را در مواجهه با تقاضای بیشتری در مواجهه با این بیماری همه گیر کوروناویروس وجود دارد یک تعادل ظریف به اعتصاب هنگامی که ارائه خدمات برای افزایش مخاطبان در حالی که با بهره گیری از یک بحران است.

“قصد ما این است که نه برای سود کردن از چیزی شبیه به این گفت:” گلدبرگ. “قصد ما این است که واقعا به محتوا است که در دسترس مردم است که می تواند کمک به آرام کردن آنها در دسترس به عنوان به طور گسترده ای به عنوان ممکن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de