به عنوان سازمان حفظ تطبیق بازی موتور ظهور به عنوان یک ابزار موثر برای حفظ کار رفتن

بینش کلیدی:

  • تجربی سازمان های در حال حرکت برخی از رویدادهای آنلاین.
  • بازی موتورهای مشترک محیط زیست دارای وعده.

آژانس همچنان به جلوه های ویژه گرافیکی فرآیندهای خود را به عنوان آنها حرکت های آینده. مهمترین عنوان COVID-19 بحران به سرعت در حال باز تولید است آمار گرفته. شاخه شد یا با تاخیر و یا لغو شود. و اگر آن را قابل تحسین است که سازمان ها و برندها همچنان به پیدا کردن راه هایی برای ایجاد یک رژیم غذایی مداوم سهام تصاویر و محتوای تولید شده توسط کاربر ممکن است پوشیدن آن خوش آمدید.

خود را برای بخش تولید شرکت نیز همچنان به جستجو برای بهترین راه رو به جلو است. در مورد آسیاب این تیم در بر داشت خود را به یک ریتم در اوایل بحران است. جهانی لباس با شش دفتر گسترش در سراسر جهان-شرکت—و آن تیم مهندسی به طور خاص—نقل مکان کرد و کوه ها به سرعت. در مورد هفت روز و تمامیت آسیاب نیروی کار تبدیل شد به طور کامل توزیع شده است. اما این سوال باقی مانده در مورد چگونه به از دست دادن یک ضرب و شتم با مشتریان.

“گفتگو با مشتریان بود ‘می تواند به شما در حفظ و انجام آنچه که ما در حال حاضر شما ؟’ و ‘می تواند به شما در حفظ و رفتن؟’ پاسخ به هر دو بود بله” گفت بو وانگ آسیاب جهانی مدیر تکنولوژی در حال ظهور. “بعد از درخواست این بود که آیا یا نه می تواند ما را در کار بیشتر. و پاسخ به آن نیز بله.”

در حالی که آسیاب به شدت متکی بر برخی از قدرتمند ترین ابزار تولید در کسب و کار مانند Adobe مجموعه ای از محصولات آژانس پیدا کردم که موتور های بازی مثل Unity و Unreal اثبات می شود ضروری سلاح در زرادخانه خود را. پس در مقیاس بزرگ productions در حال کنار گذاشتهشدن برای زمان حال کوچکتر تیم بودند معطوف به طراحی و انیمیشن-محور کار می کنند.

اصلی ترین مزیت استفاده از موتور های بازی برای تولید است که آنها می توانند ارائه مطالب بسیار سریعتر از بیشتر ابزارهای سنتی. برای آن بخش آسیاب دارای تجربه ی گسترده با استفاده از این سیستم عامل بر سرگرمی برای پروژه های موسیقی از هنرمندان مانند لیدی گاگا و Cashmere Cat. در این نام تجاری در جهان فن آوری است که در پشت کار برای مارک های مانند شورلت ، Monster.com و به یک نقطه برای گوگل پیکسل با Childish Gambino.

با توجه به وانگ آژانس تجربی مشتریان است که معمولا در بیشتر فضاهای فیزیکی به دنبال توسعه مجازی فعالانه و دیجیتال تجربه است. در این سناریو بازی موتور می تواند اثبات مفید در ایجاد راه های جدید برای برقراری ارتباط با مصرف کنندگان پناه در خانه.

“واقعیت افزوده و واقعیت مجازی در حال طبیعی اتصالات به موتور های بازی,” او گفت:. “چه جالب است که VR هنوز نوپای منطقه است. با وجود همه سر و صدا در مورد آن چند سال پیش آن را تلاش. در برخی از راه با مردم در خانه و این ممکن است زمان خوبی برای ما و مشتریان ما را به در نظر گرفتن آنچه که در آن پلت فرم. هنگامی که آن را برای استفاده موثر از این ابزار باور نکردنی برای به دست آوردن یک جامعه با یکدیگر است.”

اما که در آن آسیاب ممکن است فشار بیشتر آب از موتور های بازی است که در آن مشترک محیط زیست است. بر خلاف دیگر تولید سیستم عامل انجام کار را در زمان واقعی و اجازه می دهد تا مشتریان به عنوان بخشی از این فرآیند به جای شایع تر عمل از کار در حال ارسال به عقب و جلو برای انتقادات و پیشنهادات و مصوبات.

“این چیزی است قدرتمند در یک روز عادی” وانگ اشاره کرد. “در حال حاضر آن را به ویژه مهم و حیاتی آن را به عنوان اجازه می دهد تا مشتریان ارتباط برقرار کردن با ما را در زمان واقعی است.”

نگاه به آینده همه سازمان ها با اشاره به آنچه که در حال کار است و در به طور کامل توزیع شده حقوقی واجد شرایط. آن را هنوز هم در اوایل روند اما وانگ معتقد است وجود دارد مقدار زیادی برای یادگیری به عنوان بیشتر و بیشتر خروجی ظهور از آنچه که تبدیل به تولید را “طبیعی است.”

“یک ماه از در حال حاضر من مطمئن هستم که ما می بینیم برخی از داستان های شگفت انگیز از آسیاب و سازمان های دیگر,” او گفت:. “این هیجان انگیز حتی در چنین زمان دشوار برای دیدن جایی که این گرند چشمک می زند از تفکر نوآورانه می آمده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>