به عنوان تبلیغ جلو و عقب هزینه های سازمان و شرکای خود احساس درد

بینش کلیدی:

  • تاثیر COVID-19 تولید شرکای انتظار بیش از حد معمول برای دریافت پرداخت ها از مارک های.
  • کاهش بودجه وادار کردن سازمان به ارزیابی مجدد شرایط پرداخت با مشتریان.

سازمان های طولانی در برخورد با مشتریان خوشحال هستند که به فشار محدودیت زمانی که می آید به پرداخت صورتحساب.

موضوع آمد به خط مقدم یک بار دیگر در این سال هنگامی که یک نظرسنجی از بیش از 100 بازاریابان انجام شده توسط انجمن ملی تبلیغ در بر داشت که سازمان های صبر کنید به طور متوسط 58 روز برای پرداخت از 45 روز در سال 2013. در ماه مارس انجمن های مستقل تجاری تولید کنندگان نشان داد که مارک مدیون بیش از 200 میلیون دلار در اواخر پرداخت به تولید همکاران.

به نظر می رسد به عنوان اینکه گسترش COVID-19 و عدم اطمینان است که آمد با آن است که تنها به تشدید این مسئله است. جان هریس, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت از شرکای تجاری در سراسر جهان شبکه ای از بیش از 70 سازمان های مستقل گفت که برخی از مشتریان درخواست های اضافی 60 روز زمان اصطلاح به معنی مغازه ها باید صبر کنید و حتی بیشتر از حد معمول برای دریافت پول آنها به شدت نیاز است.

“ما به شدت در بد درخواست برای پول در ترس است که ما ممکن است سنگ قایق و از دست دادن یک مشتری” هریس گفت. “اما با توجه به وضعیت فعلی بازار سازمان اجازه و تعهد به پیشنهاد جدید شرایط پرداخت برای حفاظت از کارکنان خود و کسب و کار به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که از رسانه های خود را تولید و همکاران.”

ارتباطات باز

برخی از بازاریابان باید فعالانه خطاب مشکل است. مثلا Unilever گفت: به تازگی آن را فراهم خواهد پرداخت اولیه به آن “آسیب پذیر کوچک و متوسط اندازه تامین کنندگان” برای کمک به آنها با نقدینگی مالی اگر چه آن مشخص نیست آنهایی که واجد شرایط.

مارلا Kaplowitz, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت 4A را تقدیر این شرکت تصمیم.

“من واقعا امیدوارم که شرکت های دیگر به دنبال کت و شلوار و یا حداقل می دانیم که سازمان های کسب و کار بیش از حد و آنها باید مردم آنها را مجبور به پرداخت” او گفت:. “آنها نه بانک ها و آنها را به آدرس خود را در جریان پول نقد نیاز دارد.”

سازمان نیز در برخورد با این در یک روش مشابه.

Sidebar with an arrow pointing down and a title that says, 'Tips for Working With Clients on Payment Issues'

مدیر عامل یک سازمان مستقل که نخواست نامش فاش شود با توجه به مشتری محرمانه گفت یک مشتری به تازگی تلاش برای تصویب یک “نیروی majeure بند” قرارداد ارائه که بهانه از انجام تعهدات با توجه به شرایط پیش بینی نشده مانند زمان COVID-19 گیر برای به تاخیر انداختن تولید پرداخت و آژانس جبران.

این ثابت می شود یک مسئله از آنجا که آژانس در حال حاضر پیشرفته پرداخت به تولید همکاران. او گفت: این سازمان تا به حال به “مودبانه نقطه را” کمبود نیروی majeure بند در قرارداد خود را به اطمینان حاصل شود آن را خواهد پرداخت. اما این توافق برای تمدید شرایط پرداخت برای آژانس جبران.

“در طرح مسائل به چالش کشیدن شرایط پرداخت به سختی به نظر می رسد بزرگترین چالش هر یک از ما در مواجهه با” او گفت:. “که گفت: ما در مواجهه با کاهش بودجه در سراسر تقریبا تمام مشتریان و گاهی اوقات این شامل تغییر شرایط پرداخت و یا از نظر ما مشتری-رابطه آژانس.”

گرفتار در میانه

سازمان های که تخصص در برنامه ریزی رسانه ها و خرید پیدا کرده اند خود را بین علامت های تجاری که در حال تلاش برای لغو یا به تعویق انداختن تبلیغ صرف و شرکت های رسانه ای که تکیه می کنند که جریان نقدی.

“سازمان های رسانه ای در یک کاملا وضعیت منحصر به فرد در لحظه ای که آنها بسیار مهم برای مشتریان” دن Jeffries, بنیانگذار بازاریابی تدارکات شرکت Jeffries, مشاوره گفت. “مشتریان خود را با استفاده از سازمان های رسانه ای به مذاکره با صاحبان رسانه به درخواست برخی از سطح از عفو و بخشش در برابر [قبل] تعهدات است.”

این سازمان های رسانه ای اهرم بیشتر از آژانس های خلاق به خصوص وقتی که می آید به گرفتن هزینه های به موقع. همچنین برگ صاحبان رسانه در یک موقعیت مخاطره آمیز به عنوان آنها سعی کنید به کار کردن معاملات با مارک های که به طور ناگهانی می خواهید برای متوقف کردن تبلیغات خود برنامه.

اسکات Harkey از بنیانگذاران و مدیر عامل شریک سرویس کامل آژانس آه همکاران گفت: او شده است در ارتباط مستمر با مغازه خود را بالا رسانه فروشندگان به خصوص از آنجا که برخی از آژانس مشتریان در مهمان نوازی و سفر به فضا شده اند آمار به خصوص سخت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>