هنر منطقه نوار به ارائه drive-تا مشروب فروش این هفته

یک نوار محلی است که به دنبال به برخی از زندگی به خیابان اصلی ارائه drive-تا مشروب فروش در حالی که ایالت خاموش همچنان ادامه دارد.

دیوی در میلگرد (خواهر ملک به میلگرد واقع فقط یک نمای دور) در شهر لاس وگاس آغاز می شود آن Boardwalk سبز درایو-تا مشروب فروش روز شنبه در مقابل نوار خود را در هنر منطقه.

خدمه بودند prepping برای افتتاح ساختمان موقت قایق و علامت است که در خدمت به عنوان مرکز عملیات واقع در 1225 S. خیابان اصلی.

کاربران آنلاین سفارش مرور سبز’ وب سایت پرداخت با کارت اعتباری و سپس یک درایو را انتخاب کنید تا محصول خود را با توجه به ژنو مارکز, هنر, مدیر پروژه برای دیوی و میلگرد.

“ما در حال تمرین ایمنی, البته, بنابراین ما می خواهیم به نگه داشتن همه از هم جدا گسترش 6 فوت” مارکز گفت: در میان نقاشی یک موج بعد از ظهر یکشنبه برش یک قطعه از چوب است. “آن را تحویل داده به ماشین و یا دوچرخه سواری. شما شماره سفارش خود را و ما آن را به شما است.”

بطری, مشروب, شراب و آبجو در دسترس برای قبل از سفارش. پیمانه نیم لیتری آبجو و به مخلوط نوشیدنی ها در ظروف مهر و موم شده نیز برای خرید در دسترس.

وجود 30 دلار خرید حداقل و کلیه سفارشات با رایگان سگ داغ از دیوی و رایگان Stella Artois آبجو در حالی که منابع آخرین مارکز گفت. همه مشتریان باید حداقل 21 سال و یک کارت شناسایی عکس دار و کارت اعتباری و یا کارت بدهی آنها استفاده می شود به خرید آنلاین به منظور انتخاب کنید تا.

“این یک درایو تا مشروب فروشگاه که در آن شما می توانید آبجو, شراب و تخصص نوشابه و آبجو از محلی کارخانه های لبنی,” مارکز گفت. “این یک cashless سیستم برای اطمینان از ایمنی عملیات.”

در حالی که مشتریان خود را در حال رانندگی در خیابان اصلی آنها می توانند در پیاده روی هنر دوبله خیابان اصلی تفرجگاهی است که بسیاری از کسب و کار در طول کشش را در شرکت sprucing تا خود سوار کردن مغازه با قطعه از هنر است.

دیوی کارکنان تاکید کرد که تمام الکل خریداری شده از طریق منظقه liquor store باید خانه برای لذت بردن و نه برای شکستن مهر و موم در نوشیدنی ها تا آن زمان.

پاپ آپ liquor store درآمد حاصل خواهد شد به سمت کارکنان در دیوی و میلگرد در حالی که آنها نمی توانند به مراجعان در داخل موسسات در طول موظف خاموش کردن به عنوان آنها در نظر گرفته غیر ضروری کسب و کار.

“شما حمایت محلی در حالی که انجام این کار” مارکز گفت. “شما در حال حمایت از نوار مورد علاقه خود را و روپوش و هنرمندان است.”

علاوه بر این, برخی از فروشگاه های مشروب در دره شروع به ارائه تحویل.

لی تخفیف مشروب که دره فروشگاه های خرده فروشی بسته مارس 22 لگد کرده است تحویل در منزل فروش در شهر لاس وگاس.

کلارک کانتی اتحاد پیوست هندرسون و لاس وگاس در تنظیم الکل مقررات اجازه می دهد تا برخی از نوشیدنی ها را شامل می شود در منظقه خدمات وانت برخی از رستوران ها.

Clark County Department of مجوزهای کسب و کار اعلام کرد جمعه که آن را اجازه می دهد تا رستوران با میله که تحت عمل شام باشگاه مجوز به فروش برخی از مشروبات الکلی به عنوان طولانی به عنوان سفارش شامل مواد غذایی است. تحت پوشش کسب و کار شما نیاز به درخواست برای “موقت بسته آبجو و شراب و روح بر اساس محصولات مشروب مجوز” که از شهرستان می گوید تایید خواهد کرد “را به عنوان به زودی به عنوان قابل اجرا است.”

مجوز جدید اجازه خواهد داد که آنها را به فروش “آبجو, شراب و ارواح مانند سیستم های خنک کننده شراب و یا ciders (ارواح کمتر از 17 درصد الکل یا حجم 34 اثبات) تا زمانی که آنها در اصلی باز نشده ظروف.”

تماس با میک Akers در [email protected] یا 702-387-2920. Follow @mickakers در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>