مدیر هنری طرح های آب گرفتگی فونت برای تماس با توجه به تغییر آب و هوا

به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس جذب بیشتر اخبار, چرخه یکی, آلمانی, خلاق است, امید به تغییر آب و هوا بزرگتر بخشی از این گفتگو با باهوش فونت مفهوم است.

Yiğit Karagöz, یک مدیر ارشد هنر در آژانس Scholz & دوستان در هامبورگ منتشر شد, دانلود رایگان فونت این هفته به نام Garamond, گرم شدن یک پیچ در کلاسیک سبک فونت که به معنای واقعی کلمه به تصویر کشیدن هر یک از شخصیت های آب گرفتگی. ویژگی های طراحی حروف با درجات مختلف رنگ جامد پر کردن در دهانه—تایپوگرافی مدت برای سوراخ سفید فضا را تا حدی یا به طور کامل محصور با بقیه نامه (مثلا وسط یک “O” و یا “U”).

Garamond گرم شدن کره زمین به تصویر می کشد هر یک از شخصیت های آب گرفتگی.

Karagöz گفت که او تصور استفاده از یک Garamond-سبک فونت منشاء آن تاریخ تمام راه برگشت به اولین چاپخانه از اوایل قرن 16 به عنوان یک شکل از طراحی بازیافت. “همین دلیل است که من برداشت که یکی” او گفت:. “سپس من سعی کردم به پیدا کردن یک نیشگون گرفتن و کشیدن آن را به این تصور که آن را در حال غرق شدن است.”

او امیدوار است که مردم شروع به دانلود و استفاده از فونت خود را به عنوان یک راه برای گسترش پیام و حتی بیشتر. به منظور انجام این کار, او شده است ترویج آن در Instagram با واقعی آب و هوا عناوین توزیع مجدد در فونت.

“این بهتر خواهد بود که آن را به یک مقدار زیادی از آنجا که هر کس می تواند با استفاده از آن به راحتی گفت:” Karagöz. “سپس آن را در خدمت به عنوان یک یادآوری کوچک به هر کس که میلیون ها نفر از مردم را متاثر از این موضوع است.”

Karagöz ترویج Garamond گرم در Instagram با واقعی آب و هوا عناوین توزیع مجدد در فونت.

این اولین بار نیست Karagöz به دنبال توجه به تغییر آب و هوا از طریق تایپوگرافی. او قبلا منتشر فونت در حالی که در TBWA\استانبول آهنگ شبیه به امضاهای مختلف رهبران جهان برای 2018 اجلاس G20.

در حالی که Karagöz پروژه به دنبال به نگه دارید تا با تغییر آب و هوا گفتمان میان همه گیر مبارزات دیگر نیز با استفاده از فونت برجسته و ترویج اجتماعی فاصله اقدامات برای مبارزه با این بیماری همه گیر. خیابان سوم توجه آژانس به تازگی طراحی یک فونت به نام زمان نامشخص که ویژگی های فاصله-نامه به معنای تقلید شش پا را از فضای عمومی سازمان بهداشت و درمان توصیه مردم به یک دیگر برای جلوگیری از ویروسی پخش شده است.

زمان نامشخص از خیابان سوم توجه آژانس ویژگی های فاصله-نامه به تقلید اجتماعی فاصله.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>