گزارش بازداشت: لاس وگاس زن برای ایمنی او می ترسیدند روز قبل از تیراندازی

پنج روز قبل از او به ضرب گلوله در شرق لاس وگاس در ماه نوامبر گذشته پاتریشیا Salas می ترسید برای او, ایمنی, با توجه به لاس وگاس پلیس گزارش.

این زن 48 ساله در لاس وگاس زن پیامک یک عکس از هوندا به دوستش و گفت: “اگر چیزی اتفاق می افتد به او هوندا را به چیزی برای انجام با آن” با توجه به شهری اداره پلیس گزارش دستگیری سه مظنون متهم در این مورد.

Salas مشغول به کار به عنوان یک “جو دختر بچه” در خدمت نوشیدنی و دوست یابی مشتریان مرد در لاس Adelitas کلوپ شبانه 3402 E. دریاچه مید Blvd. و تا به حال در تماس با پلیس لاس وگاس به “گزارش فعالیت های جنایی در چند شبیه کاباره ها که او در” گزارش گفت:.

پس از ترک کار در اوایل نوامبر. 25, Salas به ضرب گلوله کشته شد در حالی که او رانندگی شرق دریاچه مید بلوار نزدیکی بره بلوار اداره پلیس شهری ،

سه متهم

ماه گذشته Alvie Herrell, 23 و مسیحی Walker, 19 دستگیر شدند و به اتهام قتل در ارتباط با سالاس ؛ با توجه به دستگیری آنها گزارش که منتشر شد به نقد و بررسی-مجله روز جمعه و شناسایی دو به عنوان برادران واکر است که متهم به تیراندازی Salas.

یک سوم متهم 33 ساله سباستین نوا نیز شناسایی شد در مورد گزارش به عنوان یک مظنون. اسناد دادگاه نشان می دهد که سه مرد به اتهام توطئه برای ارتکاب قتل و قتل با سلاح مرگبار.

با توجه به دستگیری گزارش نوا بود داخل لاس Adelitas کلوپ شبانه که Salas گزارش کار در اواخر نوامبر. 24 و او در سمت چپ نوار حدود 3:30 صبح تا حدود 4:55 صبح Salas چپ کار می کنند و راه می رفت به سمت ماشین خود را در پارکینگ.

به عنوان او را ترک ساختمان قرمز هوندا و مارون کادیلاک Escalade کشیده به پارکینگ. هوندا که در حال بارگذاری برچسب در مقابل پنجره “در حمایت مسدود کردن جنوب شرقی خروج” از پارکینگ در حالی که نردبان کشیده به یک نقطه در نزدیکی Salas’ ماشین, این گزارش گفت:.

یک مرد با یک سربند پوشش چهره خود را از پشت هوندا و شروع به راه رفتن به جایی که Salas ماشین پارک شده بود.

“Salas نادانسته به موضوع نزدیک” سپس از نقطه پارکینگ خود را و سوار گذشته کادیلاک بر روی دریاچه مید بلوار این گزارش گفت:.

مرد با پوشیدن سربند سپس فرار به هوندا و رو به جلوی صندلی مسافر. هر دو ماشین به سمت چپ پارکینگ و به دنبال Salas پایین رو به مشرق دریاچه مید.

نظارت تصویری از یک ایستگاه گاز نشان داد کادیلاک کشیدن به یک مجتمع آپارتمانی در نزدیکی جاده را در تقاطع با گوشت بره بلوار حدود 4:55 صبح Salas ادامه رانندگی شرق از طریق تقاطع به عنوان هوندا “شتاب سرعت و راند بعدی به Salas’ خودرو” این گزارش گفت:.

13 پوسته پوسته

این گزارش نمی تواند به جزئیات بیشتر در مورد تیراندازی واقعی اما اظهار داشت: کارآگاهان در بر داشت 13 9mm صرف پوسته پوسته بر روی دریاچه مید فقط در شرق بره بلوار. پلیس گفت: Salas ادامه رانندگی حدود یک چهارم مایل را پس از او به ضرب گلوله کشته شد قبل از او سقوط کرد به دیوار.

پلیس دریافت تماس 911 حدود 5 صبح به اطلاع آنها از این تصادف فقط پنج دقیقه پس از Salas چپ کار می کنند. کلارک شهرستان, دفتر پزشکی قانونی گفت: او درگذشت چند زخم گلوله و مرگ او رد شد یک قتل.

کارآگاهان مشخص Salas به تازگی از کار اخراج شده و سپس دوباره در کلوپ شبانه. Salas ارسال عکس از هوندا پارک شده در کنار یک maroon کادیلاک Escalade در کلوپ شبانه پارکینگ به دوست خود در Nov. 20 این گزارش گفت:.

در Jan. 7 نوا, تبدیل, خود, به, Clark County بازداشتگاه “برای نامربوط به اتهام جنایت” این گزارش گفت:. یک منبع مشخص نوا به عنوان کسی که می دانست دو مرد که همسان Herrell و واکر’ توصیف.

“این منبع تایید نوا سوار مارون کادیلاک Escalade” این گزارش گفت:.

یکی دیگر از ناشناس منبع پلیس گفت که در حالی که در خارج از باشگاه قبل از عکسبرداری “منبع اعتقاد Harrell دریافت یک تماس تلفنی پس از آن قرار داده شده یک تماس پس از آن به واکر.”

این منبع همچنین گفت: پلیس که Harrell در نردبان با نوا در تیراندازی و واکر شد “واقعی تیرانداز از سمت مسافر از هوندا” این گزارش گفت:.

طی مصاحبه ای با پلیس واکر شناسایی نردبان و هوندا به عنوان “نوا وسایل نقلیه” اما بستری برای رانندگی هوندا در گذشته این گزارش گفت:.

“زمانی که واکر نشان داده شد نظارت عکسهای وسایل نقلیه در زمان قتل او خشمگین شد و خودداری از پاسخ به سوالات” این گزارش گفت:.

Herrell کاهش یافته است به صحبت کردن محققان پس از دستگیری او.

لاس وگاس دیوان عدالت سوابق نشان می دهد که در ژانویه. 7 نوا دستگیر شد در دو جداگانه موارد جرم — یکی مربوط به اتهام در اختیار داشتن مواد مخدر یک سلاح شارژ و ترافیک مربوط به جنحه در حالی که دیگر آن مربوط به اتهام سرقت با سلاح مرگبار اجبار تخلیه یک تفنگ که دیگران ممکن است در معرض خطر داخلی باتری و شارژ سلاح. او همچنین شناسایی در پرونده های دادگاه به عنوان سباستین نوا-Guerra.

نوا قبلا التماس کرد گناه را به دیگر جنایات از جمله دزدی و سرقت. در مارس 2019 او تحت تعقیب در دادگاه بخش به اتهام لوازم جانبی به قتل و محاکمه در آن صورت است که برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن 29.

Herrell در دسامبر 2013 التماس کرد گناه را به تلاش با باتری های قابل توجهی به بدن آسیب برساند در حالی که واکر فعال مورد مربوط به جرم در اختیار داشتن مواد مخدر اتهامات از اکتبر 2019, پرونده های دادگاه نشان می دهد.

یک جلسه مقدماتی برای Herrell, نوا و واکر برای برنامه ریزی 9 صبح دوشنبه, دادگاه, سوابق نشان می دهد.

تماس با Katelyn در نیوبرگ [email protected] یا 702-383-0240. Follow @k_newberg در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im