آریزونا مرد می شود زمان زندان برای فروش مهمات به لاس وگاس تیرانداز

آریزونا مرد محکوم شد روز سه شنبه در لاس وگاس به 13 سال زندان برای فروش غیر قانونی تولید مهمات به مسیر 91 برداشت جشنواره مسلح.

داگلاس Haig, 57, از مسا التماس گناه در ماه نوامبر به فدرال مسئول تولید مهمات بدون مجوز در چه بود تنها پرونده جنایی برای جلوگیری از لاس وگاس شد. او تا اکتبر. 2 به تسلیم.

قبل از درخواست یک وکیل برای Haig خواسته بود که دولت دادستان مجاز به ذکر است این مسیر 91 حمله و یا فرد مسلح هنگام ارائه پرونده خود را به یک هیئت منصفه اما یک قاضی انکار کرد که در صورت درخواست.

متهم بود متهم به فروش غیر قانونی تولید شده دور به استفان حصار پیش از اکتبر. 1, 2017, حمله که در ابتدا در سمت چپ 58 concertgoers کشته و صدها نفر دیگر مجروح شدند. مسلح آتش گشودند جمعیت از یک ماندالای خلیج سوئیت در سراسر خیابان قبل از ضرب تیراندازی خود را.

یک 59 تیراندازی قربانی درگذشت نوامبر در کالیفرنیا است.

در داخل حصار مجموعه محققان گفته یافت مهمات با بارگذاری مجدد علائم ابزار بسته بندی شده به یک آمازون جعبه حمل و نقل که ذکر شده Haig آدرس.

آنها همچنین دریافتند مهمات که Haig فروخته شده به حصار لود شده به پنج تفنگ و یک مجله در این مجموعه با توجه به سوابق دادگاه. Haig را وکیل کرده است گفت: هیچ یک از کسانی که دور از کار اخراج شدند در حمله.

بازرسان فدرال مصاحبه Haig مدت کوتاهی پس از تیراندازی و دادستان ها در سال 2018 به اتهام وی در ارتباط با خرید و فروش. آنها هرگز متهم Haig داشتن هیچ دانش قبلی از حصار را در نظر دارد.

قبل از حمله Haig مشغول به کار بود به عنوان یک مهندس در شرکت Honeywell در آریزونا در حالی که عامل یک شخصی مهمات, کسب و کار, تخصصی مهمات نظامی از یک کارگاه آموزشی در خانه خود را. از طریق کسب و کار او فروش شخصا تولید مهمات هر دو آنلاین و در تفنگ نشان می دهد از جمله حداقل یک در نوادا است.

آن را از طریق تخصصی مهمات نظامی که حصار خریداری مهمات از Haig.

Haig توقیف مهمات خود را کسب و کار در Oct. 19, 2017 حدود دو هفته پس از این حمله است.

به عنوان بخشی از Haig درخواست خود را موجودی بیش از 600 پوند از انواع مهمات و مهمات اجزای شد موضوع را به دولت جریمه. خود جنایت تقاضای بدان معنی است که او نمی خواهد اجازه داده می شود برای خود یک تفنگ در هر دو ایالت آریزونا و قانون فدرال است.

این است که در حال توسعه داستان. بررسی برای به روز رسانی.

تماس با دیوید فرارا در [email protected] یا 702-380-1039. Follow @randompoker در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>