اپل ‘انعکاس’ آگهی برای AirPods برنده بهترین نشان می دهد در ADC جوایز

TBWA\Media Arts Lab لس آنجلس تا به حال یک اجرای خوب در 99 سالانه ADC جوایز که یک باشگاه برگزار شد و عملا در این سال با توجه به جهانی shutdown ناشی از Covid-19.

آژانس “جستن” آگهی برای اپل AirPods یک اهل تفریح و بازی 2 دقیقه ای فیلم است که به دنبال یک مرد غیر معمول صبح رفت و آمد برنده آرزو Black Cube برای بهترین نمایش. “جستن” ایجاد شده در همکاری با شرکت های تولید Framestore و نبض فیلم.

اپل نقطه که شما می توانید اطلاعات بیشتر در اینجا در زمان خانه تعدادی از تمجید در این سال ADC جوایز از جمله بهترین نظم و انضباط نامگذاریهای—یکی در تبلیغات دیگری در حال حرکت/فیلم/بازی هنر و صنعت و چهار مکعب های طلا.

TBWA\Media Arts Lab لس آنجلس بود به نام ADC آژانس از سال توسط ADC در حالی که نبض فیلم گل تولید شرکت از سال است. شاید جای تعجب نیست اپل snagged مشتری از سال است. برای سال دوم در یک ردیف منصفه اعطا شبکه از سال به TBWA در سراسر جهان است.

مایکروسافت “تغییر بازی” کمپین برای مایکروسافت است که تمیز کردن در صنعت جوایز نشان می دهد بیش از سال گذشته در حال حاضر ستایش دیگر زیر کمربند خود: بهترین از نظم و انضباط در یکپارچه شده است.

“تامپون کتاب” یک پروژه خواب توسط شولز و دوستان برلین برای شرکت زن که هم متصلب تا برنده در جوایز مدار برنده بهترین نظم و انضباط در نام تجاری/طراحی ارتباطات.

“بازگشت به آفریقا” یک کمپین ایجاد شده برای شیوه زندگی پلت فرم سیاه و خارج از کشور برداشت بهترین نظم و انضباط در تعاملی.

تعدادی از سازمان دریافت طلا مکعب در تبلیغات دسته در سال 2020 ADC جوایز. 72andSunny نیویورک و شرکت تولید ناشناس محتوا موفق به کسب دو طلا مکعب برای “بستنی برای بزرگسالان” هاله بالا مبارزه. BBDO نیویورک همراه با شرکت تولید قاچاقچی نیز موفق به کسب دو طلا مکعب برای “بازگشت به مدرسه ملزومات” یک نامطلوب PSA برای سندی هوک وعده.

GSD&M برداشت طلا مکعب برای کمک به Popeyes برنده سال گذشته ساندویچ مرغ و جنگ و در حالی که BETC پاریس برنده یکی برای Lacoste را “تمساح در داخل” کمپین.

“این ممکن است یک زمان به جشن می گیرند اما این صنعت قطعا می تواند استفاده از برخی از اخبار مثبت در حال حاضر گفت:” کوین Swanepoel, مدیر عامل یکی از باشگاه. “هنگامی که ما اعلام ADC 99 فینالیست چند هفته پیش, پاسخ بود به شدت مثبت با بسیاری از معماران و طراحان ارائه فریاد استراحتی در رسانه های اجتماعی به همکاران و رقبا به طور یکسان و تشکر ما برای آوردن برخی از اخبار خوب در زمانی که همه چیز خشن هستند.”

یک باشگاه مانند بسیاری از سازمان ها به سرعت نقل مکان کرد در ماه های اخیر به انتقال آن به برنامه نویسی و جوایز مختلف آنلاین را نشان می دهد با توجه به گسترش coronavirus. در ماه مارس این سازمان تصمیم به حرکت سالانه خود را خلاق, هفته, که به طور معمول طول می کشد محل در نیویورک آنلاین.

ماه گذشته آن را گسترش خلاق هفته به monthlong جریان رویداد شامل ترکیبی از قبل ضبط شده و زنده پانل و همچنین Instagram تصاحب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im