اپل می تواند به زودی شروع به در حال اجرا جستجو در آگهی خارج از فروشگاه App

اپل به تازگی به روز شده خود را جستجو تبلیغات انتخاباتی مدیریت API نشان می دهد آن را باز آگهی موجودی در دیگر متعلق و عمل جستجو کانال های خارج از فروشگاه App.

تبلیغ کنندگان باید تنها با اتکا بر اپل جستجو در آگهی API به راه اندازی کمپین در فروشگاه App. اما در حال حاضر اپل اضافه کرده است دو پارامتر های جدید به API به احتمال زیاد به معنی تبلیغ باید به مشخص کردن محل برای مبارزات انتخاباتی خود را.

قبل از تبلیغ را تنها گزینه برای اجرای تبلیغات جستجو در فروشگاه App در حال حاضر به نظر می رسد آنها در مورد گزینه های بیشتر.

“تنها فرض شما می توانید این است که اپل در حال رفتن به اجازه تبلیغات در جستجوی دیگر موجودی” گفت: یک منبع که کاهش یافته است به نام با استناد به تعهدات قراردادی.

اپل بازگشت نیست یک درخواست برای نظر از فشار زمان.

دو پارامتر های جدید در حال supplySource و adChannelType. این کانال های اضافی به نظر می رسد به متغیرهایی برای دیگر هنوز-به-می شود-tapped جستجو موجودی اپل دارای, مانند, نقشه, اخبار, سهام و یا بالا ضربه بخش در سیاحت اکتشافی در افریقا.

این نخواهد بود که اپل برای اولین بار سعی کردم به ایجاد یک پلت فرم آگهی. این شرکت راه اندازی شد استنشاقی در سال 2010 به اجرای نمایش تبلیغات در سراسر آن دستگاه های تلفن همراه اما این توقیف در سال 2016 به عنوان اپل hyperfocus بر تجربه کاربر در آمد در هزینه خلاقیت و هدف قرار دادن منتقدان ادعا کرد.

اپل به نظر می رسد اضافه کردن اضافی موجودی منابع به جستجو Ads API یک ماه پس از به روز رسانی ها به توسعه آن دستورالعمل است که در اشاره قرار دادن عضلات پشت آن SKAdNetwork.

آن را در حال حاضر اختیاری برای توسعه دهندگان به ادغام SKAdNetwork به برنامه های خود را. باز کردن موجودی از طریق جستجو در آگهی API می تواند یک گام به درایو بیشتر تصویب.

“من فکر می کنم ما در حال راهپیمایی به سوی تثبیت مکانیزم برای خرید موجودی در اپل است که در نهایت منجر به ادغام با SKAdNetwork و این یک راه برای محک است که گفت:” یکی دیگر از منابع نزدیک به اپل.

اپل ظاهرا eyeing گسترش تبلیغات بازی پس از گزارش رکورد درآمد برای آن در فروشگاه App جستجو در آگهی کسب و کار در ماه ژانویه گزارش درآمد.

باز کردن بیشتر جستجو موجودی اجازه می دهد اپل که گرفته شده یک حریم خصوصی-روش اول به تبلیغات بیشتری به کسب درآمد از دستگاه های خود را—و به طور بالقوه دفع تبلیغات گوگل.

در حال اجرا تبلیغات در بالای صفحه ضربه بخش از سافاری قبل از جستجو از ویژگی های است که میآید تا در هنگام تایپ کردن در نوار آدرس را به طور بالقوه به اپل فرصت برای رسیدن به و تبدیل کاربران قبل از آنها آمار را وارد کنید و زمین در نتایج جستجوی گوگل است.

“اگر اپل می تواند رهگیری کاربر قبل از آنها آمار بروید و سپس آنها می توانند کسب درآمد از آن گفت:” اولین منبع.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>