آپارتمان درمانی تبدیل شده زندگی می کنند طراحی Pop-Up به دیجیتال Shoppable تجربه

آپارتمان درمانی انتظار می رود به منظور جلب برخی از 10000 نفر به صنعت شهرستان در بروکلین را برای همیشه کوچک/تجربه خنک در ماه آوریل است. طراحی داخلی – و زندگی-وب سایت متمرکز شنود گذاشته شده بود 20 طراحان به معاون کشیش بخش 20 shoppable فضاهای زیر 120 فوت مربع خواهد بود که برجسته پیش بینی سال 2020 روند طراحی.

اما قبل از آپارتمان درمانی می تواند شروع فیزیکی ایجاد شده برای دو روز pop-up Covid-19 شیوع ضربه نیویورک. در ابتدا پس از فشار دادن این رویداد به ماه ژوئن با نام تجاری داخلی رویداد تیم و همکاران متوجه شدم در اوایل بهار زندگی واقعی pop-up نمی تواند عملی در هر زمان به زودی. بنابراین نام تجاری چه بسیاری از مارک های در حال انجام با تجربی پروژه در طول همه گیر: آن را رفت و برگشت به رسم هیئت مدیره برای تعیین چگونه به بهترین تحویل قرنطینه طرفداران امن و به موقع تجربه.

با نام تجاری فرود در کوچک/تجربه خنک در یک روز دیجیتال رویداد با بهره گیری از زیستگاه برای بشریت نیویورک.

small boxes looking through windows of how apartments are designed

20 ویدئوها در دسترس خواهد بود برای مشاهده در آپارتمان درمانی از طریق جولای.
آپارتمان درمانی

این رویداد که زد ممکن است 15-17 ویژه طراحان’ 20 shoppable ویترین در آپارتمان درمانی صفحه اصلی و رویداد microsite. این رویداد نیز گنجانیده شده طراحان به مدت سه روز از زندگی می کنند و قبل از ثبت رویداد برنامه نویسی در Instagram که همچنین ارائه های تعاملی طراحی بازی برای مخاطبان آن است.

ماکسول رایان مدیر عامل و موسس آپارتمان درمانی گفت: نام تجاری تصمیم به انجام یک رویداد مجازی به ویژه روند طراحی است که هنوز هم مربوطه در میان همه گیر. با نام تجاری مخاطبان گیر در خانه و حتی بیشتر از سرمایه گذاری در سفارشی یا sprucing تا خود را در فضاهای زندگی رایان با اشاره به رویداد محتوا خواهد طنین انداز.

رایان گفت: این برند نیز به پایان رسیده مجازی رویداد در پاسخ به یک چشم انداز مثبت در ترافیک سایت و بازگشت تجاری کوچک/Cool مسابقه این ماه سالانه سرمقاله برنامه بود که در وقفه از سال 2016 که دعوت خوانندگان به رای برای مورد علاقه خود را کوچک فضاهای زندگی در سراسر جهان است.

text that says meet our designers with a bunch of headshots

این رویداد تا به حال سهم خود را از 20 طراحان که اصل را سرپرستی فضاهای فیزیکی است.
آپارتمان درمانی

“آپارتمان درمانی متخصص در املاک لحظات و مردم به خصوص افراد جوان که فضاهای کوچکتر,” او گفت:. “با توجه به این واقعیت که ما در حال همه گیر در خانه که شد بیشتر از یک تاکید است. ما نمی باید به تغییر تمرکز اما ما احساس ما تا به حال به انجام این رویداد را بزرگتر از مردم آمده نمی تواند به بروکلین.”

پس از درمان با آپارتمان تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است ساخته شده پاپ آپ فضاهای به عکس آن را شنود گذاشته هر طراح به معاون کشیش بخش خلق تابلوهای خود روند. در خانه با نام تجاری نشان داده شده آن روند و آنها را تبدیل به فیلم انیمیشن با لینک های قابل کلیک و ظاهر در اطراف هر محصول به خرید.

متحرک اتاق شامل زمینه های رنگ توسط اورلاندو, Soria, کریستال, تاثیر, توسط آبه Fenimore, هنر دکو نفوذ توسط گابریلا گارگانو ترکیب و مطابقت با کارمن رنه اسمیت و حداکثری Boho توسط جسیکا Brigham.

“ما تا به حال این همه سند چشم انداز شگفت انگیز از طراحان ما با کار می کرد و ما احساس بسیار کار در حال حاضر در این رفت. ما می خواستیم به شکل یک راه برای افشای است که گفت:” ریوا Syrop ارشد درآمد افسر در آپارتمان. “نیز چه جالب در مورد این است که آن را می دهد طراحان بزرگتر پلت فرم از آنها را بدست.”

صفحات برای هر تصویری که شما زندگی می کنند در سایت از طریق ژوئیه نیز شامل blurbs در مورد هر طراح اتاق الهام و یک لیست از هر آیتم ویژه با لینک کلیک کنید برای خرده فروشان’ سایت برای خرید. برای رویداد فیزیکی شرکت کنندگان را با استفاده از یک برنامه تلفن همراه برای اسکن کدهای QR بر روی هر یک از آیتم های در دسترس برای خرید.

هنگامی که آن را به در حال توسعه صورت برنامه نویسی در Instagram, Syrop گفت: با نام تجاری “می خواستم به آموزش ارائه خدمات و ارائه ارزش سرگرمی. اما ما همچنین می دانست که مخاطبان ما می خواستم به درگیر شدن.”

Instagram برنامه نویسی شامل تعاملی طراحی بازی.

در طول دو تا چهار ساعت ویندوز هر روز نام تجاری استفاده می شود آن Instagram, خوراک, داستان زنده به ارائه همه چیز را از زنده طراح پانل و نشان می دهد-و-به سبک چت برای طراحی چیزهای بی اهمیت و مراقبه هدایت. این برند همچنین ارائه بازی های تعاملی از جمله شکار لاشخور و خلق و خوی مدیره قالب برای مخاطبان به طراحی اتاق خود را و به اشتراک گذاری خود را Instagram داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im