آپارتمان مجتمع کاربران رسانه های اجتماعی spar بیش اجاره-پرداخت در حال پرواز

لاس وگاس مجتمع آپارتمانی ارسال شده در Facebook که در آن آمده است در زیر آتش بعد از یک حال پرواز منتشر شده در رسانه های اجتماعی نشان پیچیده اصرار آن مستاجر برای پرداخت اجاره بها در طول coronavirus بیماری همه گیر.

خورشید تعقیب آپارتمان در صبح روز جمعه ارسال شده در Facebook که در حال پرواز بود “نوشته شده در یک منطقه مشترک و بی درنگ حذف خواهند شد پس از دو روز هنگامی که آن را ناشی از سردرگمی خیلی برای مردم آنلاین که نمی دانم این کل داستان است.” در حال پرواز, یک تصویر که نوشته شده بود در نظر زمینه های از پست های قبلی در این مجموعه را در صفحه اعلام کرد که “اجاره است که هنوز هم با توجه به عنوان آن را در هر ساختمان آپارتمان در لاس وگاس است.”

مجتمع آپارتمانی در شرق دره در 3200 McLeod درایو. این یک و دو خوابه آپارتمان با شروع در $795 به $995 یک ماه, با توجه به وب سایت خود را.

“صاحبان ساختمان های آپارتمانی هنوز هم مجبور به پرداخت صورتحساب خود از جمله وام مسکن و آب و فاضلاب و زباله بیمه و مالیات اموال و حقوق و….” در حال پرواز گفت.

آپارتمان مجتمع پس از آن ذکر شده “مکان های مختلف استخدام” برای کسانی که شغل خود را از دست, از جمله فروشگاه های مواد غذایی, آمازون, Walmart, “domino’s pizza / دیگر تحویل پیتزا فروشگاه” و “تحویل درایور های مواد غذایی, و غیره.”

“بدترین سناریو مورد فایل بیکاری و شما دریافت چک از بیکاری کمیسیون” در حال پرواز گفت, لیست شماره تلفن برای بخش نوادا, استخدام آموزش و توانبخشی و وب سایت برای نوادا بیمه بیکاری.

این مجموعه همچنین گفت در حال پرواز است که اگر مستاجر “نیاز به کمک پر کردن بیکاری آنلاین” آنها باید بازدید اجاره اتاق و که “دولت فدرال است که انتظار می رود به پستی از چک برای همه به زودی.”

روز پنج شنبه صبح آپارتمان مجتمع ارسال به Facebook که آن را “در حال جاسوسي توسط افراد به صورت تصادفی در Facebook که مشتریان ما یا که نه حتی زندگی در لاس وگاس است.”

این مجموعه همچنین گفته “هولناک با تماس ها و پیام ها از مرگ رفتار میکند. شما لازم نیست ما را بترساند.”

“ما تهدید نیست هر مستاجر با اخراج کسانی که فقط باطل نهفته است توسط افرادی که نمی دانید که چگونه به خواندن” این مجموعه گفت. “ما در حال کار با ما مستاجران و هیچ کس در حال بیرون کردند.”

نمایندگان پیچیده بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر شنبه صبح.

محلی اخراج قرار نیست اتفاق می افتد در حالی که در دره لاس وگاس است که عملا تعطیل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. دستور دادگاه جلوگیری از اخراج حداقل تا اواسط آوریل صرف نظر از اینکه یکی می پرداخت اجاره اگر چه قانونی طرفداران می گویند مردم هنوز هم باید پرداخت اگر آنها می توانند.

نقد و بررسی-ژورنال روز جمعه گزارش داد که در هفته مستاجرها هنوز در حال بی سر و صدا خدمت اخراج اعلامیه ها و در برخی موارد در حال لگد خارج از مجتمع.

دولت قانون را فراهم می کند مستاجر حمایت به مستاجرها زندگی در هتل یا متل از جمله هفته نامه به عنوان طولانی به عنوان آنها شده اند یک مستاجر برای حداقل 30 روز. این بدان معناست که شما مالک یا مدیر اموال نمی تواند قفل شما و یا اخراج شما بدون دادگاه است.

برای راهنمایی بیشتر تماس بگیرید کمک های حقوقی مرکز جنوب نوادا در 702-386-1070.

شما همچنین می توانید تماس نوادا خدمات حقوقی در 702-383-6095.

تماس با Katelyn در نیوبرگ knew[email protected] یا 702-383-0240. Follow @k_newberg در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>