Antonio Brown زمان با اظهارات ‘است’ Mayock می گوید

INDIANAPOLIS — در حالی که آنتونیو قهوه ای را آغاز کرده است ساخت دور در عذرخواهی تور و ابراز تمایل خود را به بازی در NFL دوباره آن را نگاه نمی کند مانند Raiders خواهد بود reuniting با mercurial گسترده گیرنده هر زمان به زودی.

مدیر کل مایک Mayock خیلی روشن است که وقتی راجع به قهوه ای در طول کنفرانس مطبوعاتی خود در روز سه شنبه.

“آنتونیو قهوه ای, من بسیار کمی اظهار نظر در مورد” Mayock گفت. “من فکر می کنم او تا به حال وقت خود را با اظهارات و من فکر می کنم وقت خود را در آنجا است.”

اظهارات معامله برای قهوه ای در 2019 خارج از فصل اما مسلم آزادی خود را پس از او خواست آن را پس از یک هفته پر سر و صدا — که در طی آن قهوه ای تا به حال مبادله گرم با Mayock در عمل است. قهوه ای است ثبت یک شکایت به جبران تضمین در اظهارات خود حقوق و دستمزد پس از آنها باطل توسط گیرنده گسترده اقدامات در شیوه های از دست رفته و دریافت جریمه. این جلسه برای شکایت گزارش شده است که میله میله است.

پس از اظهارات منتشر قهوه ای او امضا شده با میهن پرستان — بازی در یک بازی برای این باشگاه قبل از اینکه منتشر شد دوباره در میان اتهامات تجاوز جنسی.

Tua یک lefty توسط انتخاب

اگر شما تا کنون دیده ام کارفرمایی توا Tagovailoa بازی شما می دانید او معمولی نیست کارفرمایی در بخشی به دلیل او می اندازد و با دست چپ خود را.

اما در روز سه شنبه Tagovailoa گفت: بازی فوتبال یکی از معدود چیزهایی که او چپ دست است.

“من ضربه (بیس بال) حق است. نوشتن با حق من خوردن من حق من گلف راست” Tagovailoa گفت. “من تنها با پرتاب من به سمت چپ و شوت (بسکتبال) با سمت چپ من است.”

21 ساله و کارفرمایی از آلاباما گفت: او در ابتدا شروع به پرتاب با دست چپ خود را چون پدر خود درخواست آن را. این بود که Tagovailoa حدود پنج یا شش سال.

“او تنها lefty در خانواده ما و او از من خواست به چپ و همچنین, بنابراین او روشن راه من انداخت. من نمی لمس توپ با من درست تا آنجا که پرتاب — من فقط انداخت با من چپ. و من فکر نمی کنم من در اینجا می خواهم اگر من یک righty.”

چرا که ؟

“خوب چون من فقط می دانم که من خوب با دست چپ پرتاب توپ” Tagovailoa گفت: با خنده.

شناخته شده برای توانایی های خود را به دو تهدید کارفرمایی, Tagovailoa ذکر شده تلاش برای مدل بازی خود را پس از righties راسل ویلسون و Drew Brees — که حس می کند با Tagovailoa که در اطراف همان ارتفاع به عنوان جفت سوپر جام قهرمانان. اما وقتی که می آید به بودن چپ دست Tagovailoa گفت: او بیش از حد مطمئن شوید که اگر وجود دارد هر گونه مزایای واقعی.

وقتی پرسیده شد که در مورد آن او فقط می تواند آمد تا با یک چیز قبل از ترک یک لبخند و خنده.

“توپ در حال چرخش است راه های مختلف,” او گفت:.

تماس با Myles سیمونز در [email protected] یا 702-383-0350. Follow @MylesASimmons در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im