قطب جنوب می شکند رکورد گرما به عنوان تغییرات آب و هوا قطره قاره

واشنگتن — دما در شمال قطب جنوب آمار حدود 65 درجه (18.3 درجه سانتیگراد) و به احتمال زیاد رکورد گرما در این قاره شناخته شده برای برف و یخ و پنگوئن.

خواندن گرفته شد پنج شنبه در آرژانتین تحقیقات پایه و هنوز هم نیاز به تایید شده توسط سازمان جهانی هواشناسی.

“همه چیز ما را دیده اند تا کنون نشان می دهد به احتمال زیاد مشروع رکورد” Randall Cerveny که تحقیقات پرونده برای این سازمان در بیانیه ای گفت. او اضافه کرد که او در حال انتظار برای اطلاعات کامل به تایید.

تحقیقات پایه به نام اسپرانزا نشسته بر روی یک شبه جزیره است که juts به سمت جنوبی امریکا است. شبه جزیره گرم است به طور قابل توجهی بیش از نیم قرن گذشته — تقریبا 5.4 درجه به گفته سازمان جهانی هواشناسی.

Cerveny گفت: غیر منتظره ای بالا متوسط بود به احتمال زیاد به دلیل در کوتاه مدت به گرم شدن سریع هوا از پایین آمدن از یک شیب کوه.

رکورد قبلی از 63.5 درجه تنظیم شده در ماه مارس 2015.

تغییر آب و هوا گرم تا قطب جنوب و قطب شمال — زمین در مناطق قطبی — سریع تر از سایر مناطق این سیاره است.

قطب شمال در حال گرم شدن بیش از دو بار به عنوان سریع به عنوان بقیه از جهان با توجه به گزارش سالانه در ماه دسامبر منتشر شده توسط سازمان ملی اقیانوسی و جوی اداره. هیچ مشابه گزارش سالانه به قطب جنوب است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>