تحلیلگران: سزار-Eldorado معامله به تعویق خواهد افتاد, هزینه تر

صنعت بازی تحلیلگران می گویند 17.3 میلیارد دلار ادغام بین Eldorado تفریحی, Inc. و Caesars Entertainment Corp. اتفاق خواهد افتاد اما آن را طولانی تر و هزینه بیشتر است.

نمایندگان این دو شرکت نمی تایید هر گونه اطلاعات (چهارشنبه) دو تحلیلگران انتظار می رود این معامله در ماه ژوئن اعلام کرد و با تصویب سهامداران در ماه نوامبر به پایان خواهد رسید و با وجود موانعی که وجود داشته است به عنوان یک نتیجه از شیوع کروناویروس.

“وجود ندارد بسیار جدید, به گزارش, در این زمان,” Eldorado سخنگوی جیم Leahy گفت: در چهارشنبه ایمیل. “ما هنوز هم نیاز به سه مانده متحده (نوادا نیوجرسی و پنسیلوانیا) به نگه داشتن خود را در جلسات عمومی به منظور تصویب معامله.”

پیشنهاد ادغام نیست در هیئت مدیره مارس 8 دستور کار جلسه با توجه به نوادا بازی کنترل هیئت مدیره رئیس ساندرا مورگان.

برندان Bussmann مدیر امور دولتی برای لاس وگاس مبتنی بر بازار جهانی Advisors, LLC گفت: یکی دیگر نظارتی مانع تصویب توسط کمیسیون تجارت فدرال — و نوادا رگولاتور معمولا منتظر FTC به عمل قبل از تعمق.

“من امیدوارم که آن را می شود انجام می شود و من فکر می کنم که آن را انجام” Bussmann گفت. “این فقط رفتن به یک کمی زمان بیشتری است.”

تاخیر تغییر نمی دهد مزایای

Bussmann گفت که او معتقد است شرایط تغییر نکرده به عنوان علل زمینه ای برای ادغام و که حتی اگر معامله نمی رود به اواسط ماه آوریل به عنوان برخی از تحلیلگران به حال پیش بینی این تاخیر را تغییر نمی دهد مزایای — اگر چه آن را بیشتر خواهد شد چرا که از “تیک هزینه” نوشته شده به معامله.

“به عنوان اپراتور شروع به ظهور از این آن را بازگشت به اصول اولیه آن را درک در اموال سطح چگونه به حرکت سوزن و کار در یک راه سریع و Eldorado نقطه شیرین” او گفت:. “آنها بسیار مالکیت-محور شرکت و Eldorado قرار گرفتن در معرض در نوادا است که کمتر از سزار. شما در حال رفتن به بازارهای منطقه ای در می آیند سریعتر از شما خواهد نوادا در بازار فقط به دلیل مسافرت و خیلی چیزهای دیگر که در بازی هستند.”

Bussmann گفت: بازارهای منطقه ای باید به حالت عادی بازگشت سریعتر از آنجا که اکثر مشتریان در فاصله رانندگی در حالی که بسیاری از لاس وگاس مشتریان پرواز در — و عمومی نیست و به احتمال زیاد در آغوش سفر هوایی به سرعت در حال.

نیویورک-بر اساس دویچه بانک, بازی, تحلیلگر کارلو Santarelli در یک گزارش به سرمایه گذاران در هفته گذشته گفت: به اعتقاد او این قرارداد را نزدیک به همان دلایلی. Santarelli نیز نشان داد او نمی انتظار می رود بانک ها برای دور برگشت خود را از تامین مالی و تعهدات است که حتی با اضافه شدن خطر معامله است “به مراتب بیشتر فوتی و فوری از (Eldorado) نظر از رفتن به تنهایی استراتژی در حال حاضر است.”

“در حالی که بسیاری انتظار معامله به در مارس خودمان شامل ما معتقدیم جدول زمانی به تمدید هر چند اعتقاد ما آن است که هنوز هم به احتمال زیاد به رخ می دهد در نیمه اول سال 2020″ Santarelli گزارش گفت:.”برای شروع, ما اعتقاد داریم آن را دشوار است به انتظار معامله به نزدیک در حالی که قمار بسته باقی می ماند و ما نیز توجه داشته باشید که چند متحده هنوز به تایید معامله و معلوم نیست که آیا زمان COVID-19 اختلالات باعث تاخیر در روند تصویب.”

گزارش: $2.3 M یک روز اضافی

همانطور که برای هزینه اضافی Bussmann گفت: موافقت نامه به طور معمول باید هزینه لغو و “تیک هزینه” است که افزایش درخواست قیمت اگر یک معامله نیست تکمیل شده توسط یک مهلت از پیش تعیین شده. Bussmann گفت که در صورتی که هزینه ای در حدود 2 میلیون دلار در روز و معامله تمدید یک ماه به دلیل تاخیر در تصویب قانونی قیمت خواهد تا 60 میلیون دلار.

گزارش CNBC شنبه نشان داد Eldorado پرداخت روزانه مبلغ 2.3 میلیون دالر است که تعلق و پرداخت شده است به سزار سهامداران پس از بسته شدن. اواخر ژوئن تاریخ بسته شدن به معنای هزینه را در بالا بردن قیمت از 17.3 میلیارد دلار به $17.5 میلیارد — دیده توسط خودیها به عنوان ناچیز با توجه به حجم معامله و استفاده به هر دو شرکت.

Eldorado را Leahy نیست که اظهار نظر در CNBC گزارش.

تماس Richard N. Velotta در [email protected] یا 702-477-3893. Follow @RickVelotta در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de