آنا گزارش نشان می دهد شرایط پرداخت برای خدمات بازاریابی در افزایش 2019

کلید بینش:

  • یک نگرانی قابل توجهی از این طولانی پرداخت دوره های بالقوه عدم جبران خسارت برای یک آژانس IP.

در سال 2019 و شرایط پرداخت برای طیف گسترده ای از خدمات بازاریابی—مانند تحقیقات آژانس, هزینه های, رسانه های اجتماعی و تولید و پخش برنامهای و استعداد—بودند یا تمدید و یا نگهداری, همان, با توجه به یک گزارش جدید انجام شده توسط انجمن ملی تبلیغ در ژانویه سال 2020.

آنا مدیر عامل باب Liodice در بیانیه ای گفت که این مطالعه نشان می دهد که بازاریابان در حال بررسی شرایط پرداخت دقت و مردد به اجرای تغییرات است که آنها باور دارند که لازم است.

“این است که به ویژه مورد نظر برای سازمان هزینه تحقیقات و تولید است که همه طولانی شده است,” Liodice ادامه داد.

در حالی که تاریخی شرایط پرداخت برای خدمات بازاریابی متنوع با خدمات خاص ميانه گزارش محدوده بين 41.1 و 59.9 روز. در مقایسه با مشابه آنا مطالعه انجام شده در سال 2013 شرایط برای هزینه های آژانس در سال 2019 افزایش به طور متوسط از 12.4 روز (58.1 روز کل) و شرایط برای تحقیقات در سال 2019 افزایش به طور متوسط از 15.9 روز (59.9 روز کل).

در مجموع 109 سمت سرویس گیرنده بازاریابان همه اعضای ارتش ملی افغانستان (ANA بازاریابی و رسانه های شرکت کننده در بررسی کمی. از کسانی که پاسخ دهندگان 37% گزارش شده گسترش شرایط پرداخت در حالی که 18 درصد گزارش کوتاه نظر و 91 درصد گزارش شده نگه داشتن شرایط پرداخت همان. در این گزارش اعداد بزرگتر از 100% به دلیل توجه به بازاریاب می تواند گسترش شرایط پرداخت برای یک سرویس کوتاه برای دیگری یا همان اقامت برای دیگران. تقریبا 30 درصد از شرکت کنندگان گزارش شده است که آنها “بسیار/تا حدودی” به احتمال زیاد به تغییر شرایط پرداخت برای خدمات در سال آینده 14 درصد گزارش شده است که آنها “به احتمال بسیار زیاد” برای انجام این کار. تنها حدود 20% از شرکت کنندگان گزارش داد که کسب و کار خود باید یک برنامه تخفیف برای پرداخت اولیه یا ارائه زنجیره عرضه تامین مالی برای تبلیغات و بازاریابی فروشندگان.

این مطالعه نشان داد که دلیل اصلی برای گسترش اولیه لحاظ شده بود برای بهبود بازاریابان جریان نقدی در حالی که شرایط پرداخت کسر شد تقریبا همیشه آغاز شده توسط امور مالی (تدارکات نقش بود به پیاده سازی این شرایط جدید).

در حالی که آنا را مطالعه نشان داد که تمدید شرایط پرداخت, انجام, برای, ترین, بخش, مثبت بر جریان نقدی آنها نیز می تواند آسیب روابط با فروشندگان اشاره کرد 38 درصد از شرکت کنندگان است. علاوه بر این آنها می تواند به کاهش انعطاف پذیری منجر به افزایش قیمت و فشار آسیب پذیر کنندگان به عجز از پرداخت دیون و فشار داخلی روابط است.

مارلا Kaplowitz, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت 4A است گفت: در این مطالعه که “تجربه نشان می دهد که تمدید شرایط پرداخت خواهد شد در نتیجه بالا تامین کننده قیمت گذاری و کاهش تامین کننده انتخاب است. یک مشتری-رابطه آژانس که در آن احزاب ‘برنده’ مالی دستیابی به بهترین نتایج.”

ارتش ملی افغانستان (ANA توصیه می شود که عواملی مانند طول ارتباط, خدمات, ارائه, درصد از درآمد را به فروشنده نشان دهنده به تامین بهنگام بودن صورتحساب توسط فروشنده و وضعیت مالی تامین کننده همه باید در نظر گرفته شود در هنگام نوشتن تا شرایط پرداخت یا ضمانت یک تغییر در طول زمان دوره پرداخت. هر دو بازاریابان و کوچکتر کنندگان باید ادامه با تمدید شرایط پرداخت با احتیاط به اطمینان حاصل شود که تمام جنبه های کسب و کار خود رابطه پایدار هستند.

نشانگر روابط

در ماه ژوئن گذشته مینیاپولیس-بر اساس CPG غول پیکر جنرال میلز شروع به دنبال جدید استعداد خلاق برای کمک به ترویج آن بسیاری از مارک های, اما سازمان خودداری کردند در شرایط ذکر شده در RFP شامل 120 روز دوره پرداخت و بدون جبران به زمین روند. یک نگرانی قابل توجهی از این طولانی پرداخت دوره های بالقوه عدم جبران خسارت برای یک سازمان مالکیت معنوی.

آژانس-فروشنده ارتباط و همچنین ارتباط بین سازمان ها و ناشران یا ad tech فروشندگان می توانید ترش با توجه به طولانی مدت شرایط پرداخت.

مدل های کسب و کار و معیشت از بازیکنان کوچکتر در بازاریابی زنجیره تامین, مانند, سازمان, تحقیقات, شرکت, شرکت های تولید و تحریریه خانه همه می توانند در معرض خطر گسترش از نظر چرا که آنها نیاز به سازگار و قابل پیش بینی جریان نقدی و اغلب لازم نیست که دسترسی به خطوط اعتباری.

تقریبا شش سال پیش AB InBev, P&G, مریخ و Mondelez شروع به گسترش خود دوره پرداخت 120 روز و در سال گذشته کوکا کولا اخیرا تجدید نظر خود را پرداخت دوره سیاست تا 120 روز است. در سال 2015 نام تجاری عطر Coty کشیده این دوره پرداخت به 150 روز قبل از پرداخت شرکای آن است.

در سال 2018 و کرایسلر تحت فشار قرار دادند آن را تمدید شرایط پرداخت پنجره برای 180 روز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im