آنا برقرار جدید کروناویروس CMO ائتلاف

انجمن ملی تبلیغ تشکیل یک ائتلاف CMOs از جمله بازاریابان بالا از برخی از با نفوذ ترین در جهان برندها به آدرس منحصر به فرد و چالش های پیش روی بازاریابان در طول coronavirus بیماری همه گیر.

“ما یک بار دیگر تبدیل ما رهبری جامعه از CMOs به زور برای عمل است که صنعت ما نیاز دارد در حال حاضر” گفت: آنا مدیر عامل باب Liodice در بیانیه ای اعلام کرد ائتلاف امروز. این گروه را “روشن و فوری” ماموریت او اضافه شده است به “کمک به رئیس بازاریابان شکل هوشمند شیوه و ارائه عملکردی هدایت از طریق این زمان بی سابقه.”

ارتش ملی افغانستان (ANA جهانی CMO رهبری ائتلاف در COVID-19 به عنوان گروه نامیده می شود متشکل از اعضای جهانی CMO رشد شورای, که همچنین تاسیس شده توسط ANA و با این نسخهها کار در کنار Cannes Lions جشنواره بین المللی خلاقیت (که 2020 چاپ شده است رسما به تعویق افتاد تا اکتبر).

کسانی که عضو شامل بازاریابان مانند Anheuser-Busch آمریکا CMO مارسل Marcondes کیمبرلی-کلارک رئیس, رشد, افسر آلیسون Lewis, LVMH نام تجاری جهانی افسر ماتیلد Delhoume Cannes Lions International سر خلاق تعالی Fiorenza Plinio بانک مرکزی آمریکا CMO مردیت Verdone و هدف CMO و evp ریک گومز.

اهداف ائتلاف هستند به کمک CMOs با تصمیم گیری و برنامه ریزی و شناسایی منابع قابل اعتماد از اطلاعات در طول بحران از طریق منابع و تجربه تجمع و همکاری. آن را راه اندازی در اوایل این هفته یک نشست مجازی با حضور نمایندگانی از چین, فرانسه, سوئیس, انگلستان و ایالات متحده در جلسات آتی خواهد بود محور در صنعت خاص و یا منطقه ای نیاز دارد.

“هدف نهایی ما این است که برای کار با هم به اهرم جهانی CMO شبکه ما در حال حاضر تاسیس برای توزیع اعتماد دانش برای کمک به عنوان بسیاری از رئیس بازاریابان ممکن” Liodice گفت.

ارتش ملی افغانستان تاسیس در سال 1910 تا کنون بیش از 1600 شرکت های عضو در سطح جهانی و به نمایندگی از بیش از 20 ، 000 مارک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>