یک سازمان شناخته شده برای تبلیغات ویروسی است که به دور یک $100K کمپین به یک کسب و کار مبارزه

یوتا مستقر در آژانس تبلیغاتی هارمون برادران می داند coronavirus همه گیر است—به عبارت ساده—یک پیش فرض وضعیت برای کسب و کار.

که مبتنی بر دیدگاه واقع بینانه هارمن برادران که شناخته شده است (و با افتخار) از خود متمایز کار محور در بدن بو و مکالمه تابوهای در حال هدیه یک گلدان از طلا به یک مبارزه کسب و کار.

سازندگان wildly موفق ویروسی تصویری مبارزات برای پو-Pourri, Squatty اسان FiberFix و Lume عرضه “100K مدفوع به طلا سادگی” مسابقه امروز که کمک های مالی یکی از خوش شانس جایزه برنده یک هارمون برادران بهار کمپین تبلیغاتی در 100.000 دلار ارزش رایگان. هدف از این سادگی که شامل بازاریابی اضافی جوایز برای کسب و کار است که زمین خود را بهترین کار این است که برای افزایش کسب و کار ضربه سخت Covid-19.

“در ترین چالش اقتصاد در تاریخ مدرن ترین کسب و کار مواجه هستند با یک خودنمایی انتخاب: نوآوری و یا در صورت انقراض. ما شده ایم از طریق چالش های بزرگ به عنوان یک سازمان و آموخته را پررنگ خطرات رانندگی موفقیت برای مشتریان ما. این تجربه همراه با حتی بیشتر افزایش تقاضا برای تجارت الکترونیک قرار می دهد هارمون برادران در یک موقعیت منحصر به فرد برای کمک به گفت:” بنتون جرثقیل مدیر عامل شرکت هارمن برادران, در بیانیه ای.

جرثقیل گفته Adweek که خود سابقه مالی با “poopy شرایط” تا به حال شده است از آمدن به ذهن در طول هفته گذشته به عنوان Covid-19-اطلاعیه های مربوط به از furloughs, اخراج و ورشکستگی شده اند اخلال در تبلیغات و بازاریابی و صنایع.

جرثقیل چپ خود را راحت و امیدوار کننده مشاوره شغلی در شرکت Deloitte در سپتامبر 2013 به پا زدن کردن هارمون برادران با زندگی واقعی هارمون برادران جف نیل و دانیل. اولین کمپین پو-Pourri, توالت, اسپری متصلب تا بیش از 200 میلیون انداز و با توجه به جرثقیل آتش dung-عطر هجوم برند از 7 میلیون دلار در هر سال درآمد به 30 میلیون دلار در سال 2014.

پس از آن موفقیت اولیه این سازمان رفت و از طریق یک “زمانی که طلسم” که در طی آن جرثقیل به پایان رسید تا رانندگی برای بارگذاری “فقط به نگه داشتن مواد غذایی روی میز” در حالی که او و شرکای کسب و کار بودند تا بدانند چه بعدی خود را در مبارزات خواهد بود. “این بود خیلی پیش فرض زمان و یک تجربه دردناک برای رفتن از شرکت Deloitte به بارگذاری. آن ترسناک بود برای همسر و بچه ها.”

نقطه عطفی برای هارمون برادران بود Squatty احمقانه “گوزیدن اسب شاخدار” ویروسی احساس در اکتبر 2015. از آن پس در هارمون برادران کمک کرده است و درایو بیش از $450 میلیون دلار در فروش با 20 قابل توجه ترین مبارزات به تاریخ.

در حال حاضر آگهی آژانس امیدوار است به پرداخت ثروت خود را به جلو با این مسابقه.

“کاملا رک و پوست کنده آن را در طول این دوران سخت که بهترین نوآوری, بهترین ایده ها و کسب و کار بهترین پدیدار شود. ما می خواهیم برای کمک به کسب و کارهای مختلف در این سفر از طریق خود مدفوع به طلا لحظه” جرثقیل گفت.

برای ورود به این سادگی شرکت ها باید به اشتراک گذاشتن یک داستان در مورد چگونه خود را برای خدمات و یا محصول است که حل یک مشکل در یک پست در رسانه های اجتماعی است که شامل هشتگ #PoopToGold و برچسب زدن یک هارمون برادران حساب رسانه های اجتماعی. کسانی نیز باید ارسال کنید یک نرم افزار بر روی وب سایت آژانس.

وجود خواهد داشت 10 مجموع برندگان. یک جایزه برنده خواهد شد دریافت رایگان با حداکثر سرعت دویدن تصویری ایجاد شده توسط هارمون برادران پنج فینالیست دریافت رایگان مربیگری توسط هارمون برادران مدیر خلاق از طریق یک ویدئو و تمام 10 از semifinalists دریافت خواهد کرد یک سال از دسترسی رایگان به هارمون برادران دانشگاه.

آگهی برنامه مدرسه راه اندازی شده در سال 2018 می آموزد دانش آموزان چگونه به “ساخت و قانع کننده از شخصیت و تقویت یک برند صنایع دستی جامد قلاب سرگرم کننده تصویری و تبدیل بینندگان به مشتریان” در میان دوره های دیگر. آژانس اشاره به پلت فرم آموزش آنلاین به عنوان “راهکار برای ایجاد تبلیغات است که با نام تجاری و فروش است.”

مسابقه اجرا خواهد شد از 1 تا مارس 22.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de