امریکا بزرگترین خطوط کروز به ‘مکث’ عملیات در پاسخ به کروناویروس

امریکا بزرگترین خطوط کروز خواهد بود توقف عملیات “داوطلبانه” برای 30 روز آینده در پاسخ به گسترش جهانی coronavirus. که شامل کارناوال شرکت رویال کارائیب بین المللی و نروژی کروز خط تمام اعضای کروز دریایی با خطوط بین المللی انجمن (CLIA) که اعلام کرد تعلیق امروز.

تصمیم به توقف عملیات می آید پس از وزارت امور خارجه ایالات متحده با صدور یک بخشنامه است که شهروندان “نباید مسافرت با کشتی کروز” پس از دو شاهزاده خانم, کشتی, کشتی شد داغ مناطق به عنوان coronavirus در سراسر شمال امریکا است.

از آنجا که وزارت خارجه هشدار, CLIA شروع به افزایش pre-شبانه روزی دما و نمایش های بهداشتی.

“این یک وضعیت بی سابقه ای” کلی, Craighead, CLIA رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت در بیانیه ای گفت. “صنعت ما گرفته است مسئولیت حفاظت از بهداشت عمومی برای بیش از 50 سال کار تحت هدایت مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری و به خود می بالد در توانایی خود را برای ارائه استثنایی تجارب تعطیلات برای مهمانان و همچنین معنی دار فرصت های شغلی برای خدمه. این شده است یک زمان به چالش کشیدن اما ما امیدواریم که که این تصمیم ما را قادر به تمرکز بر آینده و بازگشت به حالت عادی به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

این بیانیه را انتشار مصادف با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به tweeting که او درخواست کرده بود که عمده خطوط کروز به تعلیق عملیات. اما تهمت ذکر نشده بود در CLIA ،

کارناوال Corp., بزرگترین کروز اپراتور توسط شرکت مادر کارناوال کروز خط امریکا هلند Cunard و شاهزاده Cruises. دیروز شاهزاده خانم اعلام کرد این امر می تواند تعلیق عملیات به عنوان وایکینگ کشتی. باکره سفرهای همچنین اعلام کرد که این امر به تعویق انداختن افتتاحیه آن بادبان به ماه جولای است.

تعلیق تنظیم شده است به اثر را در نیمه شب امشب. کشتی در حال حاضر در دریا در حال انتظار برای شروع به بازگشت به بندر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de