آمریکایی ها که تکیه بر رسانه های اجتماعی برای اخبار سیاسی نیست پس COVID-19 پوشش

آمریکایی ها که تکیه بر رسانه های اجتماعی خود را برای اخبار سیاسی بیشتر احتمال دارد به گزارش دیدن اطلاعات غلط در مورد COVID-19 همه گیر در آن سیستم عامل با توجه به تحقیقات جدید از اتاق فکر مرکز تحقیقات پیو.

پیو انجام یک نظرسنجی از 8,914 بزرگسالان ایالات متحده بین 10 مارس و آوریل 16 و نشان داد که 18 درصد از آنها شایع ترین اخبار خود را از طریق رسانه های اجتماعی. این گروه تمایل به جوان تر بودند و به احتمال زیاد به اسپانیایی و کمتر علاقه مند در اخبار سیاسی.

در میان اعضای این گروه که علاقه مند در اخبار سیاسی, اما, فقط 37 درصد به دنبال اخبار در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بسیار نزدیک به خوبی پشت سر کسانی که تکیه بر کابل تلویزیون (65%) و یا محلی رادیو و تلویزیون (44 درصد).

مرکز تحقیقات پیو

پیو همچنین نشان داد که بیش از نیمی از کسانی که به نوبه خود برای سیستم عامل های اجتماعی برای اخبار سیاسی گفت: آنها مواجه می شوند ساخته شده است تا اخبار در مورد COVID-19 رغم تلاش های کسانی که سیستم عامل برای جلوگیری از اطلاعات نادرست است.

مرکز تحقیقات پیو

مردم ابراز احساساتی با وجود اقدامات گسترده اجتماعی عمده سیستم عامل را در محل قرار داده برای جلوگیری و یا به شدت محدود گسترش اطلاعات غلط.

زمانی که ادعا می کند مربوط به کروناویروس تلقی نادرست توسط Facebook سوم-حزب واقعیت-چکرز توزیع که محتوای محدود است در Facebook و Instagram و کاربران در حال هدایت به اطلاعات دقیق از منابع معتبر است.

شبکه های اجتماعی نیز حذف مطالب با ادعاهای دروغین و یا تئوری های توطئه شده اند که پرچم بهداشت جهانی سازمان های محلی و مقامات بهداشتی از هر دو Facebook و Instagram.

و Instagram است حذف حساب مربوط به COVID-19 از توصیه ها و تنها از جمله مطالب مرتبط با از معتبر سلامت سازمان در آن کشف tab.

در همین حال توییتر است که نیاز به کاربران برای حذف توییتهایی که افزایش شانس کسی پیمانکاری و یا انتقال این ویروس از جمله محرومیت از راهنمایی های ارائه شده توسط کارشناسان; تشویق مردم به استفاده جعلی و یا بی اثر درمان راههای پیشگیری و تکنیک های تشخیصی و گمراه کننده محتوا مسئله به کارشناسان یا مقامات.

توییتر نیز با جهانی مقامات بهداشت عمومی به دل تر از آن آبی مارک ها و علامت تأیید کارشناسان است که می تواند ارائه معتبر به روز رسانی در coronavirus بیماری همه گیر.

با توجه به پیو 70 درصد از این گروه است که متکی بر شبکه های اجتماعی برای اخبار معتقد است که رسانه ها تا حد زیادی یا کمی اغراق آمیز خطرات ناشی از کروناویروس در مقایسه با 69% که اخبار خود را از رادیو و 67% که خیلی از سایت های خبری.

پیو یافت که 80 درصد از اخبار رسانه های اجتماعی مصرف کنندگان شده اند پس از وقوع حداقل نسبتا نزدیک است که برای تلفن های موبایل بالا اما نه هنگامی که در مقایسه با کسانی که در درجه اول دریافت اخبار از کابل TV (95%) تلویزیون ملی (94%) و وب سایت های خبری (92%).

فکر می کنم تانک در زمان یکی دیگر از زاویه جالب, درخواست پاسخ دهندگان زمانی که آنها باور دارند که یک واکسن برای COVID-19 در دسترس خواهد بود.

اخبار رسانه های اجتماعی و مصرف کنندگان شد و دوم-پایین ترین گروه در صد به سقوط در خط با اجماع توسط کارشناسان بهداشت عمومی است که یک واکسن است که حداقل یک سال دور trailed تنها توسط کسانی که دریافت اخبار از تلویزیون های محلی.

و یک سوم از هر دو رسانه های اجتماعی و اخبار تلویزیون محلی مصرف کنندگان مطمئن نیست.

اخبار رسانه های اجتماعی و مصرف کنندگان نیز به احتمال زیاد به می گویند که coronavirus ایجاد شده در آزمایشگاه به عمد یا غیر عمدی که پیو نسبت به پاسخ دهندگان جوانتر بودن بیشتر احتمال دارد به اعتقاد این بدون در نظر گرفتن چگونه مصرف می کنند و اخبار خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de