امریکن اکسپرس شیپور خاموشی Taraji P. Henson به گسترش پیام قدردانی از کارکنان در جدید B2B کمپین

بینش کلیدی:

امریکن اکسپرس تشویق همکاران برای نشان دادن قدردانی خود را برای هر یک از دیگر با جدید B2B بازاریابی کمپین حمایت بازیگر Taraji P. Henson.

خدمات مالی شرکت عرضه #ExpressThanks یک کمپین دعوت از کارفرمایان و کارکنان خود را برای به اشتراک گذاشتن پیام های تقدیر بر روی رسانه های اجتماعی در فرد است. با نام تجاری بهنگام به راه اندازی کمپین ملی روز قدردانی از کارکنان در مارس 6 با یک فشار اجتماعی و pop-ups در نیویورک و لس آنجلس و سانفرانسیسکو و بوستون.

کلیتون Ruebensaal, evp جهانی B2B بازاریابی در امریکن اکسپرس گفت: این کمپین با الهام از نام تجاری نونما شرکت کارت برنامه ای است که راه اندازی در پاییز گذشته طراحی شده برای کمک به کارکنان خود را بهبود بخشد “تجربه روزمره” با همکاری مزایای منظور سهولت کسب و کار سفر و پیشنهاد شخصی قدرت پردازش. برای مثال شرکت cardmembers که با استفاده از بارگذاری خواهد خورد کسب سه برابر نرخ استاندارد بارگذاری امتیاز پاداش و کسانی که با استفاده از کارت های خود را به خرید سالن فرودگاه دسترسی از طریق LoungeBuddy می توانید درآمد تا $100 در بیانیه اعتبارات است.

“بسیاری از آنچه اتفاق می افتد در ما B2B بازاریابی رانده است ما از دیدن رابطه بین کارمند و کارفرما. قدرت پویا بین کارفرما و کارکنان در حال تغییر است و کارفرمایان بیشتر علاقه مند در این که آیا کارکنان مشغول به کار هستند و احساس برآورده” Ruebensaal گفت. “شرکت ها به طور فزاینده ای در حال صحبت کردن به ما در مورد چگونه به تجارت کارت می تواند چیزی است که کارکنان نه تنها مجبور به استفاده از, اما می خواهید به استفاده از.”

شرکت کنندگان می تواند پوست کارت پستال از یک مارک برچسب دیوار و ترک خود پیام است.
امریکن اکسپرس

این کمپین نیز با الهام از بینش فرهنگ محیط کار از جمله O. C. Tanner را 2020 جهانی, فرهنگ, گزارش, که در بر داشت که رهبران تیم که خود را تشخیص کارکنان کوچکتر برنده و تلاش ببینید 83 درصد افزایش تعامل و 136 درصد افزایش در احساس مانند یک کارشناس موضوع در سازمان خود.

Ruebensaal گفت AmEx دیدم یک فرصت برای تراز های جدید بازاریابی پیام ملی با قدردانی از کارکنان در روز غیر رسمی تعطیلات اذعان کرد در اولین دوشنبه در ماه مارس از سال 1995. این برند کار خود را با آژانس تبلیغاتی mcgarrybowen و تجربی سازمان ما در حال مغناطیسی برای ایجاد و اجرای daylong pop-ups در چهار فضاهای عمومی از جمله نیویورک ترمینال گراند سنترال.

در حالی که امریکن اکسپرس معمولا مردد برای تکنولوژی-سنگین فعالانه خود را برای مصرف کننده-مواجهه با تجارب تجاری تصمیم به رفتن ساده با تعجب و لذت تم برای pop-ups. فعالانه شامل یک مارک دیوار که در آن مهمان می تواند پوست کردن کارت پستال برای نوشتن با تشکر از شما یادداشت های خود را به همکاران. آنها همچنین شامل مارک کافه ها ارائه شده است که مهمان به قهوه برای دارندگان دو فنجان به اشتراک گذاشته شود با یک همکار که آنها نیز می تواند به فرد.

با نام تجاری pop-up کافه ارائه مهمانان دو جام دارندگان برای آنها به معنای و یک همکار.
امریکن اکسپرس

هنسون تعجب بود barista در نیویورک pop-up خدمت مهمانان فنجان قهوه با او یادداشت خود. او نیز گردد پیام های شخصی در Instagram برای کمپین ادای احترام به برادر و دستیار شخصی. امپراتوری و چه مردان می خواهند ستاره گفت: کمپین یک جا برای او به عنوان او همیشه تلاش می کند به تلاش برای نشان دادن قدردانی به همکار بازیگران, اعضای خدمه و اضافی در مجموعه.

“من را از زندگی خود من و خود من تجربه. هر زمان که Taraji است که در مجموعه شما باید یک زمان خوب” هنسون گفت. “گاهی اوقات اضافی درمان نمی شوند بهترین ها را در یک مجموعه. اما من در مجموعه من آنها را مواد غذایی خود را کامیون یا هدیه به دور و یاد من. شما باید خوشحال رفتن به محل کار و من سعی کنید به آن را بر خودم به جو را به عنوان سرگرم کننده به عنوان امکان پذیر است.”

همراه با پاپ آپ, کمپین همچنین شامل یک Instagram مسابقه. افرادی که در پست یک عکس از یک توجه داشته باشید قدردانی از همکاران خود (و برچسب امریکن اکسپرس کسب و کار با این کمپین با هشتگ) وارد می شود را به نفع خود جوایز مربوط به کارت و قدرت پردازش با نام تجاری است حمایت های مالی از جمله باقی می ماند در هیلتون خواص و بلیط به 2020 آمریکا باز و Austin City Limits.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de