AMC شبکه های سیاهی ‘Viewer اول’ از راه دور استراتژی پس از صف مقابل لغو

بینش کلیدی:

کیم کلهر تا به حال برنامه های بزرگ برای اولین بار در صف مقابل به عنوان رئیس جمهور تجاری درآمد و مشارکت در شبکه AMC.

“ما احساس می کردم که ما تا به حال چیزی برای گفتن و ما می خواستیم به آن می گویند در مقابل به عنوان بزرگ یک مخاطب به عنوان ما می تواند” كويين گفت Adweek کمتر از دو هفته پیش, توضیح شبکه AMC تصمیم به نگه داشتن آنچه را که آن را برای اولین بار در صف مقابل رویداد پس از سال 2017 و پس از تعویض به آژانس ناهار و شام.

البته کسانی که پر اب و تاب در صف مقابل برنامه به طور کامل طرح میتوانست به—همراه با کسانی که از تقریبا هر رسانه دیگر شرکت به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. یک هفته پیش شبکه AMC لغو آن در صف مقابل رویداد که برنامه ریزی شده بود برای این چهارشنبه در نیویورک ریختن در حمایت از آنچه آن را به نام “فردی گفتگو با ما تبلیغات مشتریان است.”

در حالی که ارائه شده چرخد اما AMC شبکه های صف مقابل پیام باقی می ماند همان تمرکز بر آن “بیننده اول” استراتژی گفتن داستان های بزرگ که دستور توجه و رسیدن به مخاطبان در هر کجا که هستند. دست در دست است که “خریداران اول” رویکرد به ایجاد به عنوان بسیاری از راه هایی برای مشتریان خود را برای رسیدن به مخاطبان که ممکن است بر روی تمامی سیستم عامل ها—از جمله برای اولین بار در این سال همکاری با چندین AVOD (آگهی پشتیبانی رایگان streaming) خدمات ق و عمده مخاطبان هدف قرار دادن سیستم عامل است.

“ما قصد داریم برای قرار دادن مطالب در عنوان بسیاری از نقاط که بینندگان ما در حال مصرف آن است. انتظار از آنها فقط به طور مداوم به آینده را برای ما غیر واقعی است” گفت: کلهر که در زمان بیش به عنوان شبکه AMC آگهی خرید و فروش مدیر ارشد در سپتامبر. “آوردن تبلیغ کنندگان و بازاریابان همراه با ما به کسانی که از سیستم عامل است که بخش بسیار زیادی از این استراتژی است.”

در ازای یک رویداد چشمگیر غربالگری اتاق

با آن صف مقابل رویداد لغو “ما باید به جای منبر از آن ما می رویم به صحبت می کنند به 700 نفر در همان زمان با 700 فرد مکالمات و یا جلسات” كويين گفت Adweek در پیگیری گفتگو اواخر هفته گذشته است.

به عنوان بخشی از این فرآیند شبکه AMC در حال ساخت یک سالن نمایش فیلم خود در صف مقابل محتوا از جمله کلیپ و قسمت های جدید را نشان می دهد و ارسال دعوتنامه برای خریداران و برنامه ریزان به آن دسترسی داشته باشید دوشنبه آینده. به جای تماشای تمام 45 دقیقه ای ارائه در هنگامی که کاربران می توانید مرتب کردن بر اساس مطالب چند دسته بندی های مختلف و بخش کسب و کار.

“آنها باید لحظه دسترسی به هر آنچه که آنها باید در فرایند برنامه ریزی و فرایند خرید در طول چند ماه آینده,” كويين گفت.

Quadrupling پایین در AVOD

در حالی که بسیاری از رقبای خود در حال ایجاد خود را SVOD, جریان, خدمات, شبکه AMC است که مصرف این رویکرد مخالف است و در روند همکاری با چهار AVOD streamers—پلوتون تلویزیون Tubi, آمازون را IMDb تلویزیون و NBCUniversal آینده طاووس—به ویژگی های اصلی آن را نشان می دهد. کسانی که معاملات در حال انتظار به پایان خواهد رسید بعد از این بهار.

“من می خواهم برای توزیع مطالب ما بر روی همه آنها در یک سفارشی برنامه ریزی سرپرستی راه است که به بهترین بیان مطالب ما به ما مخاطبان” كويين گفت. “کل این مفهوم [SVOD] دیواره باغ من فکر می کنم آن را برای برخی از. من فراموش نمی کنم آن را برای همه کار.”

AVOD نیست تنها پلت فرم است که شبکه AMC در حال گسترش است به این سال است. این شرکت با همکاری ق و خواهد شد در حال توسعه محتوای منحصر به فرد برای پلت فرم از جمله livestreams فیلم ها و AMAs—در اطراف آن پیاده روی جهان مرده و ما تلویزیون سری واقعیت عشق بعد از قفل زندگی پس از قفل و رشد هیپ هاپ. از آن خواهد شد به حالت اول سرگرمی مشارکت از این نوع است.

“ما franchises توسعه فن بازها که تشکیل خاموش خطی در عمیقا درگیر راه” كويين گفت. “ق چراغ در شب یکشنبه پس از Walking Dead پخش.”

شبکه AMC است همچنین نورد محتوا اتاق خود مارک سرگرمی بخش multiplatform خرید—با توانایی به ایجاد مارک محتوا برای هر دو شرکت سیستم عامل و یا کسانی که از مشتریان خود—که شده است در آثار پس از كويين وارد سال گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de