شبکه AMC شروع می شود AVOD فشار های برجسته را نشان می دهد مانند The Walking Dead رایگان در پلوتون تلویزیون

کلید بینش:

  • این شرکت جدید AVOD استراتژی یک عنصر کلیدی خود را در صف مقابل و تلاش برای قرار دادن برنامه نویسی آن در به عنوان بسیاری از نقاط به عنوان بینندگان می توانید آن را تماشا کنید.

شبکه AMC شروع به رول کردن آن جدید AVOD استراتژی—بخشی از این سال در صف مقابل پیام—خواهد شد و شامل چند تا از آن را نشان می دهد از جمله ضربه سری The Walking Dead در پلوتون تلویزیون آگهی رایگان-پشتیبانی جریان پلت فرم شروع جمعه.

پلوتون تلویزیون اولین چهار کانال های جدید آوریل 1 اختصاص داده شده به شبکه AMC برنامه نویسی از AMC IFC و تلویزیون ما. این اولین از چهار AVOD سیستم عامل است که شبکه AMC قصد دارد به همکاری با در ماه های آینده به دست کاربران از این آگهی پشتیبانی رایگان خدمات.

داستان توسط AMC شامل فصل گذشته از مرده راه رفتن آنچه در آن است در تماس با “انتخاب فصول” از سوار شدن با Norman Reedus و ساخت اوباش کامل اجرا می شود از Halt and Catch Fire, Hap و لئونارد و به بدلندز. نشان می دهد مانند Fear the Walking Dead و واعظ ملحق خواهد شد در ماه های آینده.

کمی با IFC شامل Portlandia مستند در حال حاضر!, Brockmire و کمدی Bang! Bang!

همه واقعیت تلویزیون ما خواهد شد از ویژگی های Kendra در بالا L. A. مو و عادلانه عروسی.

یک چهارم channel, The Walking Dead en Español, خواهد, ویترین, اسپانیایی-دوبله قسمت از مرده راه رفتن و ترس از مرده راه رفتن. واقعیت های برنامه نویسی و زبان اسپانیایی Walking Dead قسمت نیز در دسترس خواهد بود در دیده بان بر روی تقاضا در پلوتون تلویزیون.

“آگهی رایگان-پشتیبانی جریان در حال ظهور دسته که به ما می دهد توانایی برای تکمیل محتوای ارائه شده از ما خطی شبکه ها و دیگر سیستم عامل جدید در راه است که در خدمت بینندگان و شرکای تبلیغات—همه بخشی از استراتژی ما برای اینکه مطالب ما در دسترس به عنوان بسیاری از مردم که ممکن است در یک سرعت در حال تحول رسانه و محیط زیست” گفت: Joshua خوان رئیس جمهور از توزیع و توسعه شبکه AMC, در بیانیه ای.

این آغاز جدید AVOD استراتژی ویژه در شبکه AMC’ در صف مقابل پیام های که کیم كويين رئیس جمهور تجاری درآمد و مشارکت دقیق برای Adweek ماه گذشته.

در حالی که بسیاری از رقبای خود در حال ایجاد خود را SVOD, جریان, خدمات, شبکه AMC است که مصرف مخالف رویکرد و برنامه ای برای همکاری با چهار AVOD streamers—پلوتون تلویزیون Tubi, آمازون را IMDb تلویزیون و NBCUniversal را طاووس—به ویژگی های اصلی آن را نشان می دهد. آن سه تن دیگر از معاملات انتظار می رود در ماه های آینده.

“ما قصد داریم برای قرار دادن مطالب در عنوان بسیاری از نقاط که بینندگان ما در حال مصرف آن است. انتظار از آنها فقط به طور مداوم به آینده را برای ما غیر واقعی است” كويين گفت Adweek. “آوردن تبلیغ کنندگان و بازاریابان همراه با ما به کسانی که از سیستم عامل است که بخش بسیار زیادی از این استراتژی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>