آمازون خواهد جریان قمر والر-پل Fleabag در بازی خیریه

طرفداران اختصاص داده شده از قمر والر-پل اشوبگرانه تراژدی و کمدی Fleabag که بلعیدم دو فصل امی و برنده آمازون سری نخست مقدار سرعت بیش از حد در حال حاضر یکی دیگر از قطعه ای از Fleabag در محتوا به شراب خواری و آن را برای یک علت خوب است.

والر-پل یک زن Fleabag در بازی که در آن نشان می دهد که بر اساس در دسترس خواهد بود به جریان در آمازون نخست به مدت دو هفته آغاز سهشنبه, مارس 10 در ایالات متحده حدود 5 دلار. بینندگان در انگلستان و ایرلند در حال حاضر می توانید دسترسی به 48 ساعت دانلود از این بازی از طریق سوهو تئاتر بر روی تقاضا جریان سایت برای 4 یورو.

هر چند این بازی برای اولین بار انجام شده توسط گراهام پل در سال 2013, دانلود ضبط است که از تابستان عملکرد کارگردان DryWrite تئاتر شرکت ویکی جونز در Wyndham تئاتر در پایان غرب لندن. این برای اولین بار پخش در انگلستان سینما توسط ملی تئاتر زنده در سپتامبر 2019.

تمام درآمد حاصل منهای مالیات و هزینه های پردازش از دریافت داده خواهد شد به موسسات خیریه کمک به افراد مبتلا به این بیماری همه گیر کوروناویروس. کسانی که در سازمان عبارتند از ملی اضطراری, اعتماد, بیمه خدمات درمانی خیریه با هم اقدام برای دیگران و به تازگی راه اندازی Fleabag در حمایت صندوق که از توزیع کمک های مالی به مستقل بازیگران در انگلستان که به طور مستقیم تحت تاثیر COVID-19.

“همه پول مطرح خواهد شد و حمایت از مردم در سراسر جامعه ما که در حال مبارزه برای ما در خطوط مقدم و کسانی که از نظر مالی ویران بحران از جمله کسانی که در تئاتر جامعه است. با تشکر از شما در پیشبرد برای کسانی که کمک مالی. در حال حاضر رفتن به رختخواب با Fleabag! آن را برای امور خیریه!” گراهام پل در بیانیه ای گفت.

تعهد ایجاد شده از طریق همکاری با والر-پل DryWrite, خود ارضایی, تئاتر, آناپورنا, تئاتر, تئاتر ملی در لندن زندگی می کنند و آمازون نخست تصویری. جمع آوری کمک مالی بود kickstarted در 356,000 یورو از طریق کمک های مالی از والر-پل TodayTix و یک اهدا کننده ناشناس—همه از این کمک های مالی اولیه در حال حاضر توزیع شده به انگلستان خیریه در بالا ذکر شد.

اقدام برای دیگران فراهم می کند که کمک های مالی و حمایت عاطفی به تئاتر کارگران را دریافت 15 درصد از هر کمک مالی مطرح شده است. هر سامانتا باند, بازیگر انگلیسی و سفیر برای اقدام برای دیگران این ویروس تا به حال یک فاجعه اقتصادی در هنر صنعت در انگلستان

“ده ها هزار نفر از تئاتر کارگران در سراسر انگلستان روبرو هستند از دست دادن ناگهانی شغل خود و چشم انداز بسیار واقعی از داشتن هیچ کار برای چند ماه. حدود 290,000 مردم در انگلستان کار در تئاتر و 60% تا 70% از آنها مترجمان آزاد است. آنها باید وام مسکن به پرداخت و خانواده ها به تغذیه. این ارائه بسیار مورد نیاز تاسیسات به کسانی که در حال تلاش برای پایان می رسد دیدار” پیوند اضافه شده, در بیانیه ای.

آمریکا سازمان هایی که دریافت کمک های مالی مطرح شده توسط دانلود تولید خواهد شد به اشتراک گذاشته شده در اواخر این هفته.

این Fleabag در صندوق حمایت ادامه خواهد داد برای جمع آوری کمک های مالی در GoFundMe و Instagram.

دیگر افراد مشهور در حال انجام بخشی خود را برای کمک به افزایش آگاهی های فیلمبرداری و اعلانات آگاهی عامه درمورد امضا برای حمایت از مورد علاقه خود را در رستوران های محلی برای Postmates در طول بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>