آمازون انبارها در فرانسه به شاتر پس از حکم دادگاه

به عنوان کارگر انبار-تبدیل-مدافع کریس Smalls تماس در آمازون به تعطیل آن ایالات متحده انبارها گزارش امروز پدید آمده است که حکم دادگاه مجبور است این غول تجارت الکترونیک به تمام شش از آن انبارها در فرانسه حداقل تا مارس 20.

آمازون تایید کرد که به طور موقت تعلیق عملیات در تحقق آن مراکز در فرانسه پس از تصمیم دادگاه.

یک دادگاه روز شنبه که آمازون باید انجام بیشتر “ارزیابی کامل از خطر ابتلا به کروناویروس سرایت” در آن انبارها در این کشور خبر داد. در این میان آمازون تنها می تواند تحویل کالاهای ضروری مانند مواد غذایی و تجهیزات پزشکی و یا جریمه.

“این است که به رغم سرمایه گذاری بزرگ ما ساخته شده در دیگر اقدامات ایمنی برای حفظ ما سخت در حال کار اختصاص داده شده همکاران امن در حالی که آنها تا به حال ادامه داد: اشتغال در این زمان دشوار” آمازون سخنگو استو جکسون نوشت: در یک ایمیل به Adweek. “ما [تحقق center] عملیات پیچیده و متنوع و با تنبیهی 1 میلیون یورو در هر حادثه جریمه های اعمال شده توسط دادگاه این خطر بیش از حد بالا بود.”

جکسون گفت آمازون “بهت زده” با تصمیم و راه اندازی کرده است یک درخواست تجدید نظر داده شده “و شواهد ارائه شده در مورد اقدامات ایمنی ما اجرا شده است.”

دادگاه دستور زیر یک شکایت گروهی از اتحادیه های کارگری در فرانسه که ابراز نگرانی از سلامت 10,000 آمازون کارکنان که در آن کار شلوغ و انبارها با توجه به رویترز’ گزارش.

“اتحادیه عمل است که منجر به این تصمیم به احتمال زیاد خواهد شد و عواقب برای بسیاری از مردم در کشور از جمله ما هزاران نفر از کارکنان و مشتریان که تکیه ما در حال حاضر بیشتر از همیشه و کسب و کارهای کوچک محلی است که با استفاده از آمازون به رشد” جکسون اضافه شده است.

شکایت در مورد شرایط کار در آمازون انبارها ظاهر شده اند در ایالات متحده بیش از حد, که این شرکت در مقابله با روزانه منتشر شده در مورد آن coronavirus پاسخ تلاش از جمله اجرای 150 فرآیند به روز رسانی (و شمارش) مانند افزایش تمیز کردن و اجتماعی فاصله گرفته است. آمازون آمریکا کارکنان هستند نه بخشی از یک اتحادیه.

با توجه به Smalls در یک مصاحبه اختصاصی با Adweek, آمازون است نقاشی یک تصویر دقیق. او از کار اخراج شد در ماه مارس پس از برگزاری یک اعتصاب که به او گفته بود برای حفاظت از کارکنان خود را پس از مدیران خواسته او را به آنها بگویید که در مورد یک مورد تایید شده در استاتن آیلند انبار.

خبر می آید به عنوان آمازون نیروی انسانی در ایالات متحده و حتی بیشتر اعلام آن را به استخدام اضافی 75,000 کارگران موقت در بالای 100,000 آن اضافه شده در ماه گذشته.

به عنوان یک سرویس به جامعه ما خیلی از ما coronavirus مربوط به پوشش برای همه در دسترس است با رایگان Adweek عضویت. هرگز از دست یک کلید داستان با ثبت نام به صورت روزانه ما اولین چیزهایی که اول عضویت در خبرنامه و نظر به دست آوردن دسترسی کامل و حمایت از ما روزنامه نگاری با Adweek نرم افزار اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>