آمازون تعطیل اکو تاریخچه; 6 راه تبلیغ کنندگان می تواند به مبارزه با COVID-19: چهار چیز است: اول

به انجمن خوش آمدید چیزهایی اول اول, Adweek روزانه منابع برای بازاریابان است. ما خواهید بود با انتشار این مطالب برای اولین چیزهایی که برای اولین بار در Adweek.com هر روز صبح (مثل این پست) اما اگر شما ترجیح می دهند که آن را مستقیما به صندوق پستی خود را, شما می توانید ثبت نام برای ایمیل اینجا.

چگونه تعطیل در آمازون آینه خرده فروشی حملات از طریق تاریخچه

به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان ادامه دارد بنابراین گزارش از اعتراض در میان کارگران ضروری در شرکت هایی مانند آمازون کل غذاهای Instacart و هدف است.

این لحظه در تاریخ است که قطعا بی سابقه اما این حملات اکو از زمان رکود بزرگ و جنگ جهانی دوم است. در سال 1941 کارگران در فروشگاه Gimbels رفت و در اعتصاب به تقاضای هشت ساعت روز کاری به تازگی تصویب شده توسط صنعت ساخت و در سال 1944 در اوج جنگ جهانی دوم مونتگمری Ward, اعتصاب در شیکاگو تعریف حقوق کارگران به نمایشگاه پرداخت و مزایای.

ادامه مطلب: در حالی که روشن است کارکنان هستند تا در برابر یک دشمن توانمند تاریخ نشان می دهد که علت آنها ممکن است از دست داده و اگر آنها می تواند درخواست تجدید نظر به مصرف کنندگان آمریکایی.

  • مرتبط با: Adweek صحبت با کریس Smalls—شاید بهترین و شناخته شده به عنوان پسر آمازون اخراج پس از سازماندهی یک اعتصاب—در مورد تجربه خود را در داخل انبار آمازون چرا او سازماندهی اعتصاب و چه می آید بعدی برای او.

6 راه بازاریابان می توانید یک بازی حیاتی قدردانی نقش مهمی در مبارزه با COVID-19

بسیاری از مارک های در حال پریدن به نوعدوستی بازی برای کمک به جوامع و مشتریان به عنوان با شدت گرفتن بیماری همه گیر ، اما این تلاش ایجاد یک تاثیر ماندگار? هیلاری هیلی یک روانشناس اجتماعی در L. A. آژانس RPA می گوید برندها می توانید ببینید بیشترین سود بلند مدت “اگر آنها می توانند این اتصال نقش” بین ارزش علل و اضطراب مصرف کنندگان است.

آژانس فانتزی قرار دادن یک سری از تصاویر و فایل های Gif برای همکار به همکار پلت فرم ماسک بازی است که مردم را قادر می سازد برای ارسال استفاده نشده, شخصی, دنده محافظ به طور مستقیم برای حرفه ای پزشکی. و لاو چسبیده با آن تبادل نظر و پیام, تشویق مصرف کنندگان را نشانه ای از قدردانی برای تحویل مراقبت های بهداشتی و خرده فروشی کارگران است.

ادامه مطلب: در اینجا استراتژی است که می تواند کمک به شما اعتصاب حق تن و تفاوت را به عنوان یک بازاریاب امروز.

  • مرتبط با: ادویه با نام تجاری مک کورمیک منتقل شده خود را بازاریابی است و در حال حاضر درگیر شدن با در آشپز خانه با رسانه های اجتماعی پرسش و به عنوان پخت و پز, آموزش لیست پخش Spotify در و مثبت “it’s Gonna Be خوب” پیام.

به عنوان سازمان حفظ تطبیق بازی موتور ظهور به عنوان یک ابزار موثر برای حفظ کار رفتن

تصویری بازی مانند موتورهای Unity و Unreal در حال تبدیل شدن به ابزار ضروری در حالی که فیلمبرداری است که در خود نگه دارد. شرکت تولید آسیاب مورد استفاده بازی موتور برای گوگل صفحه 3 آگهی های Childish Gambino در میان چندین پروژه های دیگر. اصلی ترین مزیت استفاده از موتور های بازی برای تولید است که آنها می توانند ارائه مطالب بسیار سریعتر از بیشتر ابزارهای سنتی—و می توان آن را زوج با علیرضا و VR برای فرصت و حتی بیشتر.

ادامه مطلب: علاوه تجربی مشتریان است که معمولا در بیشتر فضاهای فیزیکی به دنبال توسعه مجازی فعالانه و دیجیتال تجربه است.

Adweek گسترش آن ارائه زندگی می کنند نشان می دهد, آموزشی مجازی و حوادث در طول بحران در آورده با این بیماری همه گیر کوروناویروس. در اینجا یک برنامه از حوادث و لینک که در آن شما می توانید لحن در.

Omnicom مدیر جان رن تشریح اقدامات کاهش هزینه از جمله Furloughs و اخراج

در یک ایمیل داخلی به کارمندان Omnicom سازمان, مدیر عامل شرکت جان رن مشخص شده یک سری از اقدامات صرفه جویی در هزینه شرکت برگزاری است در پاسخ به تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس از جمله furloughs و اخراج. رن اول برگزاری مدیر عامل شرکت نشان می دهد که او صرف نظر کردن از حقوق و دستمزد خود را برای آینده قابل پیش بینی به عنوان او را نمی خواهد حقوق و دستمزد تا پایان ماه سپتامبر.

ادامه مطلب: رن گفت که Omnicom شرکت خواهد کرد در دولت یارانه برنامه ها در دفاتر مختلف در سراسر جهان که در آن ممکن است برای اجتناب از نیاز به اخراج.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>