آمازون گزارش اعتصاب یک معامله با اتحادیه های کارگری برای بازگشایی, فرانسوی, انبارها

آمازون شش انبارها در فرانسه گزارش بازگشایی, on May 19 با حدود یک سوم از کارکنان پس از مارس 14 دادگاه آنها را مجبور به تعطیل به ارزيابي خطر سرایت در میان کارگران است.

ایسنا اولین گزارش آخرین به روز رسانی که ذکر شده در توافق نامه امضا شده توسط پنج فرانسه اتحادیه های کارگری در هفته گذشته پس از شکایت اولیه توسط یک گروه از اتحادیه های کارگری که منجر به حکم دادگاه. به عنوان یک نتیجه از این توافق آمازون است و دیگر تنها محدود به حمل و نقل اقلام ضروری مانند مواد غذایی و تجهیزات پزشکی.

آمازون نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

در مارس آمازون را تایید کرد آن را به طور موقت تعلیق عملیات در فرانسه تحقق مراکز. در آن زمان یک سخنگو گفت آمازون بود بهت زده با تصمیم و تا به حال راه اندازی یک درخواست تجدید نظر اما 1 میلیون یورو در هر حادثه خوب بیش از حد بالا بود به خطر نگه داشتن این امکانات باز در این میان است.

در حال حاضر رادیو فردا می گوید آمازون 10,600 فرانسوی انبار کارکنان خواهد شد بازگشت در مراحل از طریق ژوئن 2. در اولین آغاز می شود که روز شنبه حداکثر 50 درصد از کارکنان می تواند بازگشت. کسانی که به کار انجام خواهد شد تا به طور داوطلبانه. اتحادیه مقامات به رویترز گفت حدود 30 درصد از کارکنان گفت: آنها می خواهم به عقب بر مه 19. تحت شرایط معامله آن دسته از داوطلبان دریافت خواهد شد اضافی 2 یورو در هر ساعت تا 2 ژوئن در حالی که باقی مانده کارکنان هنوز هم معمول خود را حقوق و دستمزد.

این معامله همچنین نیاز به آمازون به تلو تلو خوردن کاری 15 دقیقه به ایجاد تاخیر بین شیفت برای به حداقل رساندن کارکنان در حال تغییر اتاق و ورودی.

رویترز می گوید, فرانسوی, خدمات حسابداری شرکت Progexa را بررسی جدید آمازون سلامت اقدامات است.

شکایت در مورد شرایط کار در آمازون انبارها ظاهر شده اند در ایالات متحده بیش از حد از جمله کارگر انبار-تبدیل-مدافع کریس Smalls که به نام آمازون به تعطیل آن ایالات متحده انبارها برای محافظت از کارکنان. تا کنون که اتفاق افتاده است. در واکنش به این شرکت ارسال روزانه در مورد آن Covid-19 پاسخ به تلاش های که تکرار می شد در, مدیر عامل شرکت جف بزوس’ 2019 سهامدار نامه.

آمازون آمریکا کارکنان هستند نه بخشی از یک اتحادیه. یک نماینده برای خرده فروشی و عمده فروشی و فروشگاه اتحادیه بلافاصله پاسخ به درخواست برای اظهار نظر در مورد این تحولات در فرانسه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im