آمازون گزارش شده است که تاخیر در نخست روز تا ماه اوت با توجه به COVID-19

آمازون گزارش تعویق انداختن آن تابستان blowout فروش رویداد نخست روز, حداقل تا ماه اوت با توجه به در حال انجام coronavirus بحران است.

با توجه به داخلی آمازون جلسه اجرایی یادداشت های به دست آمده توسط رویترز هل دادن به عقب نخست بعد حدود دو ماه می تواند در نتیجه یک 100 میلیون دلار ضرر از حدود 5 میلیون دستگاه از آن در حال حاضر ممکن است مجبور به فروش در تخفیف. بدترین سناریو خواهد بود 300 میلیون دلار رسید با توجه به آمازون مشاور عمومی, دیوید Zapolsky.

نخست روز در صورتحساب یا لیست به عنوان آمازون برتر فروش و بازاریابی رویداد آغاز شده در سال 2015 به عنوان یک روز مگا ارتقاء برای کاهش قیمت محصولات است که همچنین با چنگک جمع کردن در آمازون نخست عضویت در اشتراک است. Salesforce یافت که دیجیتال, تجارت, درآمد خارج از آمازون رشد 60% در روز نخست سال 2018 در مقایسه با روز نخست سال 2017.

در ماه جولای 2019, آمازون پنجم نخست روز 48 ساعت خرید پر زرق و برق آن طولانی ترین روز نخست و در عین حال (و برای اولین بار نیز میزبان یک popstar نکردم کنسرت livestream).

در پایان 24 ساعت اول, Adobe Analytics گفت Adweek نخست بعد 2019 در حال حاضر تاسیس خود را به عنوان سومین مناسبت در خارج از فصل تعطیلات برای رسیدن به 2 میلیارد دلار خرید و فروش آنلاین, پس از روز کارگر سال 2018 و روز یادبود 2019. هر آمازون 175 میلیون اقلام فروخته شد در طی این دو روز.

این COVID-19 شیوع بیماری که اختلال در زندگی روزانه در سراسر جهان و تعریف تعریف ما از حالت عادی تاثیر منفی بر تقریبا هر کسب و کار و بازار است.

بین تظاهرات و اعتصاب کارکنان آزمایش مثبت برای این ویروس و ناتوان زنجیره تامین است که بسیاری از مردم تکیه می کنند برای تحویل اقلام ضروری آمازون بدون استثنا بوده است وقتی که می آید به چالش های ناشی از این بیماری همه گیر.

در مارس 22, مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس نوشت: در یک پست وبلاگ که “مامان و ارائه اقلام ضروری مانند خانواده محصولات اساسی عفونی فرمول نوزاد و لوازم پزشکی” در آمازون اولویت است. به منظور تحقق آن وعده بزوس افزود: این شرکت می تواند در ایجاد تغییرات به تدارکات و حمل و نقل و عرضه زنجیره ای خرید و شخص ثالث فروشنده فرآیندهای (مانند استخدام 100,000 کارگران موقت به نگه دارید تا با زنجیره تامین فشار و سفارش ماسک صورت برای پیمانکاران که از خانه کار می کند).

نه تنها آن را دشوار است برای آمازون برای برگزاری روز نخست تحت شرایط فعلی اما عمده تجارت الکترونیک, رویداد, در میان همه گیر است که باعث شده تا فیزیکی و مالی رنج می برند برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها می تواند منجر به انتقاد و به طور بالقوه از دست دادن اعتماد به برند.

آمازون کاهش یافته است به نظر در تصمیم گیری آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>