آمازون انبوه تولید سپر چهره با کمک برخی از 3D چاپ علاقه مندان به

آمازون اعلام کرد که شروع به جرم تولید سپر چهره برای پزشکی حرفه ای و برنامه ای برای ساختن صدها هزار نفر در دسترس است در طول هفته های آینده در Amazon.com برای تقویت این کشور عرضه تجهیزات حفاظتی برای کارگران خط مقدم.

براد پورتر, معاون رئیس جمهور و برجسته مهندس پیشرو آمازون رباتیک طرح گفت: در یک پست وبلاگ که آمازون با اعتماد به نفس است آن قادر خواهد بود به فهرست این ماسک در تقریبا یک سوم از هزینه های قابل استفاده مجدد در صورت سپر در حال حاضر در دسترس “از آنجا که از طراحی نوآوری ها و قابلیت های ما در زنجیره تامین است.”

آمازون را در ابتدا اولویت بندی کارگران خط مقدم برای صورت سپر در نهایت قبل از باز کردن آنها را به تمام مشتریان.

تا کنون پورتر گفت آمازون اهدا کرده است نزدیک به 10 ، 000 چهره سپر است و در مسیر ارائه 20,000 بیشتر در هفته های آینده.

چهره سپر نتیجه یک همکاری بین نخست هوایی طراحی و سخت افزار تیم و چاپ 3D علاقه مندان در ایالت واشنگتن که در حال حاضر شروع به طراحی و ساخت خود را سپر چهره برای کارگران خط مقدم. پورتر گفت: مهندسین از آمازون هواپیماهای بدون سرنشین تیم کمک کرد تا بهبود طراحی اصلی است.

“ارتقاء آنها ساخته شده بودند بر اساس بازخورد مستقیم از متخصصان پزشکی—تیم بهبود کیفیت مواد به آنها اجازه می دهد به استفاده مجدد افزود: افزایش ضربه محکم و ناگهانی از ویژگی های به نگه داشتن سپر در محل به آنها را امن تر اصلاح هندسه برای کاهش لبه های تیز است که می تواند در گیر لباس یا مو نازک پیشانی باند به کاهش فشار بر روی یک فرد پیشانی و به شدت بهبود زمان چاپ آنها را سریعتر به تولید” او گفت:.

طراحی شده و تایید شده توسط موسسه ملی بهداشت (NIH).

آمازون repurposed آن هواپیماهای بدون سرنشین ساخت امکانات و در حال حاضر کار با خارج از فروشندگان و تولید صورت سپر.

“یک مثال از این است که چگونه ما در حال استفاده از یک دستگاه است که معمولا کاهش فیبر و مواد برای تولید هواپیماهای بدون سرنشین است اما در حال حاضر در حال استفاده برای برش صفحه نمایش برای صورت سپر” پورتر گفت.

آمازون نیز به صورت سپر در دسترس از طریق یک مجوز منبع باز برای چاپ 3D و تزریق است.

“ما متعهد به اعمال نفوذ مقیاس ما برای خوب و قرار دادن توانایی ما برای نوآوری به سرعت به استفاده از برای حمایت از جوامع” پورتر گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de