آمازون گسترش آن به انبار محصول محدودیت باعث بیشتر فروشنده احساس وحشت و نگرانی

بینش کلیدی:

در یک ایمیل به فروشندگان آمازون گفت: محدودیت های تحمیلی محصولات آن را قبول کند در آن انبارها را گسترش فراتر اصلی آن برآورد مارس 5, اما از آن است که گسترش لیست از محصولات آن را قبول کند “در یک مورد توسط مورد پایه و اساس.”

ایمیل از تحقق آن توسط آمازون (FBA) واحد بود که reviewed by Adweek گفت آمازون خواهد “به طور منظم به روز رسانی” لیست اجازه می دهد تا فروشندگان به بررسی کنید که محصولات واجد شرایط به کشتی به عنوان ظرفیت خود را برای دریافت محصولات رشد می کند. (FBA برنامه ای است که اجازه می دهد تا فروشندگان به کشتی محصولات خود را به آمازون در پیشبرد طوری که غول تجارت الکترونیک می تواند کشتی آن موارد به طور مستقیم به مشتریان.)

“ما در نظر گرفتن بسیاری از عوامل تعیین واجد شرایط بودن از جمله بالا و تقاضا محصولات و نیاز مشتریان در حال حاضر زمان سطوح موجودی و موجودی در حمل و نقل; مرکز پاسخگویی ظرفیت و توانایی ما به رعایت آخرین دستورالعمل های بهداشتی,” آمازون اضافه شده در این ایمیل که فروشندگان دریافت اواخر هفته گذشته است.

در یک پیام به فروشندگان در 17 مارس آمازون گفت که اولویت کالاهای اساسی خانوار پزشکی, لوازم و تقاضای محصولات در آن ایالات متحده و E. U. بازار حداقل تا 5 آوریل.

“با توجه به مقدار فضای مورد نیاز برای انبار محصولات خود آمازون متکی سریع-تبدیل موجودی به این معنی که آنها معمولا دوباره پر کردن موجودی در یک هفته آهنگ” گفت: یک سازمان اجرایی است که خواسته نمی شود به نام به خاطر او است که مجاز به صحبت در تاریخ ثبت است. “خاموش کردن عرضه برای چند هفته به معنای آن است که آمازون خواهد اجرا از سهام برای بسیاری از غیر ضروری محصولات و تامین کنندگان از این محصولات از دست رفته فروش.”

این تغییر اما نشانه آمازون تا به برخی از ظرفیت دوباره اما فقط برای بالا به فروش محصولات آنها نیاز به دوباره پر کردن.

این اجرایی گفت: بزرگترین چالش برای فروشندگان شده است عدم ارتباط از آمازون.

“این است که قطعا یک بیدارباش برای برخی از کسب و کار که به شدت وابسته به آمازون است.”

“کمی وجود دارد و یا بدون هشدار از محدودیت وجود دارد و به همین اندک اطلاعات موجود در آنچه که دقیقا محدود بود یا نه,” او اضافه شده است.

جاناتان وبر یک فروشنده با تمرکز بر محصولات مانند تجهیزات و لوازم اداری, توافق, با توجه به به روز رسانی از آمازون به معنی برخی از محصولات پلت فرم بداند غیر ضروری می تواند محدود “برای یک مقدار قابل توجهی از زمان به آینده است.”

به طور مشابه, جان Frigo که مبادرت به فروش محصولات و ابزارهای با اشاره به عدم شفافیت در مورد دقیقا چگونه آمازون تعریف “ضروری است.”

“در ابتدا اعلام شد هیچ محموله های ورودی از ملزومات غیر” او گفت:. “سپس آمازون شروع به داشتن 30 روز تاریخ تحویل به صورت غیر ملزومات که حتی توسعه یافته به چیزهایی مانند ویتامین C که مرا شگفت زده کرد. من فکر می کنم که خواهد سقوط به دسته پزشکی و یا ضروری است.”

این فروشندگان که مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس اشاره شد مسئول 58 درصد از فروش در سال 2018 گرفته اند روش های متفاوت به تغییرات.

Frigo برای مثال گفت که او تمایل به نگه داشتن بسیاری از سهام با آمازون بنابراین او می تواند خوب تا اواسط تا اواخر ماه مارس—و حتی تا ماه ژوئن برای برخی از این محصولات است.

Deneiro Bartolini, یک آمازون فروشنده با محصولات در دسته های لوازم آشپزخانه, کودک و تلفن همراه لوازم جانبی گفت: او معمولا حساب برای یک ماه اضافی موجودی.

“من به طور معمول ارسال مسائل به تحقق مراکز مورد هر سه ماه. بسیاری از فروشندگان انجام آن اغلب” Frigo گفت. “من از ذهن نیست پرداخت کمی بیشتر در هزینه های ذخیره سازی برای راحتی نداشتن به منظور غالبا.”

آمازون اتهامات فروشندگان هزینه برای محصولات آنها به فروشگاه. در یک ایمیل در مارس 30, آمازون گفته فروشندگان آن است waiving دو هفته از هزینه های ذخیره سازی در ماه مارس برای محصولات ذخیره شده در ایالات متحده, انگلستان, آلمان, فرانسه, ایتالیا, اسپانیا و لهستان و جمهوری چک و کانادا است.

به عنوان یک نتیجه, آمازون فروشندگان با محصولات با سرب کوتاه زمان ممکن است ضربه سخت ترین Bartolini گفت. که شامل محصولات مونتاژ با از پیش ساخته شده قطعات و یا به راحتی مونتاژ در نقطه ای مانند محافظ صفحه نمایش و یا اسباب بازی کوچک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>