آمازون کارکنان می گویند شرکت باید بیشتر به حفاظت از آنها

بینش کلیدی:

پس از آمازون را تایید کرد یک کارمند در یک مرکز پاسخگویی در شهر نیویورک اولین ساعات روز کارمند به تست مثبت برای coronavirus انبار کارگران می گویند این غول تجارت الکترونیک انجام نمی دهد به اندازه کافی برای محافظت از آنها را به عنوان آنها در معرض خطر سلامت خود را به انجام برسانند سفارشات آنلاین.

در مصاحبه ای در اوایل این هفته با Adweek, مونیکا مودی که با این نسخهها کار به عنوان یک packer در آمازون انبار در کنکورد, N. C. گفت آمازون می توانید و باید انجام دهید بیشتر مانند ایجاد پرداخت مرخصی استعلاجی و ساخت های اخیر 2 دلار در هر ساعت افزایش دائمی. (اخیر سربازان ارتش در سفارش به مردم خود quaratine باعث آمازون به استخدام 100,000 موقت کارگران در سراسر کشور و به پیشنهاد موجود کارگران اضافی 2 $در هر ساعت از طریق آوریل.)

با نگه داشتن امکانات باز مودی گفت آمازون خطر سلامت کارگران. او یک عضو از آمریکا برای رابطه, غیر انتفاعی دفاع از سیاست های تغییرات برای بهبود زندگی کارگران خرده.

“افرادی که زندگی می کنند چک چک نمی توانیم زمان—چرا خطر کسانی که متلاشیکننده خود behinds فقط به ارائه برای خانواده خود را هنگامی که شما پول را به تعطیل برای در حالی که کمی و تمیز کردن عمیق و ما پرداخت در حالی که شما انجام این کار؟” مودی پرسید. “ما فقط پرداخت هر دو هفته یک بار—شما می توانید آن پرداخت. ما کار سخت به اندازه کافی—شما می توانید آن را انجام دهد.”

در حالی که آمازون به صحبت در مورد “افزایش یافته و تمیز کردن مکرر,” مودی گفت که او تنها دیده می شود به طور منظم سرایداران در انبار همراه با Purell در اتاق استراحت و Lysol دستمال مرطوب در میز خود را. “آنها اساسا و ترک آن را برای ما به انجام آنها آن را انجام نمی,” او گفت:.

علاوه بر این او گفت که در حالی که آمازون گفته است که کارکنان چه نوع از ماسک مناسب برای پوشیدن آن است که ارائه آن ماسک.

“از اوایل روز از این وضعیت ما کار کرده اند و از نزدیک با مقامات محلی به فعالانه پاسخ تضمین ما همچنان به خدمت به مشتریان در حالی که مراقبت از همکاران ما و ما پس از تمام دستورالعمل از مقامات محلی در مورد عملیات ما ساختمان” آمازون در بیانیه ای گفت. “بر اساس هدایت از CDC سازمان بهداشت جهانی و جراح عمومی وجود دارد در حال حاضر هیچ مدرکی وجود ندارد که COVID-19 در حال گسترش از طریق بسته است.”

آمازون اشاره کرد که هر کارمند مبتلا COVID-19 قرار داده و یا به قرنطینه دریافت خواهد کرد تا دو هفته از پرداخت, و کارکنان ساعتی نامحدود پرداخت نشده زمان از طریق پایان ماه مارس.

پلت فرم نیز ذکر شده و اقدامات پیشگیرانه از آن گرفته شده به تاریخ از جمله: افزایش تمیز کردن به طور منظم و مایع از درب دستگیره پلکان نرده آسانسور دکمه قفل و صفحه لمسی; مبهوت زمان شروع و زمان استراحت برای ترویج اجتماعی فاصله و تلفن همراه دسترسی برای کارکنان که نیاز به در تماس با خانواده های خود و یا ارائه دهندگان مراقبت از کودکان.

Amazonians متحد در شهر نیویورک که توصیف خود را به عنوان یک گروه تدارکات کارگران توییتی در مورد بستن آمازون را تحت تاثیر قرار تسهیلات در کوئینز برای یک شب “برای محافظت از هر یک از دیگر و جوامع ما از #coronavirus و آمازون حرص و طمع است.” (آمازون سخنگو گفت که به طور موقت بسته “اضافی فاضلاب” است اما پس از بازگشایی شد.)

این سازمان همچنین گردش, درخواست, درخواست مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس به تصویب اضافی اقدامات حفاظتی از جمله: پرداخت مرخصی استعلاجی صرف نظر از تشخیص یا قرنطینه; مهد کودک پرداخت و یارانه فراتر از آن $25 میلیون سختی صندوق کمک به کارگران تحت تاثیر تعطیلی مدارس; time-and-a-half پرداخت برای کارکنان که باید به کار بر روی سایت; پایان رای بر اساس سهمیه بنابراین کارکنان بهداشتی بسته های خود را و ایستگاه های کاری بدون ترس از از دست رفته بهره وری مورد نیاز; و خاموش کردن از امکانات که در آن کارکنان تست مثبت با پرداخت در حالی که انبار است سترون و کارگران در حال آزمایش است.

Amazonians ایران نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر. اما در این طومار آن گفت: پرداخت های اضافی برای کارگران می آید به عنوان آمازون افزایش بهره وری سهمیه با وجود افزایش حجم کار.

اقیانوس اطلس گزارش شده در این طومار امضا شده توسط بیش از 1500 نفر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im