Allegiant تعلیق ساخت و ساز رفت و آمد مکرر برای مقابله با ویروس خرید اینترنتی

Allegiant Air شرکت مادر است که تعلیق ساخت و ساز از آن فلوریدا رفت و آمد مکرر و کاهش هزینه های دیگر به مقابله با ملی خرید اینترنتی جدید کروناویروس.

تنها چند روز پس از گفت و ساز نمی خواهد تحت تاثیر قرار لاس وگاس بر اساس Allegiant Travel Co. روز چهارشنبه به رونمایی از یک تخته سنگ از اقدامات در پاسخ به این ویروس با رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت موریس “Maury” گالاگر تماس با بحران بهداشت عمومی یک “وضعیت بی سابقه ای” است که “تغییر روزانه.”

عمیق-تخفیف حامل آن گفت: در حال حاضر کاهش پرواز ظرفیت و کاهش بیشتر در راه است. همچنین گفت: “بلافاصله توقف فعالیت غیر هواپیمایی پروژه است.”

Allegiant است قفسه بندی ساخت و ساز از آن $470 میلیون Sunseeker رفت و آمد مکرر بندر شارلوت پروژه; tabling برنامه ریزی شده نوسازی آن فلوریدا, زمین گلف, Kingsway باشگاه های کشور; و بسته شدن آن دو طاق نما – یکی در یوتا دیگر در میشیگان – تا اطلاع ثانوی.

همچنین قرار دادن یک توقف غیر ضروری هزینه های سرمایه مسدود استخدام به صورت غیرضروری موقعیت معلق سهام buybacks و سود سهام و گفت: “راه های اضافی برای قرض گرفتن مورد بررسی قرار خواهد داد.”

گالاگر و Allegiant رئیس جمهور جان ردموند را یک پایه حقوق و دستمزد اما دیگر مسئولان شرکت را 50 درصد حقوق و دستمزد برش هواپیمایی گفت.

تمام گفته ها و اقدامات “می تواند تسلیم آنجا که 300 میلیون دلار” در برنامه ریزی هزینه های نقدی در این سال رئیس امور مالی گرگ اندرسون گفت: در انتشار.

Allegiant را “رو به جلو اقدامات اضافی به عنوان مورد نیاز,” او اضافه شده است.

حامل شناخته شده برای پرواز از کوچک و محروم شهرستانها برای گرم-آب و لکه تعطیلات معمولا بدون رقابت در آن راه – گفت: در طول تعطیلات آخر هفته آن را Sunseeker پیش نمایش مرکز به مدت دو هفته شروع دوشنبه به دلیل coronavirus.

آن گفت: کارکنان بر اساس وجود خواهد کار از راه دور در طول بسته شدن آن است که “نمی خواهد تحت تاثیر قرار دهد ساخت و ساز” از riverfront پروژه.

Allegiant زمین شکست در Sunseeker یک سال پیش و گفته است که انتظار دارد تا پایان این هتل در سه ماهه دوم سال 2021.

تماس با الی Segall در [email protected] یا 702-383-0342. Follow @eli_segall در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im