Allegiant ورزشگاه علامت بودن دوباره پس از بی نظمی

چه بالا می رود باید پایین آمده حداقل به طور موقت.

“M” در Allegiant ورزشگاه علامت نصب شده در هفته گذشته بر 2 میلیارد دلار تسهیلات برداشته شد اواخر صبح روز یکشنبه پس از آن به نظر می رسد به misaligned با بقیه حروف از اولین علامت های نصب شده در خانه های آینده از اظهارات و اخبار فوتبال.

معلوم بود اگر “تو” یا “م” بود که این نامه باعث ویژوال موضوع, بنابراین هر دو در حال تنظیم با توجه به ساز ثبت نام Yesco که قرارداد با نصب علامت در Allegiant ورزشگاه.

گذشته از این واقعیت برق کار در نشانه ها نیز در حال انجام در این هفته با ثبت نام در میله میله برای روشن کردن در شب و در پایان هفته Yesco گفت.

فریم بعدی عمده نشانه های مشابه Allegiant ورزشگاه ثبت تنظیم و به ضمیمه شده به غربی نشانه ای از ورزشگاه است که به محل قرار داده است که به عنوان نشانه ای برنامه ریزی شده است برای نصب در دو هفته آینده نیز هست.

در همه وجود دارد خواهد بود 650 علائم در تمام ابعاد اعم از هزار فوت مربع در منطقه به آنهایی که به عنوان کوچک به عنوان کف دست انسان. Yesco نیز به نصب علامت در اظهارات تیم و تمرین تسهیلات در هندرسون.

این ورزشگاه است که هنوز هم در مسیر یک جولای 31 تکمیل تاریخ و جدید کروناویروس شیوع است و انتظار نمی رود به هر علت تاخیر با توجه به استیو هیل, Las Vegas, ورزشگاه اقتدار رئیس.

تماس با میک Akers در [email protected] یا 702-387-2920. Follow @mickakers در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im